SRS/Teerisalo Aluemestaruudet 11.-13.7.2014 Lähtölista Koe A v. 8.7. 12:45

KOULUAIKATAULU pe 11.7.2014

LUOKKA 2 PRIX DE SUOMEN OLKIPELLETTI, alue helppo, Helppo 2.2 poneille (avoin aluemestaruuteen osallistuville II-poniyksiköille) (20*40m)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik

Klo 9.00

1.380 Rosenström Annika - SMK Sointu105
2.345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky110
3.321 Liski Tuuli - Nikolai110
4.320 Korhonen Carina - Por Erik 110

RADAN PIDENNYS

LUOKKA 1 PRIX DE HEINÄMIEHET, alue helppo, Helppo 2.4 (avoin 2008-2010 syntyneille poneille ja hevosille, junioreille ja noviisikuskeille) (40*80m)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik, H Anna-Leena Laakso

Klo 9.45

1.369 Joronen Essi - Teerisalon Siru125
2.419 Järvelä Sanna - E.V. Helkaneiti125
3.418 Kalalahti Leena - Judym125
4.342 Finell Ann-Katrin - Bamblys125
5.311 Kallioinen Ida - Symphatill Jessamine126
6.427 Turku Charlotta - Rose’s Lorraine 125
7.494 Valtonen Päivi - Pallas Rivttes Warrior125
8.428 Snellman-Eerola Kristiina - Veere G125
9.387 Leivo Veera - Teerisalon Victor 125

LUOKKA 3 PRIX DE HÖÖKS, alue helppo, Helppo 2.5 (avoin aluemestaruuteen osallistuville I-poniyksiköille ja poniparivaljakoille) (40*80)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik, H Anna-Leena Laakso

Klo 11.30

1.377 Rinne Laura - Tahitis’s Vanilla Anemone125
2.379 Takkinen Raisa - Marttilan Maiflower125
3.360 Tamminen Annika - Gnomas 125
4.375 Rinne Henri - Minx 125
Valjakko 333 Rinne Laura - Stonecastles’s Wild Prince starttaa luokan 4 viimeisenä

LUOKKA 4 PRIX DE CRIOLLO, alue helppo, Helppo 2.5 (avoin aluemestaruuteen osallistuville hevosille ja hevosparivaljakoille)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik, H Anna-Leena Laakso

Klo 12.20

1.415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu125
2.435 Tamminen Riitta - Adel140
3.430 Söderholm Tove - Lumina II125
4.402 Joronen Essi - Evelien K140
5.444 Visakoivu Kirsi – Pikku-Epeli140
6.456 Nikkola Moona - Aamu-Säde125
Luokasta 3333 Rinne Laura - Stonecastle’s Wild Prince126

RUOKATAUKO

LUOKKA 5 PRIX DE SALON KAUPUNKI, kansallinen helppo, Helppo 2.6 (avoin poni- ja hevosvaljakoille, sekä ponipari- ja hevosparivaljakoille)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik, H Anna-Leena Laakso

Klo 14.00

1.115 Bishop Deilina - Santalan Diana125
2.157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius 125
3.201 Valtonen Päivi - Aarteen Viuhti, Kotimäen Tigeress125
4.114 Vilenius Sari - Silent’s Black Queen125

RADAN PIDENNYS

LUOKKA 6 PRIX DE NAHKAMAAKARI, kansallinen vaativa, Vaativa 3.4 (avoin I-ponivaljakoille ja hevosvaljakoille)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik, H Anna-Leena Laakso

Klo 14.50

1.154 Järvinen Talvikki - Dancer T140
2.159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai 140
3.153 Härkönen Annika - Conversano Legeny 140

LUOKKA 7 PRIX DE VETCARE, kansallinen vaikea, Vaikea 4.6 yksiköille (avoin I-ponivaljakoille ja hevosvaljakoille)

C Marita Törnroth, B Anne Grundvik, H Anna-Leena Laakso

Klo 15.30

1.107 Vähä-Erkkilä Leena - S.w. Summer’s dream Prince140
2.102 Heiskanen Heikki – Elovalo140
3.104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori140
4.199 Simonsen Ben - SG Felice140
5.113 Turku Charlotta - It’s Calvin140
6.108 Kalalahti Leena - Vuohimäen Havu140
7.155 Järvinen Talvikki - Fast Freddy van Egenoven140
8.252 Ehrnsten Jenny - Pacynka & Gwiazdeczka (ohjelma Vaikea 4.8 parivaljakoille)150
2014/lla1107.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)