World Championship Single Horse Lezirias 12-16/09/2012 Tulokset koe A+B+C

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

A

B

C

FINAL

PNTS

CLT

PNTS

CLT

PNTS

CLT

PNTS

CLT

SINGLE HORSE

1

*DIEKER Christoph

GER 

39.55

2

81.52

28

4.03

4

125.10

1

2

*BARBEY Michael

SUI 

57.22

45

71.36

1

3.29

3

131.87

2

3

*VAN DEN BROEK Wilbrord

NED 

43.39

3

79.63

17

8.95

20

131.97

3

4

*KWIATEK Bartlomiej

POL 

38.53

1

81.16

27

15.25

48

134.94

4

5

PROVOOST Christian

NED 

48.77

8

79.94

19

6.43

11

135.14

5

6

*RISCH Leonhard

SUI 

48.90

10

82.66

33

4.97

5

136.53

6

7

*MUSY COMUNE Lucie

SUI 

54.40

32

75.67

5

6.55

13

136.62

7

8

*VAN DER DOELEN Frank

NED 

45.95

5

82.40

32

9.52

22

137.87

8

9

*SCHILTZ Franz

LUX 

53.50

21

78.18

11

6.52

12

138.20

9

10

*KWIATEK Weronika

POL 

54.40

32

73.91

3

10.57

27

138.88

10

11

*MCFARLANE Jock

GBR 

56.06

38

78.31

12

5.36

7

139.73

11

12

FAIßT Philipp

GER 

56.32

39

76.59

8

8.14

17

141.05

12

13

NEILL Pam

GBR 

55.17

36

76.37

7

10.02

23

141.56

13

14

*BERTRAM Ian

GBR 

57.98

50

73.33

2

10.50

26

141.81

14

15

*FREIXA José

POR 

57.34

47

82.08

30

3.00

2

142.42

15

16

*PIRHOFER Rudolf

AUT 

52.74

18

79.38

16

10.41

25

142.53

16

17

*BENNETT Emily

GBR 

49.02

11

84.97

40

8.86

18

142.85

17

18

*LAUTERBACH Dieter

GER 

54.02

30

74.13

4

14.72

47

142.87

18

19

SELLIER Michael

FRA 

51.33

15

83.07

34

8.88

19

143.28

19

20

*BRISOU Anne-Violaine

FRA 

59.01

52

78.90

14

5.95

8

143.86

20

21

*BOHLMANN Detlef

GER 

43.90

4

85.11

42

15.41

49

144.42

21

22

*GRABURN Sterling

USA 

57.47

48

80.79

21

6.29

10

144.55

22

23

*WIEDER Ane

DEN 

56.58

41

85.68

44

3.00

1

145.26

23

24

*VIGNAUD Marion

FRA 

53.76

26

81.15

26

10.70

29

145.61

24

25

RODRIGUEZ Joaquín

ESP 

51.58

16

81.67

29

12.66

36

145.91

25

26

*VAN HEESCH Saskia

NED 

53.50

21

77.15

10

15.57

51

146.22

26

27

*ECALLE Tony

FRA 

56.45

40

76.72

9

13.32

41

146.49

27

28

PESTMAN Rudolf

NED 

53.50

21

80.10

20

13.44

43

147.04

28

29

*HOPER Henrik

DEN 

49.28

12

84.66

39

13.15

39

147.09

29

30

GROSE Ben

GBR 

57.09

42

82.17

31

7.95

16

147.21

30

31

*EISENBACH Pia

AUT 

48.38

7

85.86

45

13.62

45

147.86

31

32

*CROOKSTON Donna

USA 

50.05

13

91.82

61

6.00

9

147.87

32

33

HELPERTZ Katja

GER 

53.63

25

79.66

18

16.44

54

149.73

33

34

RENAUD Eric

SUI 

59.52

54

79.34

15

11.28

32

150.14

34

35

SIMOES António

POR 

53.76

26

85.99

46

10.61

28

150.36

35

36

*BERNDL Leslie

