Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Hämeen Aluemestaruus Urjala 15-16.8.2009 Tulokset Ajat esteillä

NRNAME12345TOTAL
M:SSCLTM:SSCLTM:SSCLTM:SSCLTM:SSCLTMM:SSCLT
LK 1 Seuraluokka, Prix de Urjalan Osuuspankki
Helppo, avoin nuorille hevosille/poneille (2003-2005 synt)
31Pirjo Reunanen UrHUHESSIN VIRPI13,78415,65217,94128,344 115,713
39Tove- Maria HolmastoLA BRAU11,78112,87119,62426,662 110,931
45Vähä-Erkkilä LauriKOTIMÄEN FANTACY12,91319,50419,50320,251 112,162
47Holmasto Tove-Maria KrR 47,375 47,37
48Mansikkamäki Ritva TRSHESSIN JEVIIRI12,28218,63318,63227,443 116,984
LK 2 Alueluokka, Prix de Mira`s Style
Helppo, avoin poneille
314Räf Minna UrHUFRIARS FIRST LOVE36,62333,56256,03756,22649,288351,715
315Lehmusvaara Soila UrHUHESSI-IIDA - NIKOLAI42,53636,93347,09451,50438,163336,214
329Korhonen Satu LRPRETTY BETTINA47,91847,129100,539111,75952,389439,699
337Friis AnneKORVEN SILUETTI33,78133,31145,47342,19137,412312,161
341Korhonen Janita NaRSILENT`S BLACK QUEEN36,62340,50644,75147,37343,355332,593
343Eklund Jenny KrRASLAK - GONZO44,91746,78854,63555,87546,506408,697
344Lehtiö Anna UrHUHOVI-MIRA40,47539,08558,78859,87740,374358,576
356Ikonen Henna UrHUSNOWBERRY NESTOR50,82945,04755,226102,56847,947421,588
357Holmasto Tove-Maria KrRLUPSUN-PIMU35,28238,16445,06246,22233,121317,842
LK 3 Alueluokka, Prix de hattu.fi/ ainamuovi
Helppo, avoin hevosille
437Marko Särmäharju UrHUCOEN D37,69236,09248,16350,50538,842331,282
440Huupponen Saija LR-teamHANSA31,53131,13140,37140,78133,631257,441
456Heidi SindaJORIK M - JORRIK FAN`T WYLDPAED42,94446,78655,25454,30649,655408,924
460Paija Leena UrHUILLUUSIA42,40336,15344,31242,93255,377341,163
472Pusa Pekka TRSVINHA-LIINU117,71753,10759,725108,06849,474508,067
474Henriksson Britta KRt
477Sinda Heidi UrHUBRUCHT FAN`T WYLDEPAED52,75645,31559,85659,257110,668447,826
478Vilenius SariTAIKA LIINA47,53557,378101,50849,27446,283421,955
479Nyman Sonia UrHu 41,03837,474100,09748,07350,076356,738
LK 4 Seuraluokka, Prix de Villen huolinta
Helppo, avoin aluekilpailuissa kilpalemattomille valjakoille
41Lund Karoliina CRPLÄSI
44Pinja SorjonenRUSKELAN PEPPI37,34330,13343,59148,002 239,063
46Nanne Kuusela UHUOBERON39,25211,41154,63348,033 233,322
49Milla LeikkiläSTELLA ELONE29,57123,09253,07245,881 231,611
2009/tulea1508.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)