Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Valmennuskatsastukset 24.-25.10.2009 Ypäjän Hevosopisto

la 24.10. Haimi-halli

8.15 - 8.40 valjakko 1 Antzu Rantanen/ Ben
8.15 - 8.40 valjakko 2
8.45 - 9.10 valjakko 3 Leena Vähä-Erkkilä - S.W.Summer Dream Prince / Ben
8.45 - 9.10 valjakko 4 Heidi Selänne - Uruss / Heidi
9.10 - 9.35 valjakko 5 Marko Särmaharju - Coen D / Ben
9.10 - 9.35 valjakko 6 Iina Arrenius - Symbhonie af jäborude / Heidi
9.35 - 9.50 valjakko 7 Jarmo Tauriainen -YK Dark Henk&Pierro / Ben
9.35 - 9.50 valjakko 8 Anne Friis - Friisin Paletti / Heidi
9.50 - 10.15 valjakko 9 Soila Lehmusvaara - Hessi-Ida &Nikolai / Ben
9.50 - 10.15 valjakko 10 Minna Harakka -Ylva / Heidi
10.45 - 11.10 valjakko 11 Milla Leikkilä - Stella Elone / Ben
11.10 - 11.35 valjakko 12 Ritva Mansikkamäk i- Hessin Jeviiri / Heidi
12.00 - 13.00 Lounastauko
12.30 - 12.55 valjakko 13 Heidi Sinda - Jorik M & Bruch van`t Wyldepaed/ Ben
12.55 - 13.20 valjakko 14 Talvikki Järvinen - The Grapjans / Ben
13.20 - 13.45 valjakko 15 Kikka Visakoivu - Vahto / Ben
13.45 - 14.10 valjakko 16 Britta Henriksson-Kontiki / Ben
14.10 - 14.35 valjakko 17 Sonia Nyman - Tarantin / Ben
14.35 - 14.50 valjakko 18 Sari Vilenius -Kirkastus/ Ben
14.50 - 15.15 valjakko 19 Leena Paija -Illuusia/ Ben
15.15 - 15.40 valjakko 20 Ulla Koskenranta -Aalto Symphatil Iceman / Ben
15.40 - 16.05 valjakko 21 Anna Lehtiö- ponipari/ Ben
16.00 - 16.25 valjakko 22 Jaana Sinkkonen-Annastiina/ Heidi
16.05 - 16.30 valjakko 23 Pekka Pusa -Vinha-Liinu/ Ben
16.25 - 16.50 valjakko 24 Minna Raf - Friars First Love / Heidi
16.30 - 16.55 valjakko 25 Jenny Eklund - Gonzo&Aslak / Ben

19 ILTAPALAVERI KURSSIKESKUKSELLA LA iltana, samalla selviää LOPULLISET SU ajoajat

Su 25.10. Haimi-halli

8.00 - 8.25 valjakko 1 Jenny Eklund - Gonzo&Aslak / Ben
8.00 - 8.25 valjakko 2 Iina Arrenius - Symbhonie af jäborude / Heidi
8.25 - 8.50 valjakko 3 Leena Vähä-Erkkilä - S.W.Summer Dream Prince / Ben
8.25 - 8.50 valjakko 4 Heidi Selänne - Uruss / Heidi
8.50 - 9.15 valjakko 5 Marko Särmaharju - Coen D / Ben
8.50 - 9.15 valjakko 6 Satu Korhonen - Pretty Bettiina / Heidi
9.15 - 9.40 valjakko 7 Jarmo Tauriainen -YK Dark Henk&Pierro / Ben
9.15 - 9.40 valjakko 8 Anne Friis - Friisin Paletti / Heidi
9.40 - 10.05 valjakko 9 Soila Lehmusvaara - Hessi-Ida &Nikolai / Ben
9.40 - 10.05 valjakko 10 Minna Harakka -Ylva / Heidi
10.05 - 10.30 valjakko 11 Milla Leikkilä - Stella Elone / Ben
10.05 - 10.30 valjakko 12 Ritva Mansikkamäk i- Hessin Jeviiri / Heidi

2009/ajat2410.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)