USA 

46.46

6

90.58

57

14.66

46

151.70

36

37

*SOLANA MARTI José Ignaci

ESP 

61.44

58

84.44

37

7.05

14

152.93

37

38

*MIKKELSEN Ølvind

NOR 

66.43

65

75.88

6

10.93

30

153.24

38

39

*STØKKEN NIELSEN Linn

NOR 

57.22

45

84.05

35

13.29

40

154.56

39

40

*BAIXO Jorge

POR 

53.89

28

89.70

55

11.10

31

154.69

40

41

HELLEGERS Frans

NED 

53.50

21

85.02

41

16.96

55

155.48

41

42

*NYúL Katalin

HUN 

54.27

31

88.57

52

12.79

37

155.63

42

43

*VERBEECK Willy

BEL 

57.09

42

84.62

38

15.90

52

157.61

43

44

*KOSTRZEWA Adrian

POL 

61.31

57

84.42

36

12.11

35

157.84

44

45

*FANDOS Carlos Sanjuan

ESP 

52.86

19

88.04

50

19.87

60

160.77

45

46

CHEREL Yannick

FRA 

58.75

51

86.40

49

15.98

53

161.13

46

47

*CIVIDINI Cristiano

ITA 

55.04

35

95.28

63

11.32

33

161.64

47

48

GALHETAS Victor

POR 

61.18

56

81.06

24

19.54

59

161.78

48

49

*SIMONSEN Ben

FIN 

68.10

67

88.72

53

5.34

6

162.16

49

50

*LEMMER Jean-Jacques

LUX 

63.49

61

86.37

48

13.38

42

163.24

50

51

VALENTE António

POR 

74.62

71

81.06

24

7.62

15

163.30

51

52

FOLQUE Francisco

POR 

55.30

37

95.83

64

12.93

38

164.06

52

53

BALLESTER MALLO Francisco

ESP 

62.59

59

92.88

62

10.35

24

165.82

53

54

*DHOLLANDER Laurens

BEL 

48.77

8

99.84

66

17.30

56

165.91

54

55

*WENTEIN Mark

BEL 

68.99

70

86.07

47

11.62

34

166.68

55

56

*BAJáKI Ferenc

HUN 

53.89

28

85.45

43

27.35

66

166.69

56

57

QUINTINO Rui

POR 

57.73

49

91.68

60

17.43

57

166.84

57

58

*LAWRENCE Elizabeth

AUS 

51.97

17

80.82

22

35.52

69

168.31

58

59

KOIER ANDERSEN Monika

DEN 

64.77

64

90.16

56

13.58

44

168.51

59

60

*CAIRNS Lorraine

AUS 

60.16

55

89.18

54

20.89

61

170.23

60

61

*PERINOTTO Marco

ITA 

64.38

63

90.80

58

15.53

50

170.71

61

62

VERNAY Benoit

FRA 

63.23

60

78.60

13

33.98

68

175.81

62

63

RIBEIRO Eduardo

POR 

68.22

69

88.17

51

24.95

64

181.34

63

64

*CASSOTTANA Luca

ITA 

67.71

66

91.28

59

22.47

62

181.46

64

65

BORJA ALMEIDA Ana Carolin

BRA 

68.10

67

96.84

65

18.41

58

183.35

65

66

*UBEDA RUIZ Manuel

ESP 

51.20

14

131.15

70

8.95

21

191.30

66

67

*PETREK Jaroslav

CZE 

74.62

71

99.91

67

27.11

65

201.64

67

68

*BRIXOVA Alena

CZE 

63.87

62

118.64

69

33.68

67

216.19

68

 

*DOBRETSBERGER Andrea

AUT 

57.09

42

117.48

68

6.00

 

180.57

 

 

*FáBIAN Láezló

HUN 

52.86

19

107.67

 

24.73

63

185.26

 

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)

2012/tulabcmm.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)