World Championship Single Horse Lezirias 12-16/09/2012 Tulokset koe C

SINGLE HORSE

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

TIME

PNTS TIME

PNTS PENAL

TOTAL

CLT

1

*WIEDER Ane

DEN 

2:09.96

0.00

3.00

3.00

1

2

*FREIXA José

POR 

2:15.99

3.00

0.00

3.00

2

3

*BARBEY Michael

SUI 

2:16.57

3.29

0.00

3.29

3

4

*DIEKER Christoph

GER 

2:12.06

1.03

3.00

4.03

4

5

*RISCH Leonhard

SUI 

2:19.93

4.97

0.00

4.97

5

6

*SIMONSEN Ben

FIN 

2:14.68

2.34

3.00

5.34

6

7

*MCFARLANE Jock

GBR 

2:20.72

5.36

0.00

5.36

7

8

*BRISOU Anne-Violaine

FRA 

2:15.89

2.95

3.00

5.95

8

9

*CROOKSTON Donna

USA 

2:02.54

0.00

6.00

6.00

9

10

*GRABURN Sterling

USA 

2:10.57

0.29

6.00

6.29

10

11

PROVOOST Christian

NED 

2:16.85

3.43

3.00

6.43

11

12

*SCHILTZ Franz

LUX 

2:11.03

0.52

6.00

6.52

12

13

*MUSY COMUNE Lucie

SUI 

2:17.10

3.55

3.00

6.55

13

14

*SOLANA MARTI José Ignaci

ESP 

2:12.10

1.05

6.00

7.05

14

15

VALENTE António

POR 

2:19.24

4.62

3.00

7.62

15

16

GROSE Ben

GBR 

2:13.90

1.95

6.00

7.95

16

17

FAIßT Philipp

GER 

2:20.27

5.14

3.00

8.14

17

18

*BENNETT Emily

GBR 

2:15.72

2.86

6.00

8.86

18

19

SELLIER Michael

FRA 

2:21.75

5.88

3.00

8.88

19

20

*VAN DEN BROEK Wilbrord

NED 

2:21.89

5.95

3.00

8.95

20

21

*UBEDA RUIZ Manuel

ESP 

2:21.90

5.95

3.00

8.95

21

22

*VAN DER DOELEN Frank

NED 

2:17.03

3.52

6.00

9.52

22

23

NEILL Pam

GBR 

2:12.03

1.02

9.00

10.02

23

24

BALLESTER MALLO Francisco

ESP 

2:24.70

7.35

3.00

10.35

24

25

*PIRHOFER Rudolf

AUT 

2:18.82

4.41

6.00

10.41

25

26

*BERTRAM Ian

GBR 

2:12.99

1.50

9.00

10.50

26

27

*KWIATEK Weronika

POL 

2:13.13

1.57

9.00

10.57

27

28

SIMOES António

POR 

2:19.21

4.61

6.00

10.61

28

29

*VIGNAUD Marion

FRA 

2:13.40

1.70

9.00

10.70

29

30

*MIKKELSEN Ølvind

NOR 

2:19.85

4.93

6.00

10.93

30

31

*BAIXO Jorge

POR 

2:20.20

5.10

6.00

11.10

31

32

RENAUD Eric

SUI 

2:14.55

2.28

9.00

11.28

32

33

*CIVIDINI Cristiano

ITA 

2:26.63

8.32

3.00

11.32

33

34

*WENTEIN Mark

BEL 

2:27.23

8.62

3.00

11.62

34

35

*KOSTRZEWA Adrian

POL 

2:16.22

3.11

9.00

12.11

35

36

RODRIGUEZ Joaquín

ESP 

2:17.32

3.66

9.00

12.66

36

37

*NYúL Katalin

HUN 

2:23.58

6.79

6.00

12.79

37

38

FOLQUE Francisco

POR 

2:17.86

3.93

9.00

12.93

38

39

*HOPER Henrik

DEN 

2:18.30

4.15

9.00

13.15

39

40

*STØKKEN NIELSEN Linn

NOR 

2:30.58

10.29

3.00

13.29

40

41

*ECALLE Tony

FRA 

2:12.64

1.32

12.00

13.32

41

42

*LEMMER Jean-Jacques

LUX 

2:18.76

4.38

9.00

13.38

42

43

PESTMAN Rudolf

NED 

2:12.88

1.44

12.00

13.44

43

44

KOIER ANDERSEN Monika

DEN 

2:19.15

4.58

9.00

13.58

44

45

*EISENBACH Pia

AUT 

2:13.24

1.62

12.00

13.62

45

46

*BERNDL Leslie

USA 

2:21.31

5.66

9.00

14.66

46

47

*LAUTERBACH Dieter

GER 

2:21.43

5.72

9.00

14.72

47

48

*KWIATEK Bartlomiej

POL 

2:16.50

3.25

12.00

15.25

48

49

*BOHLMANN Detlef

GER 

2:16.81

3.41

12.00

15.41

49

50

*PERINOTTO Marco

ITA 

2:29.06

9.53

6.00

15.53

50

51

*VAN HEESCH Saskia

NED 

2:17.14

3.57

12.00

15.57

51

52

*VERBEECK Willy

BEL 

2:23.79

6.90

9.00

15.90

52

53

CHEREL Yannick

FRA 

2:17.96

3.98

12.00

15.98

53

54

HELPERTZ Katja

GER 

2:12.88

1.44

15.00

16.44

54

55

HELLEGERS Frans

NED 

2:19.92

4.96

12.00

16.96

55

56

*DHOLLANDER Laurens

BEL 

2:26.60

8.30

9.00

17.30

56

57

QUINTINO Rui

POR 

2:26.86

8.43

9.00

17.43

57

58

BORJA ALMEIDA Ana Carolin

BRA 

2:28.82

9.41

9.00

18.41

58

59

GALHETAS Victor

POR 

2:25.08

7.54

12.00

19.54

59

60

*FANDOS Carlos Sanjuan

ESP 

2:31.74

10.87

9.00

19.87

60

61

*CAIRNS Lorraine

AUS 

2:39.77

14.89

6.00

20.89

61

62

*CASSOTTANA Luca

ITA 

2:36.93

13.47

9.00

22.47

62

63

*FáBIAN Láezló

HUN 

2:47.45

18.73

6.00

24.73

63

64

RIBEIRO Eduardo

POR 

2:29.89

9.95

15.00

24.95

64

65

*PETREK Jaroslav

CZE 

2:40.22

15.11

12.00

27.11

65

66

*BAJáKI Ferenc

HUN 

2:10.69

0.35

27.00

27.35

66

67

*BRIXOVA Alena

CZE 

2:41.36

15.68

18.00

33.68

67

68

VERNAY Benoit

FRA 

2:23.96

6.98

27.00

33.98

68

69

*LAWRENCE Elizabeth

AUS 

2:27.03

8.52

27.00

35.52

69

EL

*DOBRETSBERGER Andrea

AUT 

-

0.00

6.00

-

EL

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)

2012/tulcmm.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)