World Championship Single Horse Lezirias 12-16/09/2012 Lähtölistat koe A

Aikaero on -2 tuntia suomen aikaan. Eli kilpailut alkavat klo 11.

SINGLE HORSE

NR

COMPETITOR

CTRY

 

STARTING TIME

45

*LEMMER Jean-Jacques

LUX

09:00 (1)

40

*CASSOTTANA Luca

ITA

09:10 (1)

31

*MCFARLANE Jock

GBR

09:20 (1)

77

*BARBEY Michael

SUI

09:30 (1)

81

*GRABURN Sterling

USA

09:40 (1)

26

*DIEKER Christoph

GER

09:50 (1)

15

KOIER ANDERSEN Monika

DEN

10:00 (1)

56

*KWIATEK Weronika

POL

10:10 (1)

69

*UBEDA RUIZ Manuel

ESP

10:20 (1)

21

*ECALLE Tony

FRA

10:30 (1)

52

*STØKKEN NIELSEN Linn

NOR

11:00 (1)

23

VERNAY Benoit

FRA

11:10 (1)

1

*LAWRENCE Elizabeth

AUS

11:20 (1)

22

SELLIER Michael

FRA

11:30 (1)

78

RENAUD Eric

SUI

11:40 (1)

13

*NIELSEN Tina

DEN

11:50 (1)

67

GALHETAS Victor

POR

12:00 (1)

33

NEILL Pam

GBR

12:10 (1)

42

RAILA Almutis

LTU

12:20 (1)

72

RODRIGUEZ Joaquín

ESP

14:00 (1)

34

GROSE Ben

GBR

14:10 (1)

10

*BRIXOVA Alena

CZE

14:20 (1)

50

PROVOOST Christian

NED

14:30 (1)

37

*FáBIAN Láezló

HUN

14:40 (1)

3

*DOBRETSBERGER Andrea

AUT

14:50 (1)

64

*BAIXO Jorge

POR

15:00 (1)

17

*SIMONSEN Ben

FIN

15:10 (1)

6

*DHOLLANDER Laurens

BEL

15:20 (1)

46

*VAN DEN BROEK Wilbrord

NED

15:30 (1)

66

QUINTINO Rui

POR

16:00 (1)

43

*SCHILTZ Franz

LUX

16:10 (1)

41

*PERINOTTO Marco

ITA

16:20 (1)

32

*BERTRAM Ian

GBR

16:30 (1)

60

VALENTE António

POR

16:40 (1)

76

*RISCH Leonhard

SUI

16:50 (1)

80

*CROOKSTON Donna

USA

17:00 (1)

28

HELPERTZ Katja

GER

17:10 (1)

51

HELLEGERS Frans

NED

17:20 (1)

74

BALLESTER MALLO Francisco

ESP

09:00 (2)

25

*BOHLMANN Detlef

GER

09:10 (2)

57

*KOSTRZEWA Adrian

POL

09:20 (2)

73

*SOLANA MARTI José Ignaci

ESP

09:30 (2)

61

RIBEIRO Eduardo

POR

09:40 (2)

19

*VIGNAUD Marion

FRA

09:50 (2)

63

FOLQUE Francisco

POR

10:00 (2)

2

*CAIRNS Lorraine

AUS

10:10 (2)

27

FAIßT Philipp

GER

10:20 (2)

12

*HOPER Henrik

DEN

10:30 (2)

35

*NYúL Katalin

HUN

11:00 (2)

24

CHEREL Yannick

FRA

11:10 (2)

5

*PIRHOFER Rudolf

AUT

11:20 (2)

65

*FREIXA José

POR

11:30 (2)

18

*HEIKINHEIMO Jouni

FIN

11:40 (2)

9

BORJA ALMEIDA Ana Carolin

BRA

11:50 (2)

8

*WENTEIN Mark

BEL

12:00 (2)

48

*VAN HEESCH Saskia

NED

12:10 (2)

39

*CIVIDINI Cristiano

ITA

12:20 (2)

30

*BENNETT Emily

GBR

14:00 (2)

75

*MUSY COMUNE Lucie

SUI

14:10 (2)

79

*BERNDL Leslie

USA

14:20 (2)

59

SIMOES António

POR

14:30 (2)

29

*LAUTERBACH Dieter

GER

14:40 (2)

55

*KWIATEK Bartlomiej

POL

14:50 (2)

70

*FANDOS Carlos Sanjuan

ESP

15:00 (2)

20

*BRISOU Anne-Violaine

FRA

15:10 (2)

53

*MIKKELSEN Ølvind

NOR

15:20 (2)

49

PESTMAN Rudolf

NED

15:50 (2)

14

*WIEDER Ane

DEN

16:00 (2)

11

*PETREK Jaroslav

CZE

16:10 (2)

36

*BAJáKI Ferenc

HUN

16:20 (2)

4

*EISENBACH Pia

AUT

16:30 (2)

62

*APOLINáRIO Filipa

POR

16:40 (2)

7

*VERBEECK Willy

BEL

16:50 (2)

71

MUñOZ FERNáNDEZ Ana

ESP

17:00 (2)

47

*VAN DER DOELEN Frank

NED

17:10 (2)

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)

2012/llamm.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)