FEI World Driving Championships Combined Ponies Lipica 2011 Tulokset B

SINGLE PONY

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

A - E

1

2

3

4

5

6

7

8

1-8

MARAT

PNTS

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

PNTS

CLT

1

MARICOURT Maxime

FRA 

0.00

0:41.64

1

0:40.73

1

0:39.91

2

0:54.08

6

0:24.45

2

0:52.72

8

0:37.86

2

0:42.94

4

5:34.33

1

66.87

1

2

GRATZ Stefan

AUT 

0.00

0:45.29

13

0:44.69

6

0:38.78

1

0:49.96

28

0:27.22

8

0:49.65

1

0:37.85

1

0:41.45

1

5:34.89

2

68.98

2

3

*SCHNEIDERS Dennis

GER 

0.00

0:44.04

7

0:44.27

4

0:43.67

9

0:54.35

8

0:28.81

17

0:51.78

2

0:39.88

7

0:42.85

3

5:49.65

3

69.93

3

4

ANKERMARK Susanne

SWE 

0.00

0:43.31

2

0:45.87

12

0:45.00

14

0:55.86

15

0:27.50

10

0:53.55

9

0:40.03

9

0:42.30

2

5:53.42

4

70.68

4

5

NOWACKI Filip

POL 

0.00

0:44.32

8

0:45.83

11

0:45.10

15

0:55.29

14

0:25.56

4

0:54.98

14

0:39.36

4

0:45.54

12

5:55.98

5

71.20

5

6

KLINDT Kristina

DEN 

0.00

0:46.26

18

0:43.76

2

0:42.48

5

0:54.90

13

0:29.06

19

0:52.31

4

0:41.22

16

0:46.40

15

5:56.39

6

71.28

6

7

*HOLLE Martin

HUN 

0.00

0:46.34

19

0:49.06

25

0:43.84

11

0:54.22

7

0:29.02

18

0:52.68

7

0:39.58

6

0:43.71

6

5:58.45

7

71.69

7

8

JOHANNESEN Wenche

NOR 

0.00

0:46.25

17

0:46.96

20

0:42.97

6

0:54.86

12

0:27.64

11

0:55.52

17

0:39.49

5

0:46.41

16

6:00.10

8

72.02

8

9

SCHMID Doris

SUI 

0.00

0:48.18

23

0:48.96

24

0:43.71

10

0:59.44

27

0:26.48

6

0:52.38

5

0:40.87

15

0:43.97

8

6:03.99

9

72.80

9

10

*WEBER Isidor

AUT 

0.00

0:44.85

10

0:44.94

31

0:43.57

8

0:57.33

20

0:26.87

7

0:52.65

6

0:37.94

3

0:46.19

13

5:54.34

10

72.87

10

11

PACIFICO Salvatore

ITA 

0.00

0:47.06

21

0:46.35

15

0:45.84

17

0:56.96

18

0:28.47

15

0:54.69

13

0:40.11

10

0:45.43

11

6:04.91

11

72.98

11

12

VALENTE Antonio

POR 

0.00

0:45.80

14

0:48.10

22

0:47.67

20

0:57.16

19

0:28.55

16

0:53.56

10

0:40.61

14

0:44.13

9

6:05.58

12

73.12

12

13

STAFFORD Suzy

USA 

0.00

0:54.36

31

0:45.08

9

0:44.85

13

0:54.03

5

0:27.64

11

0:56.00

19

0:40.50

13

0:43.94

7

6:06.40

13

73.28

13

14

*PIRHOFER Jacqueline

AUT 

0.00

0:51.62

26

0:44.73

7

0:45.73

16

0:54.84

11

0:28.04

14

0:55.07

15

0:42.99

21

0:49.04

23

6:12.06

14

74.41

14

15

MARSHALL Janelle

AUS 

0.00

0:43.56

4

0:45.97

13

0:43.10

25

0:57.90

23

0:29.87

23

0:54.32

12

0:40.33

11

0:48.25

21

6:03.30

15

74.66

15

16

*BECKER Melanie

NED 

0.00

0:43.46

3

0:46.53

16

0:43.67

26

0:53.53

4

0:29.84

