Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Lopputulokset Kansalliset valjakkoajokilpailut Ypäjä 3-4.5.2008

NRNAMECLTACLTBCLTCCLTA+B+CCLT
Prix de Villenhuolinta Alue, helppo, avoin ponivaljakoille
301Vähä-Erkkilä Leena163331,1510494,151
HESSIN VIVAHDE HusR
303Jenny Eklund KrR266533,1930599,192
ASLAK
326Saija Huupponen LR TEAM367632,5220199,523
SYMPHATIL DARKNESS 65 SH
320Barbro Henriksson PoM463336,574610105,64
AUKE
321Anna Lehtiö UrHu552258,541103110,55
AI.KA.HERMANN
305Ulla Koskenranta-Aalto670840,87506110,96
KASKENPÄÄN ANDROMEDA
322Elli-Noora Vienonen SRS770843,59609113,67
JADE
315Soila Lehmusvaara UrHu8721047,34808119,38
HESSI IIDA - NIKOLAI
323Nina Jokimies HusR968753,651007121,79
ASKALON
313Essi Tillaéus10831144,1676,2511133,10
KLOCKAS DOROTHEA
314Minna Räf UrHu 901250,719 EL
FRIARS FIRST LOVE
324Janita Korhonen NaR 501 02
FRODO
Prix de Horze Alue, helppo, avoin hevosvaljakoille
426Heidi Sinda UrHu154233,2840387,281
VIPERO
416Karin Bäckman V-NR260628,8420788,842
HÄSTHAGENS RAPTUS
423Leena Hakala LoimURa358431,230189,23
HIPPU-LIINA
412Sanna Järvelä SRS461728,810489,84
AMATZONI
425Talvikki Järvinen K-HR553145,350698,255
LINDE BOY
437Marko Särmäharju UrHu659553,02802112,06
COEN D
438Annika Härkönen SRS761750,457311114,57
CONVERSANO LEGENY
415Juha Vilenius UrHu855360,18905115,28
KIRKASTUS
405Leena Rimpiläinen KiuRa966947,89639116,99
MÄNTYMÄEN VELMU
424Hanna Nykänen NR10751298,411108173,410
FROSTLANDS SUN
407Matti Lahtinen SICY11801390,9910613177,011
SHEA
433Sofia Bussman V-NR 7210 EL310
TIGRINNA
413Sanna Järvelä SRS 7311 312
STRELIZIA NIKOLAI
Prix de Equitrop pron. Kansallinen, helppo, avoin ponivaljakoille
103Hannu Kalalahti LoimURa152,7148,62133104,31
HESSIN VIHTORI
107Janita Korhonen NaR259253,89201112,92
JUSTUS FIA
104Saana Hakala LoimURa 623 32
PÄTKÄ-JÄTKÄ
Prix de Scanlink Kansallinen, helppo, avoin hevosvaljakoille
163Leena Hakala LoimURa148149,7130297,711
KIHIN JUSSI
173Heidi Sinda UrHu259,33349,49201108,82
RAMSUS
155Jaana Ora AnRa362446,96103109,03
TAMORIN NESTOR
156Linda Ring V-NR467752,72405119,74
WEST SIDE STORY
167Ulla Kemppainen YR565,33564,36537132,75
PATORI
172Saija Huupponen LR TEAM665,67669,98669141,76
HANSA
162Jarmo Murola SS-Riders-92 89,679 EL36
SWEET MARATHON
166Ulla Kemppainen YR 51,72 38
JYMINÄ
164Hanna Uosukainen SuoRa 788 04
ROKKI-POJU
Prix de Hevosopisto Kansallinen, vaativa, avoin ponivaljakoille
110Fredrik von Schantz V-NR141,7161,43101103,11
IT´S CASPER
102Raisa Takkinen ValRa252,33366,52202118,92
VINSKER
109Charlotta Turku348,33271,33303119,73
IT´S CALVIN
Prix de Agrimarket Kansallinen, vaativa, avoin hevosvaljakoille
171Sanna Tirkkonen HusR146168,37203114,41
CANDY BOY
168Tove-Maria Holmasto KrR249,67467,52165123,22
CISCO
169Tove-Maria Holmasto KrR349,33370,24366125,63
SILVESTER II
153Taru Lahti TR461,33674,84502136,24
SUNLIGHT II
251Ben Simonsén HusR566,33770,44401136,85
ARTEMIS - KIDI - LILI
157Jouni Heikinheimo LaR654,67593,16634150,86
EL CARILLO
165Heidi Sinda UrHu 48,672 67
NELSON III
2008/0305tuloksetabc.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)