Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


A-kokeen aikataulu Valjakkoajokilpailut Halikossa 9.-10.6.07

ALUSTAVA AIKATAULU - Koulukoe 9.6.07 Varmista lähtöaikasi kilpailupaikalla!

:!: kouluosuus alkaa jo klo 09:00. Alueella klo 16 alkavan rock-konsertin vuoksi :!:

Kilpailija/HEVONENLuokkaAika
Koulukoeohjelma n:o 4
Sanna Järvelä SRSSH 100 V. Prix de Racing09:00
387:JATKON TYTTELI
Maija Niemelä NaRPRIX DEMADAM´S HORSE
340:SILENT´S BLACK QUEEN
Fredrik von Schantz V-NRPRIX DEMADAM´S HORSE
317:IT'S CALVIN
Päivi Paltola SuoraPRIX DEMADAM´S HORSE
341:BIMBO
Saana Hakala SuoRaSH 100 V. Prix de Racing
327:PÄTKÄ-JÄTKÄ
Jarmo Murola SS-riders-92PRIX DE J LAXELL09:50
401SWEET MARATHON
Sanna Tirkkonen HusRPRIX DE J LAXELL
409:EL CARILLO
Elli-Noora Vienonen SRSPRIX DEMADAM´S HORSE
342:JEDE
Sanna Järvelä SRSPRIX DEMADAM´S HORSE
339:HOPIAN HELMI
Janita Korhonen NaRPRIX DEMADAM´S HORSE
309:FRODO
Sari Vilenius UrHuSH 100 V. Prix de Racing10:38
362:PLÄSI
Jaana Ora AnRaSH 100 V. Prix de Racing
351:TAMORIN NESTOR
Karin Bäckman V-NRSH 100 V. Prix de Racing
395:HÄSTHAGENS RAPTUS
Päivi Paltola SuoraSH 100 V. Prix de Racing
410:MANIPULA
Hannu Kalalahti YRSH 100 V. Prix de Racing
378:TIRAN SIRPUKKA
Sanna Järvelä SRSSH 100 V. Prix de Racing
405:AMATZONI
Janita Korhonen NaRPRIX DEMADAM´S HORSE
310:JUSTUS FIA
Ponihjelma n:o 3
Johanna Paulasuo SHaRaPRIX DE IF VAK.11:50
108:HESSIN VIHTORI
Nina Suihkonen KrRPRIX DE IF VAK.
101:MIKRON VARJO
Päivi Jaakkonen TRSPRIX DE IF VAK.
110:PEACOCK 8W
Charlotta Turku V-NRPRIX DE IF VAK.
105:IT'S CASPER
Paula Karhu UrHuPRIX DE IF VAK.
112:MIRLAKKA
Raisa Takkinen ValRaPRIX DE IF VAK.
104:VINSKER
Koulukoeohjelma n:o 7
Tove-Maria HolmastoPRIX DE METRO AUTO13:10
171:CISCO
Hanne-Leena Tuominen UrHuPRIX DE METRO AUTO
165:PIKKU-PETO
Leena Hakala SuoRaPRIX DE METRO AUTO
180:KIHIN JUSSI
Sirpa Huttunen MänRaPRIX DE METRO AUTO
177:RICHARD
Sanna Tirkkonen HusRPRIX DE METRO AUTO
167:CANDY BOY
Mici van Assendeft HusRPRIX DE METRO AUTO
179:NELSON
Ulla Kajander NuRPRIX DE METRO AUTO14:04
156:HIKON HILARIUS
Marita Johansson MänRäPRIX DE METRO AUTO
160:ELVARI
Taru Lahti TRPRIX DE METRO AUTO
152:ACTROS
Hanna Uosukainen SuoraPRIX DE METRO AUTO
166:ROKKI-POJU
Tove-Maria HolmastoPRIX DE METRO AUTO
163:SILVESTER II
Koulukoeohjelma n:o 8
Fredrik von Schantz V-NRKANSALL 2P+2H15:00
253A:ROBIN - 253B:MIRA - 253C:LEBRECHT
Jari IhanamäkiKANSALL 2P+2H
252A:MINGO - 252B:COJAC - 252C:PAVAROTTI VI
2007/lla0906.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)