Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


8.5. Ri-Ra / Riihimäki / Seura Lähtölista

LÄHTÖLISTA seuratason valjakkoajokilpailun koulukoe Riihimäki 8.5.2021

Klo 10.00Luokka 2Helppo B, avoin II-poneille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
10.00 1.37Vilkko AnnaCRWikners Wynnie
10.10 2.45Kosonen LeenaHyvUraA.S Yuno
10.20 3.14Wiik MirvaGOLDKoivupellon Elle
10.30 4.40Ahopelto AinoKoRaConeridge Harmony 1538 SH
10.45 5.366Sillanaukee JenniinaUrHuMetty’s Chera 97 WM
10.55 6.4Kämäläinen TiinaKAKESandbackas Fuchsia 1436 SH
11.05 7.20Kvist PäiviKoRaHyrtölän Hurma

Klo 11.15Luokka 1Noviisiluokka, avoin II-poneille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
11.15 1.77Tammelin Taija-TuuliaPOMMac Cloud

Klo 12.15Luokka 5Noviisiluokka, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
12.15 1.55Mäkinen HeidiTTMirmeli
12.25 2.9Tenhunen KatriinaKARAHe'las Bella
12.35 3.2Paajanen SannaTUURPohjosen Poika

Klo 13.00Luokka 6Helppo B, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
13.00 1.16Saarvio UllaFCDCRoyah
13.10 2.11Ventoniemi MiaKKRHS Luzille Miris
13.20 3.31Kurtto HelenaSuoRaHelun Prinssi
13.30 4. 76Ikävalko TarjaLORKnab-Star Af Nollund

Klo 14.00Luokka 8Vapaavalintainen voimassa oleva kouluohjelma
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
14.00 1.115Bishop-Westerlund DeilinaKamaRaWikners Dragon Fly
14.10 2.199Simonsén BenHusRRagyogó
14.20 3.112Takkinen RaisaValRaKooihuster Harro
14.30 4.5Järvinen TalvikkiSUODanser T

LÄHTÖLISTA seuratason valjakkoajokilpailun tarkkuuskoe Riihimäki 8.5.2021

Tarkkuus alkaa klo 10.30, tarkkuuden suuntaa antava lähtöjärjestys. Valjakoilla on ½ tuntia aikaa siirtyä koulukokeesta tarkkuuteen.

Luokka 9Noviisiluokka +40 cm avoin kaikille
VaununroKilpailijaHevonen
25Kivimaa NooraKoRaElsa II
2Paajanen SannaTUURPohjosen Poika
9Tenhunen KatriinaKARAHe'las Bella
55Mäkinen HeidiTTMirmeli

Luokka 10Helppo B +30 cm avoin kaikille
VaununroKilpailijaHevonen
40Ahopelto AinoKoRaConeridge Harmony 1538 SH
14Wiik MirvaGOLDKoivupellon Elle
4Kämäläinen TiinaKAKESandbackas Fuchsia 1436 SH
45Kosonen LeenaHyvUraA.S Yuno
20Kvist PäiviKoRaHyrtölän Hurma
80Tauriainen JarmoFCDCKing – Kornet – Ignatio
25Kivimaa NooraKoRaElsa II
16Saarvio UllaFCDCRoyah
76Ikävalko TarjaLORKnab-Star Af Nollund
31Kurtto HelenaSuoRaHelun Prinssi

Luokka 11Helppo A +25 cm avoin kaikille
VaununroKilpailijaHevonen
366Sillanaukee JenniinaUrHuMetty’s Chera 97 WM
57Vilkko AnnaCRL.P. Namu 888 SH
11Ventoniemi MiaKKRHS Luzille Miris
80Tauriainen JarmoFCDCKing – Kornet – Ignatio
115Bishop-Westerlund DeilinaKamaRaWikners Dragon Fly
112Takkinen RaisaValRaKooihuster Harro
2021/0805ll.txt · Viimeksi muutettu: 2021/05/07 03:53 / oiv