Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2007:lla1307 [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== UrHu alue, kansallinen ja aluemestaruus 13.7.2007 (ALUSTAVA KOULUAIKATAULU) ======
  
 +__Varmista lähtöaikasi kilpailupaikalla__
 +
 +v.5, 10.7.07.20:00
 +
 +||**Luokka 1 Prix de Mountain Horse (Nuorille poneille ja hevosille) Koulukoeohjelma nro 4**|||||
 +|413|Heidi Sinda UrHu|  |:VIPERO|LK1 ALUE NUOR. H+P|10:00|
 +|327|Saana Hakala SuoRa|Leena Hakala|:PÄTKÄ-JÄTKÄ|LK1 ALUE NUOR. H+P|  |
 +|337|Jenny Eklund KrR|Samu Majander|:ASLAK|LK1 ALUE NUOR. H+P|  |
 +|398|Juha Vilenius UrHu|Janika Lehtinen|:KIRKASTUS|LK1 ALUE NUOR. H+P|  |
 +|332|Heidi Sinda UrHu|Anne Friis|:KORVEN SILUETTI|LK1 ALUE NUOR. H+P|  |
 +|411|Hakala Leena Suora|Pauliina Pääskynen|:HIPPU-LIINA|LK1 ALUE NUOR. H+P|  |
 +||**Luokka 2 Prix de Urjalan Osuuspankki (Alueluokka poneille ja hevosille) Koulukoeohjelma nro 4**|||||
 +|305|Ulla Koskenranta-Aalto HusR|  |:KASKENPÄÄN ANDROMEDA|LK2 ALUE H+P|11:20|
 +|335|Juulia Mäkelä|Ella Numminen|:AI.KA HERMANN|LK2 ALUE H+P|  |
 +|416|Heidi Sinda UrHu|Jarmo Murola|:BOESZTOERPUSZTA HONVAEGY|LK2 ALUE H+P|  |
 +|301|Leena Vähä-Erkkilä  HusR|Laura Suolahti|:HESSIN VIVAHDE|LK2 ALUE H+P|  |
 +|336|Barbro Henriksson  MyRat|Brita Hensiksson|:AUKE|LK2 ALUE H+P|  |
 +|346|Sara Andersson|  |:NIKO|LK2 ALUE H+P|  |
 +|412|Taru Lahti TR|Marjo Hämäläinen|:SUNLIGHT|LK2 ALUE H+P|  |
 +|402|Linda Ring V-NR|Karoliina Strandholm|:WEST SIDE STORY|LK2 ALUE H+P|  |
 +|400|Talvikki Järvinen K-HR|Camilla Christiansen|:JEANNE|LK2 ALUE H+P|13:00|
 +|381|Otto Vainio HusR|Mari Virkkumaa-Halonen|:MINTELI|LK2 ALUE H+P|  |
 +|394|Tony Andersson UrHu|Sara Andersson|:KUVASTUS|LK2 ALUE H+P|  |
 +|362|Sari Vilenius UrHu|Janika Lehtinen|:PLÄSI|LK2 ALUE H+P|  |
 +|399|Mari Sarhamaa UrHu|Salli Sarhamaa|:VINHA-LIINU|LK2 ALUE H+P|  |
 +|390|Heidi Sinda UrHu|Maija Tavia|:HESSIN VAHDOTAR|LK2 ALUE H+P|  |
 +|401|Jarmo Murola SS-riders.92|Mirjam Airo-Murola|:SWEET MARATHON|LK2 ALUE H+P|  |
 +||**Luokka 3 Prix de Urjalan kunta (Kansallinen helppo) Koulukoeohjelma nro 6**|||||
 +|110|Päivi Jaakkonen TRS|Suvi Kivimaa|:PEACOCK|LK3 KANS HELP. H+P|14:25|
 +|111|Janette Sinkkonen  TRS|Jaana Sinkkonen|:LJOSPRINS|LK3 KANS HELP. H+P|  |
 +|177|Sirpa Huttunen Raura|Riikka Ahoniemi|:RICHARD|LK3 KANS HELP. H+P|  |
 +|152|Taru Lahti TR|Marjo Hämäläinen|:ACTROS|LK3 KANS HELP. H+P|  |
 +|175|Talvikki Järvinen K-HR|Camilla Christiansen|:KARPALO|LK3 KANS HELP. H+P|  |
 +|  |Luokka 6 Prix de Suomen Hippos (Kansallinen vaativa suomenhevosvaljakolle) Koulukoeohjelma nro 8|||||
 +|166|Hanna Uosukainen UrHu|Marika Taavitsainen|:ROKKI-POJU|LK6 KANS VAAT. SH|15:30|
 +|174|Ulla Kemppainen YR|Maija Vepsäläinen|:JYMINÄ|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +|151|Johanna Paulasuo Suo HarR|Heidi Selänne|:HESSIN VIHTORI|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +|104|Raisa Takkinen ValRa|Jaana Ora|:VINSKER|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +|156|Ulla Kajander NuR|Jaana Rokka|:HIKON HILARIUS|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +|160|Marita Johansson MänRa|Nora Helenius|:ELVARI|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +|165|Hanne-Leena Tuominen UrHu|Päivi Sillanpää|:PIKKU-PETO|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +|180|Hakala Leena Suora|Hannu Kalalahti|:KIHIN JUSSI|LK6 KANS VAAT. SH|  |
 +
 +
 +{{tag>2007:ll07 2007:1307}}
2007/lla1307.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)