22

0:55.36

16

0:43.92

25

0:47.50

18

6:03.81

16

74.76

16

17

BOSCH Alexander

AUT 

0.00

0:44.93

11

0:48.78

23

0:42.21

4

0:52.68

2

0:29.80

21

1:00.43

28

0:43.00

22

0:53.99

30

6:15.82

17

75.16

17

18

*CADWELL Miranda

USA 

0.00

0:45.94

15

0:45.42

10

0:56.96

28

0:58.90

26

0:27.39

9

0:59.11

26

0:41.81

18

0:46.25

14

6:21.78

18

76.36

18

19

KRISTIANSEN Rebecca

SWE 

0.00

0:43.63

5

0:45.99

14

0:43.06

7

0:54.15

29

0:34.07

29

0:56.79

24

0:48.10

29

0:48.07

20

6:13.86

19

76.77

19

20

PUES-TILKAMP Andreas

GER 

0.00

0:45.26

12

0:46.86

18

1:06.63

29

0:54.68

10

0:27.65

13

0:56.68

22

0:41.82

19

0:46.49

17

6:26.07

20

77.21

20

21

KALALAHTI Hannu

FIN 

0.00

0:48.91

24

0:46.96

20

0:46.36

19

0:58.71

25

0:30.22

24

1:01.13

30

0:43.41

23

0:51.93

28

6:27.63

21

77.53

21

22

KOUX Peter

DEN 

0.00

0:46.22

16

0:51.39

28

0:50.33

23

0:56.16

17

0:32.98

28

0:56.93

25

0:49.53

30

0:51.08

27

6:34.62

22

78.92

22

23

*TEMPLE Rochelle

USA 

0.00

0:49.26

25

0:49.36

26

0:56.62

27

0:58.42

24

0:31.13

25

0:56.51

20

0:47.79

27

0:47.85

19

6:36.94

23

79.39

23

24

*PALKOVICS David

HUN 

0.00

0:46.94

20

0:46.95

19

0:44.03

12

0:56.15

16

0:29.07

20

1:02.99

31

0:57.24

31

0:58.33

31

6:41.70

24

80.34

24

25

DE LONGCAMP Sophie

FRA 

0.00

0:52.73

27

0:46.58

17

1:11.30

30

0:57.50

21

0:25.34

3

0:56.54

21

0:41.86

20

0:51.02

26

6:42.87

25

80.57

25

26

MENKE Daniela

GER 

0.00

0:54.20

30

0:50.31

27

0:52.18

24

0:57.56

22

0:39.06

30

1:00.10

27

0:45.61

26

0:50.72

24

6:49.74

26

81.95

26

27

CAMM Julie

GBR 

0.00

0:53.82

29

1:06.43

32

0:49.99

22

1:01.60

30

0:25.84

5

1:00.46

29

0:41.56

17

0:53.22

29

6:52.92

27

82.58

27

28

SWIECICKA Monika

POL 

0.00

0:54.91

32

0:53.97

30

0:48.22

21

1:02.65

32

0:31.41

27

0:55.77

18

0:47.96

28

0:50.72

24

6:45.61

28

83.12

28

29

*DENNEY Sue

GBR 

0.00

0:43.71

6

0:44.34

5

0:46.17

31

0:53.32

3

0:23.89

1

0:52.16

3

0:39.96

8

0:45.25

10

5:48.80

29

89.76

29

30

*FLETCHER Tracey

GBR 

0.00

0:44.72

9

0:44.84

8

0:41.57

3

0:52.39

1

0:28.84

31

0:54.24

11

0:40.38

12

0:43.55

5

5:50.53

30

90.11

30

31

*HANISCH Patrick

GER 

0.40

0:48.04

22

0:43.98

3

0:45.84

17

0:54.39

9

0:45.79

32

0:56.78

23

0:43.87

24

0:48.92

22

6:27.61

31

97.92

31

EL

*DE RUYTER Yvonne

NED 

0.00

0:53.70

28

0:53.32

29

0:51.76

32

1:03.40

31

0:31.38

26

1:12.07

32

1:08.56

32

1:04.81

32

7:39.00

32

-

EL

PONY PAIR

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

