6.-8.8. Savijärvi Top Driving, valjakkoajokilpailut - SM 2021, Sipoo Lähtölista koe A

Luokka 5 Helppo B poneille Prix de Hankkija
09.30Inkiläinen Rita SFHY - Bjorn Van Den BoezemFei Juniors and Young Drivers
09.39Järvinen Talvikki SUO - Rannan NokiottaHelppo 2.3
09.48Härkönen Annika SRS - Siglavy Capriola PopeyHelppo 2.3
09.57Tenhunen Katriina KaRa - He'las BellaHelppo 2.3
10.06Launo Niilo LoimUra - Friisin AmulettiHelppo 2.3
10.15Vilkko Anna CR - Tallbos Cornelia / Tallbos Gameboy / L.P. NamuHelppo 2.3
Luokka 6 Helppo A Hevosille ja poneille Prix de Rakennus Genelli Oy
10.30Ikävalko Tarja LoR - Knab-Star af NollundVaativa 3.4
10.39Saarvio Ulla FCDC - RoyahVaativa 3.4
10.48Leskinen Tuula KvR - Koskenkukan LiekkiVaativa 3.4
Luokka 4 Noviisiluokka aloittelijoille Prix de Söderblommin Puutarha
11.15Mäkinen Heidi TT - MirmeliHelppo 2.4
11.24Paajanen Sanna TUUR - Pohjosen PoikaHelppo 2.4
11.33Varttinen Pia SUORA - Kankalon IlonaHelppo 2.4
11.42Raivio Marja Korsholms - MuzykHelppo 2.4
11.51Ahlbäck Sarah MaHF - Björnhöjgård MaximusHelppo 2.4
Jatkuu luokan 1 jälkeen
Luokka 9 Suomen mestaruus poneille Prix de Paipis Centralbod
13.00Kajander Essi HusR - Ai.ka. Eifiona / Ai.ka. JamieTest 3*B HP2
13.10Koski Heidi HusR - Suontolan Wäinö / HS ChokoTest 3*B HP2
13.20Ventoniemi Mia KKR - Lizalie Miris / HS Luzille Miris / NajadTest 3*B HP2
13.30Bishop-Westerlund Deilina KamaRa - Wikners Dragon FlyTest 3*B HP1
13.40Vähä-Erkkilä Leena HusR - Pin Rock's Chasing The SunTest 3*B HP1
Luokka 7 Suomen mestaruus hevosille Prix de Green Stallion
14.00Söderholm Tove Korsholms - BallantineTest FEI CAI 2* HP1
14.10Simonsen Ben HusR - RagyógoTest FEI CAI 2* HP1
14.20Järvelä Sanna SRS - PerimelTest FEI CAI 2* HP1
14.30Kalalahti Leena YR - JudymTest FEI CAI 2* HP1
14.40Visakoivu Kirsi FCDC - Pikku-EpeliTest FEI CAI 2* HP1
14.50Järvinen Talvikki SUO - Danser TTest FEI CAI 2* HP1
tauko
15.05Tauriainen Jarmo FCDC - King / Kornet / IgnatioTest 3*B HP2
Luokka 1 Helppo B, Shetlanninponien mestaruudet Prix de Keravan Horse & Rider
15.30Sillanaukee Jenniina UrHu - Metty's Chera 97 wmHelppo 2.3p
15.39Ahopelto Aino KoRa - Coneridge HarmonyHelppo 2.3p
15.48Mäkelä Jasmin KJR - Sammalisen IikoriHelppo 2.3p
15.57Kosonen Leena HyvUra - A. S. YunoHelppo 2.3p
16.06Wiik Mirva GOLD - Koivupellon ElleHelppo 2.3p
tauko
16.25Kivimaa Noora KoRa - Elsa llHelppo 2.3p
16.34Pentikäinen Taru KAKE - Not at all lu art 265 shHelppo 2.3p
16.43Kvist Päivi KoRa - Hyrtölän HurmaHelppo 2.3p
16.52Kämäläinen Tiina Kake - Sandbackas FuchsiaHelppo 2.3p
17.01Sjödahl Josefina LieRa - Kotimäen SusieHelppo 2.3p
Luokka 4 Noviisiluokka jatkuu
17.15Tammelin Taija-Tuulia POM - Mac CloudHelppo 2.4p
2021/0608lla.txt · Viimeksi muutettu: 2021/08/04 22:23 / oiv