Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Kansalliset valjakko 2005
Results A + C
NRNAMECLT A C A + C
PNTSCLTPNTSCLTPNTSCLT
LK1/ PONIT
341Korhonen Janita161,6710,00361,671
323Salonen Saila262,0030,00162,002
342Korhonen Janita361,6713,00464,673
304Sinda Heidi465,0040,00265,004
LK2/ALUEHEVOSET
395Suihkonen Nina142,0013,00245,001
369Ring Susse262,3340,51162,842
351Vainio Otto358,00310,44368,443
393Lahti Taru457,67211,30468,974
402Mannonen Irina576,67616,86593,535
400Saarinen Minna671,00522,70693,706
371Parpala Marko83,0076,00EL0,00
399Vahtera Heidi0,000,000,00
LK3/KANSPONIT
103Karhu Paula146,6710,00446,671
104Turku Charlotta246,6710,00146,672
108Kalalahti Hannu356,6733,00559,673
101Takkinen Raisa465,0040,00265,004
107Järvelä Sanna565,3350,00365,335
LK4/KANSHEVONEN
160Holmasto Tove151,6710,00151,671
170Ström Hanna257,3326,00363,332
167Sinda Heidi361,00310,47571,473
166Johansson Marita466,0048,25474,254
169Uosukainen Hanna583,0056,00289,005
158Simosen Ben0,000,000,00
LK5/KANSPP
205Ora Jaana157,3313,00260,331
201Puhakka Mia269,3323,19372,522
202Simonsen Camilla0,00EL0,0010,00
LK6/KANSHEVOSPARI
251Schantz von Fredrik166,0020,00166,001
253Simonsen Ben265,6719,00274,672
254Ihanamäki Jari366,67315,36382,033
Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium) - philippe@lienart.com
OFFICIAL RESULTS 16:48
Signature President of the Jury
DATE:21/05/05With the co-operation from VAN DER WIEL HARNESS BELGIUM
2005/wiuhukansallinentulosac.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)