20.-23.7.2017 CAI2* NBCH Savijärvi Gård 2017 Startlist Dressage CAI 21.7.2017

Luokka 16 Prix de Närpes Grönsaker
CAICh2*-P1, FEI Ch P1
654STRAUSS EliseSIR JAMESSWE08:00
657KARHUSAARI WilmaBENIAMINFIN08:10
655HOEPER WilliamDOW JONESDEN08:20
656STERNHAG OliverEXACTSWE08:30
Luokka 15 Prix de Ikaalisten Luomu
CAIJ2*-H1, FEI J and YD
701KRISTIANSEN LinneaBARRACUDASWE08:50
Luokka 12 Prix de Paipis Centralboden
CAIY2*-H1, FEI J and YD
751RÄTSEP ReelikaSANGAREST09:00
Luokka 14 Prix de Cobilo
CAIJ2*-P1, FEI J and YD
725HAAPAKOSKI LauraKOKONASFIN09:10
742KOIVULA EveliinaURAFASFIN09:20
737LISKI TuuliARVALON GOLDEN SCARLETTFIN09:30
Luokka 13 Prix de Continental Fruit Importers and Vihannesyhtymä 3 T
CAIY2*-P1, FEI J and YD
794CLASÉN MarkusBRIOSWE09:55
795SUHONEN LunaAI.KA. CHEELIAFIN10:05
796TAMMINEN AnnikaGNOMASFIN10:15
Luokka 17 Prix de Hans Klotz
CAIJ2*-P2, FEI J and YD
711STØLEN Irja VågeneA:SVINGENS EDDA – B:SYLVESTER BERGERNOR10:30
radan muutos 40 x 100
Luokka 11 Prix de Mia Fruto
CAI2*-P2, FEI 3*B HP2
917NOWEN EwaA:BRYGGAREN – C:SLÅTTERGUBBEN RUFUSSWE11:00
916FROST GunlögA:ABRAKADABRA – B:HOKUS POKUS IISWE11:10
920VENTONIEMI MiaA:LIZALIE MIRIS – B:NAJADFIN11:20
918JOHANSSON MariaA:CIMBUS - B:DINKELSWE11:30
919STRAUSS PatrickA:BAZOCK – B:ERICA'S LITTLE ALICIASWE11:40
Luokka 10 Prix de Mia Fruto
CAI2*-H2, FEI 3*B HP2
982HOLMASTO Tove-MariaA:PLUTO HIRES – B:SIGLAVY CICEROFIN12:50
981KÄLL YngveB:LIBELL – C:LIBERTYSWE13:00
983THORÉN JanaA:BRUCHT FAN DE GREIDPLEATS - B:HIDDE FAN'T WEGJE – C:ZAFIROSWE13:10
980OTTOSSON EvaA:ADRIAN -B:AVON – C:BIELINEKSWE13:20
Luokka 9 Prix de Siggpac
CAI2*-H1, FEI 3*B HP1
868MIKKELSEN Kjell ØivindCARTOON HEDEGAARDNOR13:40
875HAGGI EveVAIRIEST13:50
854JÄRVINEN TalvikkiDANSER TFIN14:00
855KALALAHTI LeenaJUDYMFIN14:10
876HEGGESTAD AnettePHI'S BOLERONOR14:20
861DAVIK EivindAMIGO WALEURNOR14:30
887SINDA HeidiINSTRUKTORFIN14:40
891TIRKKONEN SannaPORSCHE LIFEFIN14:50
873JEDINAKS MareksPRINCIS-NARCISLAT15:00

869RYSGAARD AnnREGIMENTDEN15:20
862HEIKINHEIMO JouniEL CARILLOFIN15:30
871JOHNSRUD CamillaTASSO HEDEGAARDNOR15:40
860HENRIKSSON MariaCIPELLASWE15:50
867SÖDERQVIST KarinLUKASSWE16:00
866SIMONSEN BenSG HARD ROCKFIN16:10
872ELANDER LenaZATIJNSWE16:20
874JÄRVINEN TalvikkiROY JONESFIN16:30
859JOHANNESEN WencheENGKILDEGAARDS SATURNNOR16:40
Luokka 8 Prix de Hankkija
CAI2*-P1, FEI 3*B HP1
812TAKKINEN RaisaKOOIHUSTER HARROFIN17:00
816HERSTAD Ina SteiroGLITUR FRA HERSTADNOR17:10
848SINDA HeidiGNIST VARDEFIN17:20
814RÕA RiinaPIN ROCK'S POPPIUSEST17:30
804KALALAHTI HannuHESSIN VIHTORIFIN17:40
807VÄHÄ-ERKKILÄ LeenaS.W. SUMMER'S DREAM PRINCEFIN17:50
819LUND STØEN JeanettePENLANGRUG BLACK KNIGHTNOR18:00
803KALALAHTI LeenaKALIFFIN18:10
805FRIIS AnneFRIISIN PALETTIFIN18:20
813SÖDERQVIST KarinWHY MESWE18:30
2017/2007cailla.txt · Viimeksi muutettu: 2017/07/20 15:47 / oiv