Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Parivaljakoiden MM-kisat Unkari 19.-23.8.2009

World Championship Driving Kecskemet 2009

STARTING LIST DRESSAGE 

HORSE PAIR

NR

COMPETITOR

CTRY

 

STARTING TIME

25

*MATTHEWS David

GBR

10:00 (1)

34

*CORDERA Rocco

ITA

10:10 (1)

29

TEBBE Klaus

GER

10:20 (1)

22

*DUTILLOY Francois

FRA

10:30 (1)

48

*PAL Attila

ROM

10:40 (1)

63

FARKAS László

HUN

10:50 (1)

62

*SINGER Elizabeth

USA

11:00 (1)

5

*STENITZER Fritz

AUT

11:10 (1)

44

*KACZMAREK Waldemar

POL

11:20 (1)

14

*NIELSEN Hans-Henrik

DEN

11:45 (1)

64

GALAMBOS Nándor

HUN

11:55 (1)

11

*SOUKUP Alexandr

CZE

12:05 (1)

54

*WÜTHRICH Daniel

SUI

12:15 (1)

57

*MATUSKA Miroslav

SVK

12:25 (1)

68

*LÁZÁR Zoltán

HUN

12:35 (1)

39

*GOSSCHALK Benny

NED

12:45 (1)

30

*WARNECK Sebastian

GER

12:55 (1)

16

*GUTIERREZ CAMARILLO DANI

ESP

14:15 (1)

26

*PICKFORD John

GBR

14:25 (1)

35

*DIBAK Jozsef

ITA

14:35 (1)

8

JELINEK Tomas

CZE

14:45 (1)

71

VARGA Péter

HUN

14:55 (1)

20

*BOUSQUET Frederic

FRA

15:05 (1)

33

*ROHRSSEN Folke

IRL

15:15 (1)

49

*RACOCZI GERGO

ROM

15:25 (1)

59

*CADWELL Keady

USA

15:35 (1)

2

*LEIBETSEDER Susanne

AUT

16:00 (1)

60

CADWELL Miranda

USA

16:10 (1)

4

SCHLÖGELHOFER Christian

AUT

16:20 (1)

53

SPÖRRI Brigitte

SUI

16:30 (1)

45

*KOZLOWSKI Jacek

POL

16:40 (1)

13

*KLINDT Kurt

DEN

16:50 (1)

9

*JIRGALA Ladislav

CZE

17:00 (1)

37

*HENKES Mathias

LUX

17:10 (1)

19

SIMONSEN Ben

FIN

17:20 (1)

1

VON BUCHHOLTZ Amely

ARG

10:00 (2)

52

*SCHENK Beat

SUI

10:10 (2)

56

*HROUDA Josef

SVK

10:20 (2)

70

*SELYBEN Zsolt

HUN

10:30 (2)

41

*VAN TERGOUW Mieke

NED

10:40 (2)

58

ZAKRSMID Martin

SVK

10:50 (2)

27

*HUBER Rudolf

GER

11:00 (2)

17

*GUTIERREZ CAMARILLO Migu

ESP

11:10 (2)

24

*BOWMAN Barnaby

GBR

11:20 (2)

36

*FUMAGALLI Claudio

ITA

11:45 (2)

21

*DUPONT Gerard

FRA

11:55 (2)

32

*CAPSTICK Barry

IRL

12:05 (2)

47

*BAJKO TIBOR

ROM

12:15 (2)

40

RUTJENS Riny

NED

12:25 (2)

61

*POULIN Larry

USA

12:35 (2)

3

*POINTL Rainer

AUT

12:45 (2)

43

*BOGACZ Sebastian

POL

12:55 (2)

15

*QVIST Finn

DEN

14:15 (2)

23

ATTENBOROUGH Joanna

GBR

14:25 (2)

46

KOSTRZEWA Adrian

POL

14:35 (2)

66

LÁNG Zoltán

HUN

14:45 (2)

12

HANSEN Anders

DEN

14:55 (2)

10

*NESVACIL Jiri

CZE

15:05 (2)

38

*MALGET Claude

LUX

15:15 (2)

65

JUHÁSZ JR. László

HUN

15:25 (2)

51

*AUER Beat

SUI

15:35 (2)

55

*GASPAR Pavol

SVK

16:00 (2)

7

KINDT FILIP

BEL

16:10 (2)

50

MAHORCIC Mitja

SLO

16:20 (2)

67

*LÁZÁR Vilmos

HUN

16:30 (2)

42

*VERSTAPPEN Harrie

NED

16:40 (2)

69

LING Attila

HUN

16:50 (2)

28

*SCHRÖDER Hans-Georg

GER

17:00 (2)

18

*MUNOZ SANCHEZ Jorge

ESP

17:10 (2)

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)

2009/parimmlla.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)