Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


16.-18.6. LoimUra / Loimaa / Cup / Taso 4 Lähtölista koe A

LK 1 Prix de Hööks Heppo B II-ponit, kouluohjelma 2.3p
310Kärsämä Kati PiPuRa310:SMEDENS JOLIE 1194 SH09:00
335Takamäki Maisa EVR335:KRIS
327Vilkko Anna CR327:TALLBOS CORNELIA
343Rinne Laura WaHu343:YLVA 1051 SH
LK 3 Prix de Villen huolinta, Helppo C, kouluohjelma 2.4
355Kaurimo Susanna NPR355:SNOW WHITE WIND09:00
488Nikkola Moona LoimURa488:LOIMIHAAN HYRRÄ
410Lahti Taru Team RR410:LORANTUS
325Petrell Taija SuoRa325:KOTIMÄEN FANTACY 1046 SH
404Huttunen Sirpa FCDC404:APILAN HEPPULI
408Ström Hanna NuR408:KENRALLI
395Kajander Essi HUSR395:AI.KA EIFIONA
365Kajander Ulla FCDC365:ROYAH
LK 4 Prix de Tokmanni, Helppo B, kouluohjelma 2.6
461Ranta Margit FCDC461:INSTRUKTOR10:40
393Launo Niilo LoimURa393:FRIISIN AMULETTI
405Rauhala Nora LoimURa405:NIUTONAS
423Kaunisto Piia UrHu423:HESSIN PARONITAR
413Niskanen Heidi L-URA413:ROSE'S LORRAINE
Luokka jatkuu luokan 7 jälkeen
LK 7 Prix de K-Rauta, Vaativa B, kouluohjelma 3.3
196Söderholm Tove Korsholms196:LUMINA II11:40
118Koski Heidi HUSR118:FELICITY MIRIS 118 RP
Luokka 4 jatkuu
455Ranta Margit FCDC 455:BJORN VAN DEN BOEZEM12:05
Ruokatauko Radanmuutos(kirjaimet)
LK5 Prix de Criollo, Helppo A, kouluohjelma FEI J AND YD
377Liski Tuuli UrHu377:ARVALON GOLDEN SCARLETT 15 WC13:00
323Haapakoski Laura UrHu323:KOKONAS
344Suhonen Luna HUSR344:AI.KA. CHEELIA 235 RUSS
309Ylimäki Emmi UrHu309:LARKHILL'S SPARTACUS
342Koivula Eveliina LoimURa342:URAFAS
320Ventoniemi Mia HyR320:LIZALIE MIRIS
LK6 Prix de Criollo, Helppo A, kouluohjelma FEI J AND YD
414Snellman-Eerola Kristiina414:JOHAN FAN UGOKLEASTER14:10
435Tamminen Riitta FCDC435:ADEL
432Vuorinen Kata LITRA432:KIRKASTUS
409Liitiä Piia UrHu409:PIIAN PIMU
Radan pidennys
LK 9 Prix de Ypäjän OP, Vaikea ponit, kouluohjelma FEI 3*B HP1
104Kalalahti Hannu LoimURa104:HESSIN VIHTORI15:10
103Kalalahti Leena LoimURa103:KALIF15:22
111Rinne Laura WaHu111:ELOUNELMA15:34
107Vähä-Erkkilä Leena HUSR107:S.W. SUMMER'S DREAM PRINCE15:46
112Takkinen Raisa ValRa112:KOOIHUSTER HARRO15:58
Luokka jatkuu
LK 10 Prix de Loimaan Laatuauto, Vaikea hevoset, kouluohjelma FEI 3*B HP1
156Järvelä Sanna SRS156:OTELLA16:10
152Hakala Saana LoimURa152:BAEK'S MISS PETI16:22
162Heikinheimo Jouni LR162:EL CARILLO16.34
153Härkönen Annika SRS153:CONVERSANO LEGENY16:46
Luokka 9 jatkuu
109Kalalahti Hannu LoimURa109:VUOHIMÄEN HAVU16:58
Luokka 10 jatkuu
155Kalalahti Leena155:JUDYM17:10
2017/1606lla.txt · Viimeksi muutettu: 2017/06/13 04:02 / oiv