Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


13.3. Urjala Alue Valjakkoajokilpailut Tulokset

Luokka 1 Seura Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt
64 1. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 96 p -64 vp
54 2. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR 94 p -66 vp

60 3. Minna Raf - Feenix& Love UrHu 88 p -72 vp
63 4. Kaija Heinijoki/Kaisa Helpiö - Hessin Lordi TRS 85 p -75 vp
61 4. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan 85 p -75 vp
65 6. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR 73 p -87 vp
38 7. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 65 p -95 vp


Luokka 2 Alue helppo Kouluohjelma nro 4
471 1. Kikka Visakoivu /Eva Sandback-Pajunoja - Vahto UrHu 84p -76vp
488 2. Ritva Mansikkamäki/Merja Rautiainen - Hessin Jeviiri TRS 83p -77vp
353 2. Soila Lehmusvaara/Janika Lehtinen - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu 83p -77vp

487 4. Karoliina Lund/Patrik Andersin - Pläsi CR 79p -81vp
485 4. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR 79p -81vp
486 6. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS 74p -86vp


Luokka 3 Alue vaativa Kouluohjelma no 7
425 1. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR 100p -60vp
359 2. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR 82 p -78 vp

460 3. Leena Paija/Pirjo Reunanen - Illuusia UrHu 81p -79vp
363 4. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler UrHu 76p -84vp


Luokka 4 Seura Tarkkuus (+ 40 cm), avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt

64 1. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 0-0 vp 39,50 s
38 2. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 3 vp 1.44,4 s

60 3. Minna Raf - Feenix& Love UrHu 3 vp 1.44,6 s
54 4. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR 8,25 vp 2.19,39s
63 5. Kaija Heinijoki/Kaija Heinijoki - Hessin Lordi TRS 9 vp 1.45 s
61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan 15,5 vp 3.29,00
65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR 20 vp 2.12,7s

Luokka 5 Seura Tarkkuus (+ 35 cm), avoin aluekilpailuissa starttaamatomille valjakoille

66 1. Susanna Lepola - Hessi Iida VesRa (110 cm) 0vp 37,30s
48 2. Ritva Mansikkamäki - Hessin Jeviiri TRS (125 cm)0vp 50,27s
62 3. Kaija Hyvönen - Stella Elona TRS (125 cm)3vp 1,46,42s

Luokka 6 Alue Tarkkuus (+ 30 cm)
n. 14.10
487 1. Lund Karoliina - Pläsi CR(125 cm)0vp 45,39s
363 2. Sinda Heidi - Geist Tyler UrHu (125 cm)0vp 1,34,20s /kesk.

472 3. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)3vp 1,37,15s
446 4. Jarmo Murola - Derüs SS-RIDERS-92 (125 cm)6vp 1,39,53
486 5. Sinkkonen Jaana - Annastiina TRS(140 cm)6vp 1,57,78s
471 6. Visakoivu Kikka - Vahto UrHu (140 cm)9vp 1,47,65s
485 7. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR(125 cm)9vp 1,55,05s


Luokka 7 Alue Tarkkuus (+20 cm)

425 1. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR 0 vp 37,17s
340 2. Heidi Sinda - Stella Elona UrHu 0 vp 37,83 s

460 3. Leena Paija - Illuusia UrHu 6vp 1,41,12s
359 4. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR 6 vp 1.48,98 s
353 5. Soila Lehmusvaara - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu 6vp 1,49,50
472 6. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS 9vp 1,41,72s
\

Tarkkuusharjoitus (165 cm)
1. Antzu Rantanen Bimi 1.17,91s
2. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö-Myytti 1.32,76s
3. Emmi Lepola/ Mira Hiltunen - Poju 1.34,52
4. Heidi Sinda/Mira Hiltunen- Soma 1.37,38s
5. Ella Numminen- Myrsky 1.38,06s
6. Patrik Andersin/ -Sicco 1.39,06s
7. Heidi Sinda/ Soila Lehmusvaara - Walde 1.42,43s
8. Patrik Andersin/ Jaana Sinkkonen- Kåre 2.01,28s
9. Heidi Sinda/ Jaana Sinkkonen -Julia 2.04,13s
10. Ritva Mansikkamäki/Leena Vähä-Erkkilä -Nyytti 2.07,52s
11. Heidi Sinda/ Mira Hiltunen- Simo 2.18,70s
12. Pate Andersin/Karoliina Lund - Armas 2.27,13 s
13. Ella Numminen/Soila Lehmusvaara- Nitro 2.38,13s
14. Leena Rantamäki-Lahtinen - Muusa 2.54,
15. Heidi Sinda/Leena Vähä-Erkkilä -Musse 3.19 s
16. Leena Vähä-Erkkilä/Ritva Mansikkamäki -Vihtori 3.29s
17. Kaija Heinijoki - Nero 3.38s

2010/tulokset1303.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)