Alue- ja kans. valjakkoajokilpailu Urjala 27-29.7.2012 Baltic cup osakilp. Lähtölista koe A

Luokka 6 Alue helppo, avoin hevosille
424Hakala Saana LoimURa424:LOIMIHAAN AUNE 10:30
483Laaksamo Mervi UrHU483:PANN
488Paju Maarit UrHU488:DERÜS
440Suominen Taru WIUHU440:USVAN RONJA
412Valo Johanna HuSR412:V.H. AL-JAZI
Luokka 5 Alue helppo, Prix de Urjalan Osuuspankki avoin nuorille poneille/ hevosille (2008 - 2006 synt)
469Sinda Heidi UrHU469:PAJARZ 11:30
484Hakala Saana Loim URa484:ROMEO XII
401Särmäharju Marko SFHY401:HESSIN NÖPI
486Lahti Taru TR486:CARAMANTE
417Sinda Heidi UrHU417:HESSIN NITRO
462Lahtinen Matti TFC462:SHEA`S QUINLAN
485Järvinen Talvikki K-HR485:DANCER T
304Hakala Saana LoimURa304:SILENT`S STARLIGT BLOND
407Sinda Heidi UrHU407:HESSIN MUUSA
Luokka 7 Alue helppo, Prix de Vinnikainen avoin poneille/ponipareille. shetlanninponien mestaruusluokka.
308Valkas Satu BWKR308:DAMON 13:15
325Kallioinen Laura URAT325:KITOS
353Lehmusvaara Soila NuR353:KOTIMÄEN FANTACY
360Harakka Minna UrHU360:YLVA
331Sorjonen Pinja HUSR331A:RUSKELAN PEPPI - 331B:MEADOWLAND`S MADCAP
Luokka 3 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu, Prix de kuormalavakeskus Tauriainen
avoin yksikkö hevosille
157Holmasto Tove-Maria KrR157:SHALIMAR 14:50
153Härkönen Annika SRS153:CONVERSANO LEGENY
167Kalalahti Leena LoimURa167:IZER
182Paija Leena UrHU182:ILLUUSIA
170Sinda Heidi UrHU170:HESSIN JEVIIRI
158Huttunen Sirpa MänRa158:VELUTO
156Raila Almutis LIT156:BONDAS 16:00
180Särmäharju Marko SFHY180:COEN DEE
186Vilenius Sari UrHU186:KIRKASTUS
159Sture Dace LAT154:HIPIJA
183Holmasto Tove-Maria183:LAVALETTO
187Sinda Heidi UrHU187:INSTRUKTOR
Luokka 1 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu Prix de Supermarket Mari avoin yksikkö poneille
108Kalalahti Leena LoimURa108:VUOHIMÄEN HAVU
102Friis Anne UrHU102:FRIISIN PALETTI 17:15
107Vähä-Erkkilä Leena HUSR107:S.W.SUMMER`S DREAM PRINCE
104Kalalahti Hannu LoimURa104:HESSIN VIHTORI
110Raila Marijonas LIT110:GNOMAS
106Takkinen Raisa ValRa106:HIPON ROLLE
Luokka 4 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu, Prix de Velj Wahlsten avoin parihevosille
(luokka yhdistetään luokkaan 3)
253Tauriainen Jarmo HUSR253A:YK DARK HENK - 253B:YK DARK PIERRO - 253C:DARK ULKJE 18:10
2012/lla2707.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)