FEI World Pony Championships Kisbér-Ászár (HUN) 25.-29.9.2019 Tulokset koe A+B+C

CLTCOMPETITORCTRYABCTOTAL
PNTSCLTPNTSCLTPNTSCLTPNTSCLT
PONY SINGLE
1*BERLAGE KatjaGER 51.09298.3840.002149.471
2*SCHERRER CédricSUI 57.161095.4510.003152.612
3*PIROTTE GillesBEL 52.744101.1863.007156.923
4SCHUILING MarissaNED 56.409101.96100.001158.364
5*PIJL TamaraNED 46.371102.72129.9425159.035
6*BALDAUF BernhardAUT 59.522097.4923.0012160.016
7PÜRSTINGER ErichAUT 62.412598.0831.194161.687
8*SCHÖFTNER MichaelaAUT 57.7512103.26153.0011164.018
9ZAAYER AnnegreetNED 57.2211105.50193.006165.729
10*JANSSEN BrentNED 59.4119100.8856.0015166.2910
11SCHÄFER SandraGER 58.2816101.8997.0322167.2011
12*LEFORT ClaireFRA 52.744101.23713.7531167.7212
13HOWE PhillipaGBR 61.5324101.4686.0014168.9913
14GRUNDMANN NielsGER 63.7128102.33113.0010169.0414
15PILI AndreaITA 58.6417104.05176.6619169.3515
16*WALTERS-SYMONS RosannaGBR 61.3523102.81136.0816170.2416
17*GÄNSHIRT FabianGER 52.033104.861813.3629170.2517
18*SCHMID DorisSUI 57.8713113.33311.885173.0818
19*BUCHWALD MariaDEN 58.1114108.02237.0021173.1319
20*BUCK RobertGBR 53.456108.042412.0027173.4920
21AINSCOUGH ChrisGBR 66.7830105.75203.009175.5321
22*TINLOT SvenBEL 58.1715112.93304.5313175.6322
23*CHRISTMANN AnnaFRA 62.4726103.37169.9626175.8023
24GUSTAVSSON EmmaSWE 60.7021113.61323.008177.3124
25BÜTIKOFER VeraSUI 55.108117.07346.2918178.4625
26GÖSWEINER ViktoriaAUT 54.927109.602615.0933179.6126
27TAKKINEN RaisaFIN 58.9318103.081417.9834179.9927
28*BLAABJERG KarinaDEN 69.1433106.09216.2117181.4428
29HALKJAER LiseDEN 60.7622107.452213.6430181.8529
30BUCHWALD UdoDEN 62.7727110.30289.0024182.0730
31VÄHÄ-ERKKILÄ LeenaFIN 69.5535110.05277.2723186.8731
32BERNDL LeslieUSA 67.2531112.622913.3528193.2232
33*KARSAY SándorHUN 69.5535109.132520.4235199.1033
34*GENZWEIN MarinaHUN 66.1329118.743514.5532199.4234
35CURINIER GillesFRA 71.8037135.95366.7920214.5435
36GÁSPÁR SzilviaHUN 69.2634116.433332.0236217.7136
PONY PAIR
1*RUTJENS RodindeNED 45.183104.9755.744155.891
2*VAN DE BUNT MelanieNED 48.586104.5043.003156.082
3WEIHE ChristofGER 42.451107.5378.229158.203
4*PFEFFER Jan-FelixGER 43.922109.69117.657161.264
5HENDRIKS CasNED 54.1711107.2063.002164.375
6*KÖNIG ChristofSUI 59.0318103.0317.728169.786
7*SCHMIDLIN LeaSUI 48.115113.712111.0312172.857
8*BAACKMANN DieterGER 49.318111.131512.9014173.348
9*SELLE Jean FredericFRA 48.717109.231016.2318174.179
10ROOSILEHT Pille-RiinEST 46.184108.70920.2520175.1310
11VAN DER ENDE NathalieNED 57.7716103.51216.1517177.4311
12PHELPS MaryUSA 63.3629113.09191.551178.0012
13*ELEND RomanAUT 56.7014104.47320.5521181.7213
14CRESSENT RobinFRA 64.1632110.69146.946181.7914
15KOHLWEISS BirgitGER 63.4330108.45815.3716187.2515
16*ADAMS JosephGBR 65.4935111.971810.4511187.9116
17FILLON LouiseFRA 54.9713110.651323.3024188.9217
18*VAN DEN BROECK PieterBEL 64.6333110.221214.3615189.2118
19STRÖMBERG MarikaSWE 60.0321121.66278.7710190.4619
20CVÖRNJEK KarlAUT 57.5715111.481621.6323190.6820
21ZEBISCH LotharAUT 58.3017121.052612.5313191.8821
22*VAN PRAET NicoBEL 52.1710115.142329.8430197.1522
23*BALLA EvelinHUN 60.5022119.132523.9925203.6223
24*IRMING Anette HolstDEN 63.9031111.741728.1329203.7724
25VERHAEGE JohanBEL 50.919113.752240.8235205.4825
26*HOLZINGER SimoneAUT 62.1026118.432425.0827205.6126
27*SNOW AverinaGBR 59.4320113.662041.7036214.7927
28FROST GunlögSWE 61.3024130.433126.3128218.0428
29JUHÁSZ PéterHUN 72.3537128.102917.7319218.1829
30NIJS JohanBEL 63.2328121.962836.8933222.0830
31KORINEK MichalCZE 64.7634128.383030.0231223.1631
32CRAWFORD CarinaCAN 60.5723138.343237.2734236.1832
33SARU ZsoltHUN 70.1636142.143324.2526236.5533
KOVÁCS ZsófiaHUN 59.101965.20 30.3432154.64
*LEHOCZ DávidHUN 61.372558.43 6.005125.80
*PETERSEN Niels S.DEN 62.502768.58 21.5722152.65
PONY FOUR-IN-HAND
1*HAMMINK MarijkeNED 48.64496.8346.005151.471
2*SCHERRER YannikSUI 47.713102.53112.482152.722
3*CAMPBELL RogerGBR 52.37796.6235.484154.473
4*BAX TinneBEL 49.185101.0386.746156.954
5*KNEIFEL SvenGER 52.377107.45140.341160.165
6BÜGENER MichaelGER 57.0411100.2578.057165.346
7*FALK DominicSUI 60.3014102.48102.973165.757
8*ROHR MátéHUN 63.501794.5629.008167.068
9VAN DE KAMP Aart Jr.NED 62.6316100.1469.609172.379
10*DAU LarsDEN 50.646111.911520.4911183.0410
11KINDS JannesNED 57.8412102.40931.1715191.4111
12*VAN DEN BOSCH BertBEL 59.9713102.961243.8719206.8012
13*HOWE SaraGBR 65.7619126.542015.3410207.6413
14DEBOVE AmandineFRA 69.2922115.141724.2313208.6614
15VAN DYCK ThomasBEL 66.5620105.741337.5718209.8715
16*PARIAT CarolineFRA 60.7715118.471832.8916212.1316
17*ARRIAT GillesFRA 68.3021111.931636.5417216.7717
18MOYSE RowenaGBR 71.0923123.271930.0814224.4418
19*KOLLROS JuliaAUT 72.2224130.672121.6912224.5819
20GUTHMANN RolfFRA 64.4318131.852251.2620247.5420
Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)
2019/ponimmtulabc.txt · Viimeksi muutettu: 2019/09/29 08:10 / oiv