Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Valjakkoajon aluevalmennus la 13.1.2007 Alustava aikataulu

v. 9.1. klo 22

la 13.1.2007

9-9.45 Kokoontuminen Auditorio
Kari Haimi luento klo 10 tai 14 Auditorio
11-11.30 Sinda Heidi - Revolt Reveille (FWB)
11.30 -12 Mäkelä Juulia - Ai.Ka Hermann (russponi)
12-13 RUOKAILU
13-13.30Kemppainen Ulla - Sinan Kopio (suomenhevonen)
13.30-14Andersson Tony - Kuvastus (suomenhevonen)
14-14.30Vilenius Sari - Pläsi (suomenhevonen)
14.30-15Henriksson Barbro - Auke (friisiläinen)
15-15.30Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda (shetlanninponi)
15.30-16Korhonen Janita - Frodo (shetlanninponi)
16-16.30Nyman-Olkkonen Merja - Sneprincess (vuonohevonen)
16.30-17Hakala Saana - Pätkä-Jätkä (suomenhevonen)
17-17.30Rinne Heidi - Väinö (vuonohevonen)
17.30-18Sinda Heidi - Solsikkes Sigurd (vuonohevonen)
18-18.30Lahti Taru - Actros (hannover)
18.30-19Rekola Marko - Tarantini (SWB)?
Sääntökoulutus klo 19 Härkätallissa (pääasiassa esteratsastajille)
21.30Illanvietto + karaoke + pienimuotoinen tietokilpailu

Su 14.1. Alustava aikataulu

v.7.1. klo 22

Sunnuntain aikataulusta keskustellaan launataina!

8-8.30Sinda Heidi - Revolt Reveille (FWB)8-8.40
8.30-9Rekola Marko - Tarantini (SWB)8.-8.40
9-9.30Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda (shetlanninponi)8.40-9.20
9.30-10Andersson Tony - Kuvastus (suomenhevonen)9.20-10
10-10.30Kemppainen Ulla - Sinan Kopio (suomenhevonen)10-10.40
10.30-11Vilenius Sari - Pläsi (suomenhevonen)10-10.40
11-11.30Henriksson Barbro - Auke (friisiläinen)10.40-11.20
12.30-13Mäkelä Juulia - Ai.Ka Hermann (russponi)10.40-11.20
13-13.30Korhonen Janita - Frodo (shetlanninponi)8.40-9.20
13.30-14Nyman-Olkkonen Merja - Sneprincess (vuonohevonen)11.20-12
14-14.30Sinda Heidi - Solsikkes Sigurd (vuonohevonen)11.20-12
14.30-15Hakala Saana - Pätkä-Jätkä (suomenhevonen)12- 12.40
15-15.30Rinne Heidi - Väinö (friisiläinen)9.20-10
15.30-16Lahti Taru - Actros (hannover)12- 12.40

Sunnuntain aikana ( ryhmät jaetaan la kokoontumisesssa ) Kuntotesti 5 -tallin päällä

Mikäli kysyttävää ota yhteyttä

  • Heidi Sinda 040-5861 937
  • Ben Simonsen 0400-506484
2007/kuvaleiriaikataulut.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)