Kansalliset valjakkoajokilpailut 24-25.5.2014 Loimaa Aikataulu koe A (koulukoe)

Luokka 1-2, Prix de Loimihaka,seuraluokkaAikaVaununleveys
1Kirsti Pietilä - GLS1:GLS SUPERNATURAL ECLIPSE SUNSE09:00108
28Kristiina Snellman-Eerola28:VEERE G 125
31 Wilma Karhusaari JRS31:HESSIN LILLI 125
14Sonja Manninen LoimURa14:MIDGET 114
99Essi Kajander HusR99:LUSTIG 120
Seuraluokka jatkuu luokan 3 noviisit jälkeen
Luokka 3,Prix de Hööks, alueluokka helppo , avoin noviiseille
393Valtonen Päivi URAT393:PIKKU OTTO10:00125
342Finell Ann-Katrin V-NR342:BAMBLYS 125
377Rinne Laura URAT377:TAHITI'S VANILLA ANEMONE 125
454Andersin Patrik CR454:CARDUCCI 140
375Rinne Henri URAT375:MINX 110
2Kirsti Pietilä YR
luokasta 1-2 seuraluokka
2:SLC DARMOND SWEET TANGERINE 108
Luokka 4, Aluekilpailuluokka helppo, avoin ponivaljakoille
305Vilenius Sari UrHu305:SILENT'S BLACK QUEEN11:15125
348Sinda Heidi UrHu348:GNIST VARDE 125
347Hartikainen Jenna RATSU 347:SAMMALISEN WAPPU 125
360Tamminen Annika LoimURa360:GNOMAS 125
379Takkinen Raisa ValRa379:MARTTILAN MAIFLOWER 125
383Valtonen Päivi URAT383A:AARTEEN VIUHTI - 383B:KOTIMÄEN TIGERESS 125
Luokka 5, Aluekilpailuluokka helppo, avoin hevosvaljakoille
415Pusa Pekka TRS415:VINHA-LIINU12:35125
430Söderholm Tove Korsholms429:LUMINA II 125
435Tamminen Riitta Mysera435:ADEL 125
456Nikkola Moona LoimURA456:AAMU-SÄDE 125
406Sinda Heidi UrHU406:PIIAN PIMU 125
Ruokatauko sekä radan pidennys
Luokka 7, Alueluokka vaativa, avoin poni – ja hevosvaljakoille
308Järvelä Sanna SRS308:TEERISALON VICTOR14:00125
336Koskenranta-AaltoUlla HusR336A:KASKENPÄÄN ANDROMEDA - 336B:SYMPHATIL ICEMAN 125
321Liski Tuuli UrHU321:NIKOLAI 110
345Haapakoski Laura UrHU345:HESSIN MYRSKY 110
346Bishop Deilina KamaRa346:SANTALAN DIANA 125
402Joronen Essi SRS402:EVELIEN K 125
444Visakoivu Kirsi UrHU444:PIKKU-EPELI 140
Luokka 8, Kansallinen luokka vaativa, avoin ponivaljakoille,
102Heiskanen Heikki YR102:ELOVALO15:30140
106Vähä-Erkkilä Leena HusR106:ARVALON GOLDEN SCARLETT 140
112Takkinen Raisa ValRa112:MARTTLAN MAYBACH 140
Luokka 9 Kansallinen luokka vaativa, avoin hevosvaljakoille
153Härkönen Annika MER153:CONVERSANO LEGENY16..20140
158Huttunen Sirpa MänRa158:VELUTO 140
252Ehrnstén Jenny TFC252A:PACYNKA - 252B:GWIAZDECZKA 150
172Sinda Heidi UrHU172:HESSIN MUUSA 140
Luokka 10, Kansallinen luokka vaikea, avoin poni – ja hevosvaljakoille
104Kalalahti Hannu LoimURa104:HESSIN VIHTORI17:10140
108Kalalahti Leena LoimURa108:VUOHIMÄEN HAVU 140
168Hakala Saana LoimURa168:BRUDVIK DEVIN 10 WD 140
199Simonsén Ben HusR199:SG FELICE 140
105Friis Anne UrHU105:FRIISIN PALETTI 140
2014/lla2405.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)