Seuratason koulu+ tarkkuusajokilpailut 16.8.2014 / Wiurila / Halikko Tulokset

luokka 1
koulu pkouluvptarkkuus vptarkkuusaika syhteisvirhepisteet
116Annika Rosenström SMK SointuWiuhu 110503154,6353
250Kati JärveläKydön GeishaSRS 108,551,510,94204,8862,44
5Oona KallioJadeWiuhu 95653168,0368
7Viola KantolaMixHelsingin Wiisikot (HeWi) 95,564,521,35225,6885,85
luokka 2
koulu pkouluvptarkkuus vptarkkuusaika syhteisvirhepisteet
136Annika TamminenGnomasLoimaan urheiluratsastajat 112,547,5014047,5
221Sari VileniusSilent's Black QueenUrHu 105,554,50164,7854,5
99Essi KajanderLustigHusaariratsastajat 107536,33186,6659,33
20Luna SuhonenAi.Ka CheeliaHusaariratsastajat 100,559,53163,8462,5
40Taru SuominenMinxWiuhu 102586159,164
12Niina JokikokkoJämptiMT-team 99618,69191,3769,69
32Elli-Noora VienonenLempilän RiverdanceWiuhu 92,567,56172,5973,5
19Tiina KämäläinenKehvelixPiikkiön Ratsastajat Ry 95,564,520,78209,5685,28
luokka 3
koulu pkouluvptarkkuus vptarkkuusaika syhteisvirhepisteet
117Sanna JärveläTeerisalo KarnevalSRS125104,555,50142,7255,5
29Leena KalalahtiJudymLoimURa125100600140,3760
6Sanna JärveläE.V. HelkaneitiSRS12593,566,50142,2266,5
3Sanna JärveläVoi VeikkonenSRS1251025814,75193,572,75
Luokka 4
koulu pkouluvptarkkuus vptarkkuusaika syhteisvirhepisteet
8Essi JoronenEvelien KSRS 134,552,43158,455,4
15Deilina BishopSantalan Diana 126,558,80157,958,8
2014/tul1608.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)