Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Valjakkoajon SM-kilpailut 8.-10.8. 2008 Sipoo Koulukokeen tulokset

Lk 1 Alueluokka poneille PRIX DE MATTI EKLUND
CLTCOMPETITOR C:
Marita Törnrooth
E:
Håkan Wahlman
PENTOTAL
PNTSCLTPNTSCLT +-
1Selänne Heidi SHaRaUruss97.002110.001 0103.5056.50
2Lehmusvaara Soila UrHUHessi- Iida99.001101.003 0100.0060.00
3Vienonen Elli SRSJade91.007108.002 099.5060.50
4Korhonen Satu SUORAPretty Bettiina96.00399.004 097.5062.50
5Henriksson Barbro POMAuke92.00695.005 093.5066.50
5Koskenranta-Aalto Ulla HusRKaskenpään Andromeda95.00592.006 093.5066.50
5Koskenranta-Aalto Ulla HusRSymphatil Iceman96.00391.007 093.5066.50
8Jokimies Nina HusRAskalon86.00890.008 088.0072.00
Lk 2 Alueluokka hevosille PRIX DE MATTI EKLUND
CLTCOMPETITOR C:
Marita Törnrooth
E:
Håkan Wahlman
PENTOTAL
PNTSCLTPNTSCLT +-
1Huupponen Saija LR TEAMTaika Liina102.002113.001 0107.5052.50
2Sinda Heidi UrHUVipero106.001102.003 0104.0056.00
3Bäckman Tina V-NRHästhagens Raptus99.003100.005 099.5060.50
4Särmäharju Marko UrHuCoen D96.004101.004 098.5061.50
5Härkönen Annika SRSConversano Legeny89.006105.002 097.0063.00
6Sinda Heidi UrHUIlluusia96.00493.006 094.5065.50
7Andersson Tony HusRKuvastus89.00684.007 086.5073.50
8Lahtinen Matti SICYShea78.00880.008 079.0081.00
Lk 4 Kansallinen Vaativa Hevosille PRIX DE FEEDCON OY
CLTCOMPETITOR C:
Håkan Wahlman
E:
Kari Launo
B:
Marita Törnrooth
PENTOTAL
PNTSCLTPNTSCLTPNTSCLT +-
1Hakala Leena LoimURaKihin Jussi109.001112.001105.001 0108.6751.33
2Johansson Marita MänRaElvari95.003111.00297.003 0101.0059.00
3Lahti Taru TRActros104.002107.003101.002 599.0061.00
4Huupponen Saija LR TEAMHansa89.004106.00489.004 094.6765.33
5Huttunen Sirpa MänRaRichard77.00585.00580.005 080.6779.33
Luokka 5 SM Ponit Prix de Olle Andersson
CLTCOMPETITOR C:
Kari Launo
E:
Marita Törnrooth
B:
Håkan Wahlman
S:
Kati Honkanen
PENTOTAL
PNTSCLTPNTSCLTPNTSCLTPNTSCLT +-
1Turku Lotta V-NRIt´s Calvin124.001114.001113.001110.0010115.2544.75
2von Schantz Fredrik V-NRIt´s Casper123.002105.002107.002102.0020109.2550.75
3Kalalahti Hannu LoimURaHessin Vihtori117.003100.003101.00385.0030100.7559.25
Lk 7 SM Hevoset Prix de Olle Andersson
CLTCOMPETITOR C:
Kari Launo
E:
Marita Törnrooth
B:
Håkan Wahlman
S:
Kati Honkanen
PENTOTAL
PNTSCLTPNTSCLTPNTSCLTPNTSCLT +-
1Holmasto Tove-Maria KrRSilvester II120.002115.001116.001107.0020114.5045.50
2Simonsén Ben HusRArtemis112.006106.003112.002112.0010110.5049.50
3Sinda Heidi UrHUNelson III114.005108.002112.002106.0040110.0050.00
4Tirkkonen Sanna HusRCandy Boy119.003105.005106.004107.0020109.2550.75
5Holmasto Tove-Maria KrRCisco125.001105.005106.00498.0050108.5051.50
6Heikinheimo Jouni LREl Carillo115.004106.003102.00687.0070102.5057.50
7Lahti Taru TRSunlight II103.00793.00795.00792.006095.7564.25
2008/0808tula.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)