FEI World Pony Championships Kisbér-Ászár (HUN) 25.-29.9.2019 Lähtölista koe A

(1) Keskiviikko
(2) Torstai
(3) Perjantai

Pony Single
NRCOMPETITORCTRYSTARTING TIME
33ZAAYER AnnegreetNED09:00 (1)
20HOWE PhillipaGBR09:10 (1)
24GRUNDMANN NielsGER09:20 (1)
11HALKJAER LiseDEN09:30 (1)
3PÜRSTINGER ErichAUT09:40 (1)
13VÄHÄ-ERKKILÄ LeenaFIN09:50 (1)
10BUCHWALD UdoDEN10:00 (1)
38BERNDL LeslieUSA10:10 (1)
26GÁSPÁR SzilviaHUN10:20 (1)
18AINSCOUGH ChrisGBR10:30 (1)
37GUSTAVSSON EmmaSWE10:50 (1)
12TAKKINEN RaisaFIN11:00 (1)
34BÜTIKOFER VeraSUI11:10 (1)
9*BUCHWALD MariaDEN11:20 (1)
14*CHRISTMANN AnnaFRA11:30 (1)
7*TINLOT SvenBEL11:40 (1)
1*BALDAUF BernhardAUT11:50 (1)
22*BERLAGE KatjaGER12:00 (1)
21*WALTERS-SYMONS RosannaGBR12:10 (1)
30*JANSSEN BrentNED13:30 (1)
36*SCHMID DorisSUI13:40 (1)
28*KARSAY SándorHUN13:50 (1)
32SCHUILING MarissaNED14:00 (1)
29PILI AndreaITA14:10 (1)
15CURINIER GillesFRA14:20 (1)
5PALLEN SebastienBEL14:30 (1)
25SCHÄFER SandraGER14:40 (1)
2GÖSWEINER ViktoriaAUT14:50 (1)
8*BLAABJERG KarinaDEN15:10 (1)
17*LEFORT ClaireFRA15:20 (1)
6*PIROTTE GillesBEL15:30 (1)
4*SCHÖFTNER MichaelaAUT15:40 (1)
23*GÄNSHIRT FabianGER15:50 (1)
19*BUCK RobertGBR16:00 (1)
31*PIJL TamaraNED16:10 (1)
35*SCHERRER CédricSUI16:20 (1)
27*GENZWEIN MarinaHUN16:30 (1)
Pony Pair
NRCOMPETITORCTRYSTARTING TIME
63JUHÁSZ PéterHUN09:00 (2)
42ZEBISCH LotharAUT09:10 (2)
61WEIHE ChristofGER09:20 (2)
52CRESSENT RobinFRA09:30 (2)
71VAN DER ENDE NathalieNED09:40 (2)
43NIJS JohanBEL09:50 (2)
74FROST GunlögSWE10:00 (2)
66SARU ZsoltHUN10:10 (2)
39CVÖRNJEK KarlAUT10:20 (2)
59KOHLWEISS BirgitGER10:30 (2)
53FILLON LouiseFRA10:50 (2)
68HENDRIKS CasNED11:00 (2)
67CALZAVARA AlessandroITA11:10 (2)
76PHELPS MaryUSA11:20 (2)
62*BALLA EvelinHUN11:30 (2)
56*ADAMS JosephGBR11:40 (2)
44*VAN DEN BROECK PieterBEL11:50 (2)
70*VAN DE BUNT MelanieNED12:00 (2)
54*POENTIS CarineFRA12:10 (2)
49*IRMING Anette HolstDEN12:20 (2)
58*BAACKMANN DieterGER13:30 (2)
41*HOLZINGER SimoneAUT13:40 (2)
72*KÖNIG ChristofSUI13:50 (2)
51ROOSILEHT Pille-RiinEST14:00 (2)
47CRAWFORD CarinaCAN14:10 (2)
46VERHAEGE JohanBEL14:20 (2)
75STRÖMBERG MarikaSWE14:30 (2)
48KORINEK MichalCZE14:40 (2)
64KOVÁCS ZsófiaHUN14:50 (2)
65*LEHOCZ DávidHUN15:10 (2)
57*SNOW AverinaGBR15:20 (2)
45*VAN PRAET NicoBEL15:30 (2)
69*RUTJENS RodindeNED15:40 (2)
55*SELLE Jean FredericFRA15:50 (2)
50*PETERSEN Niels S.DEN16:00 (2)
60*PFEFFER Jan-FelixGER16:10 (2)
40*ELEND RomanAUT16:20 (2)
73*SCHMIDLIN LeaSUI16:30 (2)
Pony Four-in-hand
NRCOMPETITORCTRYSTARTING TIME
84GUTHMANN RolfFRA09:30 (3)
91HÖFS DieterGER09:41 (3)
98VAN DE KAMP Aart Jr.NED09:52 (3)
88MOYSE RowenaGBR10:03 (3)
80VAN DYCK ThomasBEL10:14 (3)
83DEBOVE AmandineFRA10:25 (3)
96*HAMMINK MarijkeNED10:36 (3)
87*HOWE SaraGBR10:47 (3)
94*ROHR MátéHUN11:10 (3)
100*SCHERRER YannikSUI11:21 (3)
81*DAU LarsDEN11:32 (3)
92*KNEIFEL SvenGER11:43 (3)
82*ARRIAT GillesFRA11:54 (3)
79*VAN DEN BOSCH BertBEL12:05 (3)
90BÜGENER MichaelGER12:16 (3)
97KINDS JannesNED12:27 (3)
95*CHARDON EdithNED13:40 (3)
77*KOLLROS JuliaAUT13:51 (3)
86*CAMPBELL RogerGBR14:02 (3)
93*JÁMBOR VilmosHUN14:13 (3)
99*FALK DominicSUI14:24 (3)
89*BRAUCHLE SteffenGER14:35 (3)
85*PARIAT CarolineFRA14:46 (3)
78*BAX TinneBEL14:57 (3)
Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)
2019/ponimmlla.txt · Viimeksi muutettu: 2019/09/24 05:16 / oiv