Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Seuratason valjakkoajokilpailut Riihimäki 12.7.2020 Lähtolistat

Klo 10.00Luokka 1Noviisiluokka, avoin II-poneille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
10.00 1.10Honkanen KatiRiemuAnnagaard Capri 1460 SH
10.10 2.11Kosonen LeenaHyvUraKoivupellon Elle
10.20 3.99Sagath LydiaGloRyA.S. Minton
10.30 4.6Kantola ViolaHeWiMix
Klo 11.10Luokka 2Helppo B, avoin II-poneille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
11.10 1.14Wiik MirvaGOLDHomecorner’s Fayanoma
11.20 2.66Sillanaukee JenniinaPiPuRaMetty’s Chera 97 WM
11.30 3.17Lehtonen TerhiKAKEAlba Papshmir
Klo 11.40Luokka 1Noviisiluokka, avoin II-poneille
11.40 5.45Kosonen LeenaHyvUraA.S Yuno
Klo 12.10Luokka 5Noviisiluokka, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
12.10 1.50Kurtto HelenaSuoRaGreat Rascal
12.20 2.76Ikävalko TarjaLORKnab-Star Af Nollund
12.30 3.2Paajanen SannaTUURPohjosen Poika
12.40 4.5Kantola ViolaHeWiSantos
Klo 13.10Luokka 6Helppo B, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
13.10 1.3Ranta MargitFCDCHS Luzille Miris
13.20 2.16Saarvio UllaFCDCRoyah
13.30 3.31Kurtto HelenaSuoRaHelun Prinssi
Klo 14.00Luokka 7Helppo A, avoin I-poniyksiköille, ponipareille ja hevosvaljakoille
Aika/NroVaununroKilpailijaHevonen
14.00 1.20Turku CharlottaV-NRJohan fan Ugokleaster
14.10 2.112Takkinen RaisaValRaKooihuster Harro
14.20 3.25Ventoniemi MiaHyRLizalie Miris 305 RUSS

Tarkkuus alkaa klo 10.30, tarkkuuden suuntaa antava lähtöjärjestys. Valjakoilla on ½ tuntia aikaa siirtyä koulukokeesta tarkkuuteen.

Luokka 8Noviisiluokka +40 cm avoin kaikille
VaununroKilpailijaHevonen
10Honkanen KatiRiemuAnnagaard Capri 1460 SH
11Kosonen LeenaHyvUraKoivupellon Elle
6Kantola ViolaHeWiMix
99Sagath LydiaGloRyA.S. Minton
2Paajanen SannaTUURPohjosen Poika
50Kurtto HelenaSuoRaGreat Rascal
76Ikävalko TarjaLORKnab-Star Af Nollund
5Kantola ViolaHeWiSantos
Luokka 9Helppo B +30 cm avoin kaikille
VaununroKilpailijaHevonen
14Wiik MirvaGOLDHomecorner’s Fayanoma
17Lehtonen TerhiKAKEAlba Papshmir
45Kosonen LeenaHyvUrsA.S Yuno
27Vilkko AnnaCRTallbos Gameboy – Tallbos Gambler
66Sillanaukee JenniinaPiPuRaMetty’s Chera 97 WM
16Saarvio UllaFCDCRoyah
31Kurtto HelenaSuoRaHelun Prinssi
Luokka 10Helppo A +25 cm avoin kaikille
VaununroKilpailijaHevonen
27Vilkko AnnaCRTallbos Gameboy – Tallbos Gambler
20Turku CharlottaV-NRJohan fan Ugokleaster
37Vilkko AnnaCRWikners Wynnie
25Ventoniemi MiaHyRLizalie Miris 305 RUSS
112Takkinen RaisaValRaKooihuster Harro
2020/1207ll.txt · Viimeksi muutettu: 2020/07/11 00:54 / oiv