Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Tulokset Hessi-Talli 27.4.2008

Luokka 3 Aluekilpailuluokka, Kouluohjelma nr. 4 (helppo) 1999, avoin poneille/hevosille

1 421Heidi Sinda/Pirjo Reunanen -Ramsus UrHu 111p -49 vp
2 425 Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen -Linde Boy K-HR 110p -50 vp
3. 320 Barbro Henriksson/Britta Henriksson -Auke POM 105 p -55 vp
4. 429 Heidi Sinda/Kirsi Roine -Vilin Poika UrHu 104 p -56 vp
9. 428 Heidi Sinda/Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu 103 p -57 vp
6. 315 Soila Lehmusvaara/Juulia Mäkelä - Hessi-Iida & Nikolai UrHu 102 p -58 vp

7. 439 Janette Sinkkonen -Löwe TRS 100 p -60 vp
8. 427 Heidi Sinda/Leena Paija -Illuusia UrHu 99p -61 vp
9. 437 Marko Särmäharju -Coen D UrHu 99 p -61 vp
10. 413 Sanna Järvelä/Paula Mikkonen -Amatzoni SRS 96 p -64 vp
11. 326 Saija Huupponen -Symphatil Darkness 65 SH LR-team 95 p -65 vp
12. 426 Heidi Sinda/Merita Hagrén -Vipero UrHu 95 vp -65 vp
13. 301 Leena Vähä-Erkkilä -Hessin Vivahde HusR 94 p -66 vp
14. 415 Juha Vilenius -Kirkastus UrHu 93p -67 p
14. 314 Minna Raf -Friars First Love UrHu 93 p -67 vp
16. 319 Ella Asumaniemi- Pee-Peen Oskari TRS 92 p -68 vp
17. 318 Sanna Uotila - Maplehill Aideen UrHu 91 p -69 vp
17. 419 Tony Andersson -Kuvastus HusR 91 p -69 vp
19. 305 Ulla Koskenranta -Aalto -Kaskenpää AndromedA HusR 88 p -72 vp
20. 424 Hanna Nykänen/Minna Raf - Frostlands Sun NR 86 p -74 vp
21. 412 Sanna Järvelä/Anne Lehtinen -Strelizia Nicolai SRS 83 p -77 vp

Luokka 4 Aluekilpailuluokka , Kouluohjelma nro 7 vaativa(Ruots. 3A) avoin poneille /hevosille

1. 311 Päivi Jaakkonen- Peacock TRS 104 p -56 vp
2. 317 Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS 102 p -58 vp
3. 172 Saija Huupponen -Hansa LR –team 82 vp -78 vp
4. 418 Jarmo Murola -Sweet Maraton SS-92 77 p -83 vp

Tarkkuusosuus

Kaksiosainen tarkkuuskoe (I-osa arv. virhepistekilpailu, II-osa arv. aikakilpailu, ks. 968§2 ).

Luokka 7 Aluekilpailuluokka (+30 cm), avoin poneille/hevosille

1. 421 Heidi Sinda/ Pirjo Reunanen -Ramsus UrHu 0-0vp 30,97s
1. 419 Tony Andersson -Kuvastus HusR 0-0vp 30,97s
3. 412 Sanna Järvelä/Paula Mikkonen -Amatzoni SRS 0-0 31,87 s
4. 326 Saija Huupponen -Symphatil Darkness 65 SH LR-team 0-6 vp 33,93s
5. 428 Heidi Sinda/Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu 0-0 vp 35,69 s

6. 437 Marko Särmäharju -Coen D UrHu 0-0 vp 36,25 s
7. 425 Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen -Linde Boy K-HR 0-0 vp 37,00 s
8. 315 Soila Lehmusvaara/Juulia Mäkelä - Hessi-Iida & Nikolai UrHu 0-3 vp 37,75s
9. 426 Heidi Sinda/Merita Hagrén -Vipero UrHu 0-0 vp 38,34 s
10. 429 Heidi Sinda/Kirsi Roine -Vilin Poika UrHu 0-0 vp 38,63s
11. 412 Sanna Järvelä/Anne Lehtinen -Strelizia Nicolai SRS 0-0 vp 39,44s
12. 319 Ella Asumaniemi- Pee-Peen Oskari TRS 0-0 vp 42,56s
13. 314 Minna Raf -Friars First Love UrHu 3 vp 1.10,88s
14. 427 Heidi Sinda/Leena Paija -Illuusia UrHu 3 vp 1.16,06s
15. 318 Sanna Uotila - Maplehill Aideen UrHu 3 vp 1.17,95 s
16. 424 Hanna Nykänen/Minna Raf - Frostlands Sun NR 3 vp 1.28,86s
17. 320 Barbro Henriksson/Britta Henriksson -Auke POM 6 vp 1.14,41 s
18. 415 Juha Vilenius -Kirkastus UrHu 6 vp 1.14,77s
19. 439 Janette Sinkkonen -Löwe TRS 8 vp 1.40,77s
20. 305 Ulla Koskenranta-Aalto -Kaskenpää Andromeda HusR hyl

Luokka 8 Aluekilpailuluokka (+20 cm) , avoin poneille/hevosille

1. 311 Päivi Jaakkonen- Peacock TRS 0-0 vp 31,41 s
2. 317 Janette Sinkkonen Ljosprins TRS 0-3 vp 33,09 s
3. 418 Jarmo Murola -Sweet Maraton SS-92 0-00 vp 33,22 s
4. 301 Leena Vähä-Erkkilä -Hessin Vivahde HusR 3 vp 1.17,44
5. 172 Saija Huupponen -Hansa LR –team 6 vp 1.12,52s

2008/2704tulokset.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)