A - E

1

2

3

4

5

6

7

8

1-8

MARAT

PNTS

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

PNTS

CLT

1

*BOOM Ewoud

NED 

0.00

0:42.46

2

0:44.37

4

0:41.80

1

0:54.34

2

0:25.89

4

0:58.69

10

0:41.53

4

0:44.23

2

5:53.31

1

70.66

1

2

*BROOME James

GBR 

0.00

0:49.37

16

0:45.04

8

0:44.68

6

0:58.13

7

0:26.57

7

0:57.21

7

0:41.54

5

0:45.49

4

6:08.03

2

73.61

2

3

POENTIS Karine

FRA 

0.00

0:47.84

12

0:47.50

16

0:45.77

12

0:55.09

3

0:26.55

6

0:56.50

4

0:44.31

15

0:46.38

6

6:09.94

3

73.99

3

4

DAU Lars

DEN 

0.00

0:46.32

6

0:46.23

11

0:46.04

13

0:57.10

5

0:25.78

3

0:58.38

9

0:42.32

7

0:48.05

13

6:10.22

4

74.04

4

5

*BAACKMANN Dieter

GER 

0.00

0:45.78

3

0:46.57

13

0:45.55

8

0:57.38

6

0:25.22

1

0:58.74

12

0:42.74

9

0:50.43

19

6:12.41

5

74.48

5

6

VAN KASTEREN Manon

NED 

0.00

0:46.78

7

0:44.56

5

0:44.14

5

1:00.05

14

0:28.37

14

1:02.68

19

0:41.36

2

0:44.88

3

6:12.82

6

74.56

6

7

FREUND Marco

GER 

0.00

0:46.91

8

0:42.03

2

0:47.14

16

0:58.53

9

0:27.70

11

0:57.07

5

0:42.38

8

0:53.42

21

6:15.18

7

75.04

7

8

ABICHT Steffen

GER 

0.00

0:47.69

10

0:46.15

10

0:43.20

2

1:00.18

15

0:35.68

25

0:57.12

6

0:41.51

3

0:46.12

5

6:17.65

8

75.53

8

9

VAN KEKEM Karel

NED 

0.00

0:47.83

11

0:47.39

15

0:47.79

18

0:58.18

8

0:27.74

12

0:58.71

11

0:44.35

16

0:46.76

7

6:18.75

9

75.75

9

10

KONIG Christof

SUI 

0.00

0:48.30

14

0:45.70

9

0:47.82

19

1:04.24

20

0:30.08

18

0:55.36

2

0:43.27

12

0:47.65

11

6:22.42

10

76.48

10

11

GANHOR Rupert

AUT 

0.00

0:49.72

18

0:46.28

12

0:45.63

10

1:00.50

16

0:28.99

15

0:54.61

1

0:48.50

22

0:48.37

14

6:22.60

11

76.52

11

12

*KOCH Stephan

GER 

0.00

0:46.30

5

0:44.56

5

0:43.84

4

0:54.14

1

0:32.03

21

0:59.02

14

0:43.90

14

0:49.26

16

6:13.05

12

76.61

12

13

*MATHESON Jennifer

USA 

0.00

0:47.17

9

0:46.94

25

0:45.72

11

0:56.47

4

0:28.09

13

0:55.96

3

0:45.75

19

0:47.51

10

6:13.61

13

76.72

13

14

DUBUISSON Estelle

FRA 

0.00

0:47.89

13

0:49.02

20

0:45.57

9

1:12.58

24

0:26.78

8

0:57.29

8

0:43.38

13

0:47.20

8

6:29.71

14

77.94

14

15

*MAGYAR Koppany

HUN 

0.00

0:49.69

26

0:44.91

7

0:44.80

7

1:04.61

21

0:33.50

24

1:00.94

16

0:43.01

10

0:47.74

12

6:29.20

15

79.84

15

16

WEITLANER Johann

ITA 

0.00

0:53.63

25

0:47.93

18

0:47.15

17

1:02.22

18

0:32.10

22

1:03.68

22

0:48.24

21

0:48.69

15

6:43.64

16

80.73

16

17

MAGNIN Marjorie

SUI 

0.00

0:51.39

19

0:46.65

14

0:55.18

26

1:14.88

26

0:31.89

