Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Kouluaikataulu Kansalliset valjakkoajokilpailut Ypäjä 3-4.5.2008

:!: Varmista lähtöaikasi kilpailupaikalla :!:

NAMECATEGORYHOUR
326 Saija Huupponen LR TEAMPRIX DE VILLENHUOLIN0800
SYMPHATIL DARKNESS 65 SH
322 Elli-Noora Vienonen SRSPRIX DE VILLENHUOLIN
JADE
315 Soila Lehmusvaara UrHuPRIX DE VILLENHUOLIN
HESSI IIDA / NIKOLAI
314 Minna Räf UrHuPRIX DE VILLENHUOLIN
FRIARS FIRST LOVE
305 Ulla Koskenranta-AaltoPRIX DE VILLENHUOLIN
KASKENPÄÄN ANDROMEDA
324 Janita Korhonen NaRPRIX DE VILLENHUOLIN
FRODO
301 Leena Vähä-Erkkilä HusRPRIX DE VILLENHUOLIN0906
HESSIN VIVAHDE
321 Anna Lehtiö UrHuPRIX DE VILLENHUOLIN
AI.KA.HERMANN
318 Sanna Uotila UrHuPRIX DE VILLENHUOLIN
MAPLEHIL AIDEEN
303 Jenny Eklund KrRPRIX DE VILLENHUOLIN
ASLAK
307 Johanna RosenströmPRIX DE VILLENHUOLIN
EKBACKENS BUTTRIK
323 Nina Jokimies HusRPRIX DE VILLENHUOLIN
ASKALON
313 Essi TillaéusPRIX DE VILLENHUOLIN1006
KLOCKAS DOROTHEA
412 Sanna Järvelä SRSALUEHEVOSET1030
AMATZONI
434 Saana Hakala LoimURaALUEHEVOSET
HOLKITAR
416 Karin Bäckman V-NRALUEHEVOSET
HÄSTHAGENS RAPTUS
405 Leena Rimpiläinen KiuRaALUEHEVOSET
MÄNTYMÄEN VELMU
438 Annika Härkönen SRSALUEHEVOSET
CONVERSANO LEGENY
423 Leena Hakala LoimURaALUEHEVOSET1115
HIPPU-LIINA
425 Talvikki Järvinen K-HRALUEHEVOSET
LINDE BOY
424 Hanna Nykänen NRALUEHEVOSET
FROSTLANDS SUN
407 Matti Lahtinen SICYALUEHEVOSET
SHEA
433 Sofia Bussman V-NRALUEHEVOSET1151
TIGRINNA
415 Juha Vilenius UrHuALUEHEVOSET
KIRKASTUS
437 Marko Särmäharju UrHuALUEHEVOSET
COEN D
413 Sanna Järvelä SRSALUEHEVOSET
STRELIZIA NIKOLAI
421 Heidi Sinda UrHuALUEHEVOSET1227
VIPERO
104 Saana Hakala LoimURaKANS.HELPPO PONIT1320
PÄTKÄ-JÄTKÄ
107 Janita Korhonen NaRKANS.HELPPO PONIT
JUSTUS FIA
167 Ulla Kemppainen YRKANS.HELPPO HEVOSET1340
PATORI
163 Leena Hakala LoimURaKANS.HELPPO HEVOSET
KIHIN JUSSI
162 Jarmo Murola SS-Riders-92KANS.HELPPO HEVOSET
SWEET MARATHON
158 Sirpa Huttunen MänRaKANS.HELPPO HEVOSET
RICHARD
155 Jaana Ora AnRaKANS.HELPPO HEVOSET
TAMORIN NESTOR
160 Marita Johansson MänRaKANS.HELPPO HEVOSET1430
ELVARI
156 Linda Ring V-NRKANS.HELPPO HEVOSET
WEST SIDE STORY
164 Hanna Uosukainen SuoRaKANS.HELPPO HEVOSET
ROKKI-POJU
172 Saija Huupponen LR TEAMKANS.HELPPO HEVOSET
HANSA
173 Heidi Sinda UrHuKANS.HELPPO HEVOSET
RAMSUS
166 Ulla Kemppainen YRKANS.HELPPO HEVOSET1520
JYMINÄ
103 Hannu Kalalahti LoimURaKANS.HELPPO PONIT1530
HESSIN VIHTORI
109 Charlotta TurkuPRIX DE SCANLINK1610
IT´S CALVIN
102 Raisa Takkinen ValRaPRIX DE SCANLINK
VINSKER
110 Fredrik von Schantz V-NRPRIX DE SCANLINK
IT´S CASPER
169 Tove_Maria Holmasto KrRPRIX DE HEVOSOPISTO1645
SILVESTER II
171 Sanna Tirkkonen HusRPRIX DE HEVOSOPISTO
CANDY BOY
153 Taru Lahti TRPRIX DE HEVOSOPISTO
SUNLIGHT II
157 Jouni Heikinheimo LaRPRIX DE HEVOSOPISTO
EL CARILLO
165 Heidi Sinda UrHuPRIX DE HEVOSOPISTO
NELSON III
251 Ben Simonsén HusRPRIX DE HEVOSOPISTO
ARTEMIS / KIDI / LILI
168 Tove-Maria Holmasto KrRPRIX DE HEVOSOPISTO1745
CISCO
2008/lla0305.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)