UrHu alue, kansallinen ja aluemestaruus 13.7.2007 (ALUSTAVA KOULUAIKATAULU)

Varmista lähtöaikasi kilpailupaikalla

v.5, 10.7.07.20:00

Luokka 1 Prix de Mountain Horse (Nuorille poneille ja hevosille) Koulukoeohjelma nro 4
413Heidi Sinda UrHu :VIPEROLK1 ALUE NUOR. H+P10:00
327Saana Hakala SuoRaLeena Hakala:PÄTKÄ-JÄTKÄLK1 ALUE NUOR. H+P
337Jenny Eklund KrRSamu Majander:ASLAKLK1 ALUE NUOR. H+P
398Juha Vilenius UrHuJanika Lehtinen:KIRKASTUSLK1 ALUE NUOR. H+P
332Heidi Sinda UrHuAnne Friis:KORVEN SILUETTILK1 ALUE NUOR. H+P
411Hakala Leena SuoraPauliina Pääskynen:HIPPU-LIINALK1 ALUE NUOR. H+P
Luokka 2 Prix de Urjalan Osuuspankki (Alueluokka poneille ja hevosille) Koulukoeohjelma nro 4
305Ulla Koskenranta-Aalto HusR :KASKENPÄÄN ANDROMEDALK2 ALUE H+P11:20
335Juulia MäkeläElla Numminen:AI.KA HERMANNLK2 ALUE H+P
416Heidi Sinda UrHuJarmo Murola:BOESZTOERPUSZTA HONVAEGYLK2 ALUE H+P
301Leena Vähä-Erkkilä HusRLaura Suolahti:HESSIN VIVAHDELK2 ALUE H+P
336Barbro Henriksson MyRatBrita Hensiksson:AUKELK2 ALUE H+P
346Sara Andersson :NIKOLK2 ALUE H+P
412Taru Lahti TRMarjo Hämäläinen:SUNLIGHTLK2 ALUE H+P
402Linda Ring V-NRKaroliina Strandholm:WEST SIDE STORYLK2 ALUE H+P
400Talvikki Järvinen K-HRCamilla Christiansen:JEANNELK2 ALUE H+P13:00
381Otto Vainio HusRMari Virkkumaa-Halonen:MINTELILK2 ALUE H+P
394Tony Andersson UrHuSara Andersson:KUVASTUSLK2 ALUE H+P
362Sari Vilenius UrHuJanika Lehtinen:PLÄSILK2 ALUE H+P
399Mari Sarhamaa UrHuSalli Sarhamaa:VINHA-LIINULK2 ALUE H+P
390Heidi Sinda UrHuMaija Tavia:HESSIN VAHDOTARLK2 ALUE H+P
401Jarmo Murola SS-riders.92Mirjam Airo-Murola:SWEET MARATHONLK2 ALUE H+P
Luokka 3 Prix de Urjalan kunta (Kansallinen helppo) Koulukoeohjelma nro 6
110Päivi Jaakkonen TRSSuvi Kivimaa:PEACOCKLK3 KANS HELP. H+P14:25
111Janette Sinkkonen TRSJaana Sinkkonen:LJOSPRINSLK3 KANS HELP. H+P
177Sirpa Huttunen RauraRiikka Ahoniemi:RICHARDLK3 KANS HELP. H+P
152Taru Lahti TRMarjo Hämäläinen:ACTROSLK3 KANS HELP. H+P
175Talvikki Järvinen K-HRCamilla Christiansen:KARPALOLK3 KANS HELP. H+P
Luokka 6 Prix de Suomen Hippos (Kansallinen vaativa suomenhevosvaljakolle) Koulukoeohjelma nro 8
166Hanna Uosukainen UrHuMarika Taavitsainen:ROKKI-POJULK6 KANS VAAT. SH15:30
174Ulla Kemppainen YRMaija Vepsäläinen:JYMINÄLK6 KANS VAAT. SH
151Johanna Paulasuo Suo HarRHeidi Selänne:HESSIN VIHTORILK6 KANS VAAT. SH
104Raisa Takkinen ValRaJaana Ora:VINSKERLK6 KANS VAAT. SH
156Ulla Kajander NuRJaana Rokka:HIKON HILARIUSLK6 KANS VAAT. SH
160Marita Johansson MänRaNora Helenius:ELVARILK6 KANS VAAT. SH
165Hanne-Leena Tuominen UrHuPäivi Sillanpää:PIKKU-PETOLK6 KANS VAAT. SH
180Hakala Leena SuoraHannu Kalalahti:KIHIN JUSSILK6 KANS VAAT. SH
2007/lla1307.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)