20

1:01.36

17

0:41.75

6

0:47.27

9

6:50.37

17

82.07

17

18

KOVáCS Zsófia

HUN 

1.00

0:52.27

21

0:50.44

23

0:49.21

22

1:09.37

23

0:29.33

17

1:09.20

24

0:43.06

11

0:50.03

18

6:52.91

18

83.58

18

19

*VAN DE KAMP Woutera

NED 

0.00

0:40.12

1

0:44.02

3

0:38.96

27

0:59.97

12

0:25.29

2

1:00.15

15

0:36.23

1

0:43.61

1

5:48.35

20

89.67

19

20

*OSZTERTAG Kristof

HUN 

0.00

0:48.99

15

0:48.35

19

0:47.08

15

1:03.54

19

0:32.43

23

1:04.45

26

0:45.17

18

0:49.34

17

6:39.35

21

89.87

20

21

CVORNJEK Karl

AUT 

0.00

1:02.76

27

0:50.42

22

0:50.58

24

1:01.88

17

0:30.90

19

1:03.49

21

1:09.66

26

1:09.86

24

7:39.55

22

91.91

21

22

*O’BRIEN Wendy

USA 

0.00

0:53.27

24

0:52.49

24

0:49.17

21

1:14.36

25

0:53.39

27

1:14.06

25

0:53.52

23

0:57.77

22

7:48.03

23

93.61

22

23

TIMáR Zoltán

HUN 

8.20

0:53.15

23

0:49.71

21

0:50.73

25

1:06.94

27

0:38.60

26

1:01.88

18

0:54.97

24

0:51.87

20

7:07.85

19

97.77

23

24

*GRAYSTON Anna

GBR 

0.00

0:51.52

20

0:47.57

17

0:48.54

20

1:06.12

22

0:27.37

9

1:03.20

20

0:45.11

17

0:59.10

25

6:48.53

24

103.71

24

25

PETERSEN Niels Schelde

DEN 

0.00

0:49.37

16

0:53.98

27

0:46.51

14

0:58.97

10

0:27.39

10

1:49.70

27

0:55.21

25

0:58.44

23

7:39.57

25

103.91

25

26

*PURSTINGER Erich

AUT 

0.00

0:53.05

22

0:50.65

26

0:49.57

23

0:59.93

11

0:29.31

16

1:04.89

23

0:46.93

20

1:07.39

26

7:01.72

26

146.34

26

RE

*BOSCH Stefan

AUT 

0.00

0:46.27

4

0:42.01

1

0:43.37

3

0:53.21

13

0:26.33

5

0:55.57

13

-

-

-

-

4:26.76

27

-

RE

PONY TEAM

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

A - E

1

2

3

4

5

6

7

8

1-8

MARAT

PNTS

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

PNTS

CLT

1

*CHARDON Bram

NED 

0.00

0:47.38

2

0:48.22

4

0:42.62

1

0:58.71

2

0:28.02

1

0:53.93

1

0:43.80

2

0:44.30

1

6:06.98

1

73.40

1

2

*BRAUCHLE Steffen

GER 

0.00

0:52.01

4

0:43.49

2

0:45.05

2

0:57.25

1

0:29.06

4

1:01.94

5

0:50.13

7

0:49.04

4

6:27.97

2

77.59

2

3

*DE BOER Jan

NED 

1.00

0:52.16

5

0:49.04

6

0:49.69

5

1:03.07

5

0:28.65

3

0:59.72

4

0:46.34

4

0:48.82

3

6:37.49

3

80.50

3

4

SCHNEIDERS Daniel

GER 

0.00

0:52.85

7

0:50.02

8

0:48.39

4

1:00.91

4

0:29.32

5

1:05.40

10

0:47.56

5

0:49.49

5

6:43.94

4

80.79

4

5

*STROUD Allison

USA 

0.00

0:55.89

14

0:51.29

12

0:50.38

6

1:03.04

11

0:34.44

13

1:03.50

7

0:54.20

13

0:52.50

9

7:05.24

5

87.05

5

6

*BUCKER Tobias

GER 

0.00

0:54.92

12

0:51.55

13

0:53.01

10

1:05.42

7

0:31.88

8

