Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Keilakunkku Cup 1 17.2.- tulokset

VALJAKKOTARKKUSKILPAILU - kilpailuharjoitus

Luokka 1 Prix de Mountain Horse samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille + 35 cm

1. Laura Rinne/ Ida Kallioinen - Stonecastle's Wild Prince 0/2.07,31 - 0/40,81
2. Eveliina Vaittinen -Hessi Iida UrHu 0/2.30,12 - 0/46,03
3. Heidi Sinda/Lea Karjomaa -Savelan Puistotäti -09 0/2.39,12 - 0/47,03
4. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu -07 0/2.21,08 - 0/48,22

5. Heidi Sinda/Pirjo Reunanen - Bajarz UrHu -07 0/2.19,42 -0/52,31
6. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto-09 0/2.30,90 - 0/55,81
7. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Hessin Muusa -07 UrHu 0/2.13,58 - 6/41,85
8. Laura Rinne/Henri Rinne - Eolina 3/2.11,40
9. Päivi Valtonen - Kotimäen Tigeress 3/2.17,09
10. Kaisa Jussila - Lara v. stal Patricia 4,08 (aikavp 1,08)/2.43,16
11. Minna Harakka/Annika Anttila - Y.P.Son -09 UrHu 6/2.28,56
12. Heidi Sinda/Mira Hiltunen - Hessin Odessa -09 9,50 (aikavp 6,50)/5.54,00
13. Kirsi Seppälä/Matti Keinänen - Vertigo -09 9,99 (aikavp 0,99)/2.42,98
14. Emmi Lepola/Johanna Pihlaja - Hessin Nöpi UrHu -08 12/2.39,95
15. Tove Söderholm/ Anna Kalliosaari - Lumina II Korsholms 23,46 (aikavp 5,46)/2.51,92

Luokka 2 Prix de Ideal Harness, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm

1. Lisa Suominen/Tiina Suominen - Safiiri 0/2.10,20 - 0/42,35
2. Heidi Sinda/Annika Tanskanen - Gnist Varde UrHu 0/2.29,55 - 0/54,34
3. Päivi Valtonen - Kotimäen Tigeress 3/2.14,52
4. Jenna Rissanen -Friisin Paletti UrHu 3/2.22,57

5. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki - Pikku Otto 3/2.23,10
6. Susan Suomi -Zyrlex SFHY 3/2.25,85
7. Kaisa Jussila - Lara v. stal Patricia 9/\\2.40,82
8. Tarja Lahdenperä/Hannele Rintavaara - R.R.Tara, SaiRa 11,14 (aikavp 2,14)/2.45,27
9. Henri Rinne/Laura Rinne - Eolina 46,73 (aikavp 38,73/3.58,46
hyl. Tarja Lahdenperä - Inca SaiRa

Luokka 3 Prix de Fleck, samalla KEILAKUNKKU juniori kuskeille + 30 cm

1. Eveliina Vaittinen -Hessi Iida UrHu 0/2.28,42 - 0/46,62
2. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Gnist Varde UrHu 0/2.20,23 - 0/51,78
3. Heidi Sinda/Kaisa Närvänen - Instruktor UrHu 0/2.13,92 - 3/46,87
4. Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti 0/2.06,33 - 3/48,77
5. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0/2.26.78 - 3/52,35

6. Satu Valkas -Damon 0/2.05,59 - 6/35,09
7. Laura Rinne/Lisa Suominen - Safiiri 3/1.56,45
8. Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa 3/2.04,64
9. Pekka Pusa / Kaija Hyvonen -Vinha-Liinu TRS 3/2.14,92
10. Susan Suomi -Zyrlex SFHY 3/2.16,66
11. Heidi Hyvärinen/ Mia Ventoniemi -Ai.Ka. Estella 5,06 (aikvp 2,06)/2.37,11
12. Kaisa Kataja /Piia Kaunisto- Hessin Jeviiri UrHu 6/2.19,06
13. Tuuli Liski - Nikolai UrHu 13,05 (aikavp 7,05)/2.47,09
14. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan Team Fincheval 14,14 (aikavp 2,14)/2.37,29
15. Aino Ruoho - Turo-Teilori UrHu 16,48 (aikavp 7,48)/2.47,96
16. Miikka Honkonen -Friisin Paletti UrHu 24,35 (aikavp 6,35)/2.45,69

Luokka 4 Prix de Velj Wahlsten, samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille + 25 cm

1. Satu Valkas -Damon 0/2.14,15- 0/41,37
2. Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa 0/2.13,51 - 0/41,81
3. Heidi Sinda/Annika Tanskanen -Hessin Muusa UrHu 0/2.08,98 - 6/40,62
4. Heidi Sinda/Kaisa Närvänen - Instruktor UrHu 0/2.07,34 - 9/45,34

5. Laura Rinne/Henri Rinne - Stonecastle's Wild Prince 3/1.58,27
6. Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti 3/2.08,52
7. Heidi Sinda/Mari Lahti - Bajarz UrHu 6/2.13,62
8. Elina Virtanen -Uljas 9,69 (aikavp 0,69)/2.27,38
9 Tarja Lahdenperä/ Hannele Rintavaara - R.R.Tara SaiRa 12,10 (aikavp 9,10)/2.44.20
10. Aino Ruoho - Turo-Teilori UrHu 13,53 (aikavp 7,53)/2.41,06
11. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan Team Fincheval 15,39 (akavp 9,39)/2.44,78
12. Pekka Pusa / Kaija Hyvonen -Vinha-Liinu TRS 19,19 (aikavp 7,19)/2.40,37
13. Emmi Lepola/Johanna Pihlaja - Hessin Nöpi UrHu 19,22 (aikavp 10,22)/2.46,44
14. Tarja Lahdenperä/ Taina Kekkonen - Inca SaiRa 21 (aikavp 12)/2.44,98
hyl. Heidi Hyvärinen/ Mia Ventoniemi -Ai.Ka. Estella

2013/1702.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)