Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Aluemestaruuskilpailut Loimihaka 7.-8.9.2013 Lähtölista koe A

Luokka 1, seuraluokka poneille
Klo. 10.00
1(93) Päivi Valtonen - Pikku Otto (Urat)150 cm
2(99) Essi Kajander - Ai.Ka Edenella (HusR)125 cm
3(31) Wilma Karhusaari - Hessin Lilli (JRS)125 cm
4(19) Tiina Uusitalo - Elotähti (HämR)125 cm
5(29) Tanja Alatalo - Gnomas (YR)125 cm
Luokka 2, seuraluokka hevosille
Klo. 11.05
1(18) Kirsi Pajunen - Evelien K (SRS)125 cm
2(66) Moona Nikkola - Aamu-Säde (LoimURa)125 cm
3(21) Tove Söderholm - Lumina II (Korsholm)125 cm
4(35) Riitta Tamminen - Adel (Mysera)125 cm
Luokka 3, ponivaljakoiden aluemestaruus
Klo. 12.15
1(345) Laura Haapakoski - Hessin Myrsky (UrHU) 110 cm
2(343) Laura Rinne - Elounelma (URAT) 125 cm
3(306) Taija Raatikainen - Teerisalon Victor (SRS) 125 cm
4(346) Delilina Bishop - Santalan Diana (KamaRa) 125 cm
5(376) Leena Kalalahti - Zorro Fjordlyst (LoimURa) 125 cm
6(388) Päivi Valtonen - Safiiri (URAT) 125 cm
7(317) Anna Vilkko - L.P. Namu (TUUR)106 cm
8(344) Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa (URAT) 110 cm
9(321) Tuuli Liski - Nikolai (UrHU) 110 cm
Luokka 4, hevosvaljakoiden aluemestaruus
Klo. 14.15
1(491) Jenny Ehrnsten - Czar (TFC) 125 cm
2(415) Pekka Pusa - Vinha-Liinu (TRS) 125 cm
3(485) Talvikki Järvinen - Danser T (K-HR) 140 cm
4(404) Sirpa Huttunen - Veluto (MänRa) 140 cm
5(444) Kirsi Visakoivu - Pikku-Epeli (UrHU) 140 cm
6(414) Juha Vilenius - Kirkastus (UrHU) 138 cm
7(406) Sanna Järvelä - Strelizia Nicolai (SRS) 125 cm
Luokka 5, avoin vaativa
Klo. 15.40
1(307) Leena Vähä-Erkkilä - Arvalon Golden Scarlett (HUSR) 125 cm
2(419) Leena Kalalahti - Kihin Jussi (LoimURa) 140 cm
3(326) Hannu Kalalahti - Hessin Vihtori (LoimURa) 140 cm
4(486) Taru Lahti - Caramante (RUSKO) 140 cm
5(420) Talvikki Järvinen - Fast Freddy van Egenoven (K-HR) 140 cm
6(429) Ben Simonsén - SG Felice (HUSR) 138 cm
7(325) Leena Kalalahti - Vuohimäen Havu (LoimURa) 140 cm
2013/lla0709.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)