1:05.34

9

0:51.69

15

0:52.34

8

7:06.15

6

87.23

6

7

BAX Tinne

BEL 

1.00

0:54.85

10

0:56.23

17

1:05.11

15

1:12.15

10

0:31.67

7

1:05.24

8

0:51.39

9

0:53.46

10

7:30.10

7

91.02

7

8

*ASTEGIANO Laurie

USA 

0.00

0:54.05

9

0:52.40

14

1:03.62

14

1:07.19

8

0:42.18

16

1:12.18

15

0:52.78

11

0:55.38

12

7:39.78

9

91.96

8

9

*OSZTERTáG Márk

HUN 

2.00

0:56.58

16

0:55.90

16

0:51.32

7

1:06.77

13

0:32.30

9

1:06.02

11

0:56.31

14

0:55.92

14

7:21.12

8

92.22

9

10

*HOWE Sara

GBR 

0.00

1:14.42

18

0:57.30

18

0:51.71

9

1:10.94

9

0:34.14

11

1:07.65

12

0:50.27

8

0:56.95

16

7:43.38

10

92.68

10

11

*SCHENK Peter

AUT 

0.00

0:52.62

6

0:51.19

11

0:59.02

13

1:21.78

14

0:42.76

17

1:08.20

13

1:02.90

16

0:55.76

13

7:54.23

11

100.85

11

12

DE VRIES Marcel

NED 

2.00

0:53.51

8

0:48.83

5

0:59.58

12

1:32.19

15

0:41.00

15

1:02.87

6

0:51.68

10

0:51.81

7

7:41.47

12

106.29

12

13

NIJS Jan

BEL 

0.00

0:55.61

13

0:51.01

10

0:59.60

17

1:04.17

6

0:34.31

12

1:10.20

14

0:49.52

6

0:58.86

17

7:23.28

13

108.66

13

14

ROHR Maté

HUN 

1.80

1:05.98

17

0:53.78

15

1:10.27

16

2:05.94

16

0:34.45

14

1:23.46

16

0:53.77

12

0:56.27

15

9:03.92

14

138.58

14

15

UNMUSSIG Abel

GER 

0.00

0:56.29

15

0:49.39

7

0:54.41

11

1:04.59

12

0:31.66

6

1:46.17

17

1:09.77

17

0:54.39

11

8:06.67

15

159.33

15

EL

VAN DE KAMP Aart jr.

NED 

0.00

0:44.50

1

0:43.34

1

-

18

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1:27.84

16

-

EL

EL

*DOBROVITZ József jr.

HUN 

2.00

0:47.48

3

0:45.60

3

0:45.62

3

1:01.89

17

0:28.58

2

0:56.90

2

0:42.77

1

0:47.17

2

6:16.01

17

-

EL

EL

*BOWMAN-RIPLEY Wilf

GBR 

16.40

0:54.87

11

0:50.29

9

0:51.37

8

1:00.59

3

0:32.31

10

0:58.07

3

0:44.36

3

0:51.02

6

6:42.88

18

-

EL

CAI-A PONY PAIR

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

A - E

1

2

3

4

5

6

7

8

1-8

MARAT

PNTS

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

PNTS

CLT

1

SCHERRER Yannick

SUI 

0.00

0:50.10

1

0:50.63

1

0:49.41

1

1:08.26

1

0:33.41

1

1:04.42

1

0:48.68

1

0:58.63

1

7:03.54

1

84.71

1

CAI-A PONY TEAM

CLT

COMPETITOR

CTRY

 

A - E

1

2

3

4

5

6

7

8

1-8

MARAT

PNTS

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

TIME

CLT

PNTS

CLT

1

ALLO Mia

BEL 

0.00

1:06.26

1

0:58.85

1

1:06.61

1

1:22.27

1

1:04.11

1

1:26.84

1

0:56.40

1

1:02.76

1

9:04.10

1

108.82

1

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)

2011/tulbponimm.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)