Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


8.5. Ri-Ra / Riihimäki / Seura Tulokset

Koulukoe

Luokka 1Noviisiluokka, avoin II-poneille
Tammelin Taija-TuuliaPOMMac Cloud98 p62 vp

Luokka 2Helppo B, avoin II-poneille (6 – 2)
1. Kosonen LeenaHyvUraA.S Yuno 113,5 p46,5 vp
2. Kvist PäiviKoRaHyrtölän Hurma100 p60 vp
3. Vilkko AnnaCRWikners Wynnie94 p66 vp
4. Kämäläinen TiinaKAKESandbackas Fuchsia 1436 SH93 p67 vp
5. Wiik MirvaGOLDKoivupellon Elle89 p71 vp
6. Ahopelto AinoKoRaConeridge Harmony 1538 SH76 p84 vp

Luokka 5Noviisiluokka, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille (3 – 1)
1. Tenhunen KatriinaKARAHe'las Bella 123 p37 vp
2. Mäkinen HeidiTTMirmeli97 p63 vp
3. Paajanen SannaTUURPohjosen Poika86 p74 vp

Luokka 6Helppo B, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille(4 – 2)
1. Ventoniemi MiaKKRHS Luzille Miris 98,5 p61,5 vp
2. Ikävalko TarjaLORKnab-Star Af Nollund97 p63 vp
3. Kurtto HelenaSuoRaHelun Prinssi 94,5 p65,5 vp
4. Saarvio UllaFCDCRoyah 91,5 p68,5 vp

Luokka 8Vapaavalintainen voimassa oleva kouluohjelma(4 – 2)
1. Järvinen TalvikkiSUODanser T 110,58 p49,42 vp
2. Simonsén BenHusRRagyogó102,6 p57,4 vp
3. Bishop-Westerlund DeilinaKamaRaWikners Dragon Fly93,81 p66,19 vp
4. Takkinen RaisaValRaKooihuster Harro84,08 p75,93 vp

Tarkkuuskoe

Luokka 9Noviisiluokka +40 cm avoin kaikille (4 – 2) vpaika
1. Kivimaa NooraKoRaElsa II 02,35
2. Mäkinen HeidiTTMirmeli0,053,01
3. Tenhunen KatriinaKARAHe'las Bella0,113,14
4. Paajanen SannaTUURPohjosen Poika 32,21

Luokka 10Helppo B +30 cm avoin kaikille(10 – 4) vpaika
1. Kämäläinen TiinaKAKESandbackas Fuchsia 1436 SH 02,18
2. Wiik MirvaGOLDKoivupellon Elle02,21
3. Ahopelto AinoKoRaConeridge Harmony 1538 SH0,022,45
3. Kvist PäiviKoRaHyrtölän Hurma0,022,45
5. Kosonen LeenaHyvUraA.S Yuno0,042,5
6. Ikävalko TarjaLORKnab-Star Af Nollund 32,2
7. Kivimaa NooraKoRaElsa II 32,21
8. Tauriainen JarmoFCDCKing – Kornet 32,25
9. Saarvio UllaFCDCRoyah32,4
10. Kurtto HelenaSuoRaHelun Prinssi9,012,44

Luokka 11Helppo A +25 cm avoin kaikille (5 – 2)
1. Bishop-WesterlundKamaRaWikners Dragon Fly 02,05
2. Tauriainen JarmoFCDCKing – Kornet 02,23
3. Vilkko AnnaCRL.P. Namu 888 SH02,26
4. Takkinen RaisaValRaKooihuster Harro0,052,41
5. Ventoniemi MiaKKRHS Luzille Miris122,23
2021/0805tul.txt · Viimeksi muutettu: 2021/05/09 10:32 / oiv