Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Aikataulut aluevalmennus 28.-29.4. 2012 Savijärvi Sipoo

Lauantai

8:00Johanna ValoV.H. Al-Yazi
8:30Margit RantaRivona
9:00Leena Vähä-ErkkiläArvalon Golden Scartlett
9:30Pinja SorjonenRuskelan Peppi P & Meadowland's Madcap
10:00Johanna ValoYk Rashid E
10:30Talvikki JärvinenUniek/Danser T
11:00Hanna StrömKenralli
11:30Essi TillaéusKlockas Dorothea
12:00Ulla Koskenranta-AaltoKaskenpään Andromeda/Symphatil Iceman
12:30Kirsi VisakoivuPikku-Epeli
13:00Soila LehmusvaaraKotimäen Fantacy
13:30Anna VilkkoL.P.Namu
14:00Marjo HälväBirchhill Islay Rhum

Lauantaina iltapäivällä 3 valjakon ryhmissä esteharjoitus kiinnostuneille. Aikataulu la iltapäivällä VATU:n kokouksen jälkeen. Eli noin klo 18

Sunnuntai

8:00Ulla Koskenranta-AaltoKaskenpään Andromeda/Symphatil Iceman
8:25Pinja SorjonenRuskelan Peppi P & Meadowland's Madcap
8:50Margit RantaRivona
9:15Anna VilkkoL.P.Namu
9:40Leena Vähä-ErkkiläS.W. Summer's Dream Prince
10:05Kirsi VisakoivuPikku-Epeli
10:30Soila LehmusvaaraKotimäen Fantacy
10:55Johanna ValoYk Rashid E
11:20Talvikki JärvinenUniek/Danser T
11:45Hanna StrömKenralli
12:10Johanna ValoV.H. Al-Yazi
2012/valmennukset/2804aikataulut.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)