Kansallinen valjakkoajokilpailu Ypäjä 30.4-1.5.2011 Kouluaikataulu (alustava 28.4. 20:00)

LUOKKA 1 , ALUELUOKKA HELPPO NUORILLE HEVOSILLE JA PONEILLE

324Kallioinen Laura URAT 08:30
324:MANUEL HALEROLLS
424Hakala Saana LoimURa
424: LOIMIHAAN AUNE
410Heinijoki Kaija TRS
410:HESSIN LORDI
438Leskinen Tuula KvR
438:HENNYLÄN NESTORI
425Ruoho Aino UrHU
425:HESSIN MYYTTI
407Sinda Heidi UrHU 09:10
407:HESSIN MUUSA
446Järvinen Talvikki K-KR
446:SARANCHA
351Korhonen Janita NaR
351:ELOVALO
442Sinkkonen Janette TRS
442:HESSIN JYMYRI
334Jussila Kaisa URAT
334:LUCKY BOY

LUOKKA 3: ALUELUOKKA PONEILLE HELPPO, PRIX DE HEPOJOEN VUONOHEVOSET, SRL YOUR MOVE

321Valtonen Päivi URAT 10:00
321:EMELIA
303Ranta Hanna UrHU
303:ULJAS
309Korhonen Satu VEKARA
309:PRETTY BETTINA
308Valkas Satu BWKR
308:DAMON
317Vilkko Anna TUUR
317:L.P.NAMU
301Vähä-Erkkilä Lauri HusR
301:HESSIN LILLI
340Valtonen Päivi URAT 11:00
340:ZEPHYR WOODS RUSSIAN TWISTER
348Sinda Heidi UrHU
348:GNIST VARDE
345Sinkkonen Janette TRS
345:LJOSPRINS 4 F

LUOKKA 4: ALUELUOKKA HEVOSILLE, HELPPO

444Järvelä Sanna SRS 11:40
444:AMATZONI
436Hagren Merika UrHU
436: CLOWN
404Huttunen Sirpa MänRA
404:VELUTO
447Mansikkamäki Ritva TRS
447 :HESSIN JEVIIRI
443Suihkonen Nina PLR
443:VEETIN VAUHTI
440Suominen Taru MER
440:USVAN RONJA
414Visakoivu Kirsi UrHU
414:VAHTO
445Järvelä Sanna SRS
445:SUVI-HILPPA

LUOKKA 7: KANSALLINEN HELPPO HEVOSILLE

173Tauriainen Jarmo HusRKANS.HELPPO HEVOSET 13:50
173:YK DARK HENK
155Järvinen Talvikki K-HRKANS.HELPPO HEVOSET
155:UNIEK

LUOKKA 8: KANS.HELPPO SUOMENHEVOSILLE PRIX DE SUOMEN HIPPOS

102Friis Anne UrHU 14:15
102:FRIISIN PALETTI
171Sinda Heidi UrHU
171:PIKKU-EPELI
168Kalalahti Hannu LoimURA
168:PIKKU-UNO
161Kalalahti Leena LoimURA
161:HIPPU-LIINA
106Takkinen Raisa ValRa
106:HIPON-ROLLE
157Vilenius Sari UrHU
157:KIRKASTUS
174Tauriainen Jarmo HusRKANS.HELPPO HEVOSET
174 YK DARK PIERRO

LUOKKA 9 : KANSALLINEN VAATIVA PONIT

104Kalalahti Hannu LoimURA 15:45
104:HESSIN VIHTORI
103Hakala Saana LoimURa
103:PÄTKÄ JÄTKÄ
201Lehtiö Anna UrHU
201A:EKENS CONSEPT - 201B:EKENS CONTACT - 201C:EKENS COMPLETT

LUOKKA 10: KANSALLINEN VAATIVA HEVOSILLE

164Holmasto Tove- Maria KrR 16:40
164:CISCO
160Kalalahti Leena LoimURA
160:KIHIN JUSSI
162Heikinheimo Jouni LR
162:EL CARILLO
153Härkönen Annika
153:CONVERSANO LEGENY
172Lahti Taru TR
172:SUNLIGHT II
156Hakala Saana LoimURa
156:BRUDVIK DEVIN
163Tirkkonen Sanna HusR
163:NELSON III
165Holmasto Tove- Maria KrR
165:PANN
251Simonsén Ben HusR
251A:ARTEMIS - 251B:KIDI
,
2011/ll3004.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)