FEI World Driving Championships Combined Ponies Lipica 2011 Tulokset C

SINGLE PONY

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

TIME

PNTS TIME

PNTS PENAL

TOTAL

CLT

1

ANKERMARK Susanne

SWE 

2:07.05

0.00

0.00

0.00

1

2

KLINDT Kristina

DEN 

2:11.64

0.00

0.00

0.00

2

3

SCHMID Doris

SUI 

2:13.22

0.11

0.00

0.11

3

4

*FLETCHER Tracey

GBR 

2:14.71

0.86

0.00

0.86

4

5

STAFFORD Suzy

USA 

2:14.94

0.97

0.00

0.97

5

6

*WEBER Isidor

AUT 

2:15.82

1.41

0.00

1.41

6

7

*CADWELL Miranda

USA 

2:16.76

1.88

0.00

1.88

7

8

KRISTIANSEN Rebecca

SWE 

2:18.47

2.74

0.00

2.74

8

9

*PIRHOFER Jacqueline

AUT 

2:11.16

0.00

3.00

3.00

9

10

KALALAHTI Hannu

FIN 

2:20.00

3.50

0.00

3.50

10

11

KOUX Peter

DEN 

2:20.05

3.53

0.00

3.53

11

12

JOHANNESEN Wenche

NOR 

2:20.25

3.63

0.00

3.63

12

13

BOSCH Alexander

AUT 

2:20.56

3.78

0.00

3.78

13

14

GRATZ Stefan

AUT 

2:21.41

4.21

0.00

4.21

14

15

CAMM Julie

GBR 

2:23.78

5.39

0.00

5.39

15

16

*HOLLE Martin

HUN 

2:10.10

0.00

6.00

6.00

16

17

DE LONGCAMP Sophie

FRA 

2:26.41

6.71

0.00

6.71

17

18

*TEMPLE Rochelle

USA 

2:14.80

0.90

6.00

6.90

18

19

SWIECICKA Monika

POL 

2:27.16

7.08

0.00

7.08

19

20

*DENNEY Sue

GBR 

2:21.20

4.10

3.00

7.10

20

21

MARSHALL Janelle

AUS 

2:21.57

4.29

3.00

7.29

21

22

*HANISCH Patrick

GER 

2:21.61

4.31

3.00

7.31

22

23

PUES-TILKAMP Andreas

GER 

2:17.59

2.30

6.00

8.30

23

24

*SCHNEIDERS Dennis

GER 

2:18.29

2.65

6.00

8.65

24

25

*PALKOVICS David

HUN 

2:31.20

9.10

0.00

9.10

25

26

VALENTE Antonio

POR 

2:29.31

8.16

3.00

11.16

26

27

MARICOURT Maxime

FRA 

2:29.92

8.46

3.00

11.46

27

28

NOWACKI Filip

POL 

2:35.98

11.49

0.00

11.49

28

29

*BECKER Melanie

NED 

2:24.26

5.63

6.00

11.63

29

30

PACIFICO Salvatore

ITA 

2:25.27

6.14

6.00

12.14

30

31

MENKE Daniela

GER 

2:16.59

1.80

12.00

13.80

31

PONY PAIR

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

TIME

PNTS TIME

PNTS PENAL

TOTAL

CLT

1

WEITLANER Johann

ITA 

2:15.19

0.10

3.00

3.10

1

2

*BAACKMANN Dieter

GER 

2:17.15

1.08

3.00

4.08

2

3

*KOCH Stephan

GER 

2:23.24

4.12

0.00

4.12

3

4

*VAN DE KAMP Woutera

NED 

2:17.74

1.37

3.00

4.37

4

5

*BOSCH Stefan

AUT 

2:18.24

1.62

3.00

4.62

5

6

DUBUISSON Estelle

FRA 

2:27.48

6.24

0.00

6.24

6

7

ABICHT Steffen

GER 

2:21.58

3.29

3.00

6.29

7

8

*MAGYAR Koppany

HUN 

2:22.27

3.64

3.00

6.64

8

9

POENTIS Karine

FRA 

2:18.23

1.62

6.00

7.62

9

10

CVORNJEK Karl

AUT 

