Tulokset koulukoe Kansalliset valjakkoajokilpailut Ypäjä 3-4.5.2008

NRNAME +-CLT
Prix de Villenhuolinta Alue, helppo, avoin ponivaljakoille
324Janita Korhonen NaRFRODO110501
321Anna Lehtiö UrHuAI.KA.HERMANN108522
320Barbro Henriksson PoMAUKE97633
301Vähä-Erkkilä LeenaHESSIN VIVAHDE97633
303Jenny Eklund KrRASLAK94665
326Saija Huupponen LR TEAMSYMPHATIL DARKNESS 65 SH93676
323Nina Jokimies HusRASKALON92687
322Elli-Noora Vienonen SRSJADE90708
305Ulla Koskenranta-AaltoKASKENPÄÄN ANDROMEDA90708
315Soila Lehmusvaara UrHuHESSI IIDA - NIKOLAI887210
313Essi TillaéusKLOCKAS DOROTHEA778311
314Minna Räf UrHuFRIARS FIRST LOVE709012
Prix de Horze Alue, helppo, avoin hevosvaljakoille
425Talvikki Järvinen K-HRLINDE BOY107531
426Heidi Sinda UrHuVIPERO106542
415Juha Vilenius UrHuKIRKASTUS105553
423Leena Hakala LoimURaHIPPU-LIINA102584
437Marko Särmäharju UrHuCOEN D101595
416Karin Bäckman V-NRHÄSTHAGENS RAPTUS100606
438Annika Härkönen SRSCONVERSANO LEGENY99617
412Sanna Järvelä SRSAMATZONI99617
405Leena Rimpiläinen KiuRaMÄNTYMÄEN VELMU94669
433Sofia Bussman V-NRTIGRINNA887210
413Sanna Järvelä SRSSTRELIZIA NIKOLAI877311
424Hanna Nykänen NRFROSTLANDS SUN857512
407Matti Lahtinen SICYSHEA808013
Prix de Equitrop pron. Kansallinen, helppo, avoin ponivaljakoille
103Hannu Kalalahti LoimURaHESSIN VIHTORI107531
107Janita Korhonen NaRJUSTUS FIA101592
104Saana Hakala LoimURaPÄTKÄ-JÄTKÄ98623
Prix de Scanlink Kansallinen, helppo, avoin hevosvaljakoille
163Leena Hakala LoimURaKIHIN JUSSI112481
166Ulla Kemppainen YRJYMINÄ108522
173Heidi Sinda UrHuRAMSUS101593
155Jaana Ora AnRaTAMORIN NESTOR98624
167Ulla Kemppainen YRPATORI95655
172Saija Huupponen LR TEAMHANSA94666
156Linda Ring V-NRWEST SIDE STORY93677
164Hanna Uosukainen SuoRaROKKI-POJU82788
162Jarmo Murola SS-Riders-92SWEET MARATHON70909
Prix de Hevosopisto Kansallinen, vaativa, avoin ponivaljakoille
110Fredrik von Schantz V-NRIT´S CASPER118421
109Charlotta TurkuIT´S CALVIN112482
102Raisa Takkinen ValRaVINSKER108523
Prix de Agrimarket Kansallinen, vaativa, avoin hevosvaljakoille
171Sanna Tirkkonen HusRCANDY BOY114461
165Heidi Sinda UrHuNELSON III111492
169Tove-Maria Holmasto KrRSILVESTER II111493
168Tove-Maria Holmasto KrRCISCO110504
157Jouni Heikinheimo LaREL CARILLO105555
153Taru Lahti TRSUNLIGHT II99616
251Ben Simonsén HusRARTEMIS - KIDI94667
2008/0305tulokseta.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)