2:19.66

2.33

6.00

8.33

10

11

FREUND Marco

GER 

2:20.23

2.62

6.00

8.62

11

12

VAN KASTEREN Manon

NED 

2:26.39

5.70

3.00

8.70

12

13

*GRAYSTON Anna

GBR 

2:33.14

9.07

0.00

9.07

13

14

*PURSTINGER Erich

AUT 

2:28.29

6.65

3.00

9.65

14

15

MAGNIN Marjorie

SUI 

2:22.46

3.73

6.00

9.73

15

16

VAN KEKEM Karel

NED 

2:25.67

5.34

6.00

11.34

16

17

TIMáR Zoltán

HUN 

2:31.85

8.43

3.00

11.43

17

18

*OSZTERTAG Kristof

HUN 

2:32.21

8.61

3.00

11.61

18

19

KOVáCS Zsófia

HUN 

2:33.03

9.02

3.00

12.02

19

20

*BOOM Ewoud

NED 

2:22.07

3.54

9.00

12.54

20

21

DAU Lars

DEN 

2:21.82

3.41

12.00

15.41

21

22

*O’BRIEN Wendy

USA 

2:27.90

6.45

9.00

15.45

22

23

*MATHESON Jennifer

USA 

2:21.93

3.47

12.00

15.47

23

24

KONIG Christof

SUI 

2:20.35

2.68

15.00

17.68

24

25

GANHOR Rupert

AUT 

2:22.14

3.57

15.00

18.57

25

26

PETERSEN Niels Schelde

DEN 

2:28.84

6.92

12.00

18.92

26

27

*BROOME James

GBR 

2:24.09

4.55

15.00

19.55

27

PONY TEAM

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

TIME

PNTS TIME

PNTS PENAL

TOTAL

CLT

1

*DOBROVITZ József jr.

HUN 

2:25.05

0.00

0.00

0.00

1

2

*CHARDON Bram

NED 

2:27.68

0.00

0.00

0.00

2

3

*DE BOER Jan

NED 

2:28.39

0.00

0.00

0.00

3

4

BAX Tinne

BEL 

2:28.55

0.00

0.00

0.00

4

5

SCHNEIDERS Daniel

GER 

2:34.69

0.00

0.00

0.00

5

6

DE VRIES Marcel

NED 

2:27.67

0.00

3.00

3.00

6

7

VAN DE KAMP Aart jr.

NED 

2:29.52

0.00

3.00

3.00

7

8

*STROUD Allison

USA 

2:30.33

0.00

3.00

3.00

8

9

*BUCKER Tobias

GER 

2:30.87

0.00

3.00

3.00

9

10

*BRAUCHLE Steffen

GER 

2:41.59

3.30

0.00

3.30

10

11

*OSZTERTáG Márk

HUN 

2:36.15

0.58

3.00

3.58

11

12

*BOWMAN-RIPLEY Wilf

GBR 

2:38.01

1.51

3.00

4.51

12

13

*HOWE Sara

GBR 

2:43.26

4.13

3.00

7.13

13

14

NIJS Jan

BEL 

2:32.19

0.00

9.00

9.00

14

15

*SCHENK Peter

AUT 

2:49.10

7.05

6.00

13.05

15

16

ROHR Maté

HUN 

2:45.16

5.08

9.00

14.08

16

17

UNMUSSIG Abel

GER 

2:38.22

1.61

14.00

15.61

17

18

*ASTEGIANO Laurie

USA 

2:49.74

7.37

11.00

18.37

18

CAI-A PONY PAIR

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

TIME

PNTS TIME

PNTS PENAL

TOTAL

CLT

1

SCHERRER Yannick

SUI 

2:25.40

5.20

3.00

8.20

1

CAI-A PONY TEAM

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

TIME

PNTS TIME

PNTS PENAL

TOTAL

CLT

1

ALLO Mia

BEL 

2:49.90

7.45

0.00

7.45

1

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)

2011/tulcponimm.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)