Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
2019:ponimmtulb [2019/09/28 14:44] oiv luotu |
2019:ponimmtulb [2019/09/29 18:14] (nykyinen) oiv |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
====== FEI World Pony Championships Kisbér-Ászár (HUN) 25.-29.9.2019 Tulokset koe B ====== | ====== FEI World Pony Championships Kisbér-Ászár (HUN) 25.-29.9.2019 Tulokset koe B ====== | ||
- | [[https://www.hoefnet.nl/wp-content/ | + | ^PONY SINGLE^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ |
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^A - E^1^^2^^3^^4^^5^^6^^7^^8^^1-8^^MARAT^^ | ||
+ | ^ ^^^^PNTS^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^PNTS^CLT^ | ||
+ | |1|*SCHERRER Cédric|SUI| | ||
+ | |2|*BALDAUF Bernhard|AUT| | ||
+ | |3|PÜRSTINGER Erich|AUT| | ||
+ | |4|*BERLAGE Katja|GER| | ||
+ | |5|*JANSSEN Brent|NED| | ||
+ | |6|*PIROTTE Gilles|BEL| | ||
+ | |7|*LEFORT Claire|FRA| | ||
+ | |8|HOWE Phillipa|GBR| | ||
+ | |9|SCHÄFER Sandra|GER| | ||
+ | |10|SCHUILING Marissa|NED| | ||
+ | |11|GRUNDMANN Niels|GER| | ||
+ | |12|*PIJL Tamara|NED| | ||
+ | |13|*WALTERS-SYMONS Rosanna|GBR| | ||
+ | |14|TAKKINEN Raisa|FIN| | ||
+ | |15|*SCHÖFTNER Michaela|AUT| | ||
+ | |16|*CHRISTMANN Anna|FRA| | ||
+ | |17|PILI Andrea|ITA| | ||
+ | |18|*GÄNSHIRT Fabian|GER| | ||
+ | |19|ZAAYER Annegreet|NED| | ||
+ | |20|AINSCOUGH Chris|GBR| | ||
+ | |21|*BLAABJERG Karina|DEN| | ||
+ | |22|HALKJAER Lise|DEN| | ||
+ | |23|*BUCHWALD Maria|DEN| | ||
+ | |24|*BUCK Robert|GBR| | ||
+ | |25|*KARSAY Sándor|HUN| |0.00|0: | ||
+ | |26|GÖSWEINER Viktoria|AUT| | ||
+ | |27|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|FIN| | ||
+ | |28|BUCHWALD Udo|DEN| | ||
+ | |29|BERNDL Leslie|USA| | ||
+ | |30|*TINLOT Sven|BEL| | ||
+ | |31|*SCHMID Doris|SUI| | ||
+ | |32|GUSTAVSSON Emma|SWE| | ||
+ | |33|GÁSPÁR Szilvia|HUN| | ||
+ | |34|BÜTIKOFER Vera|SUI| | ||
+ | |35|*GENZWEIN Marina|HUN| | ||
+ | |36|CURINIER Gilles|FRA| | ||
+ | |RE|PALLEN Sebastien|BEL| | ||
+ | ^PONY PAIR^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^A - E^1^^2^^3^^4^^5^^6^^7^^8^^1-8^^MARAT^^ | ||
+ | ^ ^^^^PNTS^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^PNTS^CLT^ | ||
+ | |1|*KÖNIG Christof|SUI| | ||
+ | |2|VAN DER ENDE Nathalie|NED| | ||
+ | |3|*ELEND Roman|AUT| | ||
+ | |4|*VAN DE BUNT Melanie|NED| | ||
+ | |5|*RUTJENS Rodinde|NED| | ||
+ | |6|HENDRIKS Cas|NED| | ||
+ | |7|WEIHE Christof|GER| | ||
+ | |8|KOHLWEISS Birgit|GER| | ||
+ | |9|ROOSILEHT Pille-Riin|EST| | ||
+ | |10|*SELLE Jean Frederic|FRA| | ||
+ | |11|*PFEFFER Jan-Felix|GER| | ||
+ | |12|*VAN DEN BROECK Pieter|BEL| | ||
+ | |13|FILLON Louise|FRA| | ||
+ | |14|CRESSENT Robin|FRA| | ||
+ | |15|*BAACKMANN Dieter|GER| | ||
+ | |16|CVÖRNJEK Karl|AUT| | ||
+ | |17|*IRMING Anette Holst|DEN| | ||
+ | |18|*ADAMS Joseph|GBR| | ||
+ | |19|PHELPS Mary|USA| | ||
+ | |20|*SNOW Averina|GBR| | ||
+ | |21|*SCHMIDLIN Lea|SUI| | ||
+ | |22|VERHAEGE Johan|BEL| | ||
+ | |23|*VAN PRAET Nico|BEL| | ||
+ | |24|*HOLZINGER Simone|AUT| | ||
+ | |25|*BALLA Evelin|HUN| | ||
+ | |26|ZEBISCH Lothar|AUT| | ||
+ | |27|STRÖMBERG Marika|SWE| | ||
+ | |28|NIJS Johan|BEL| | ||
+ | |29|JUHÁSZ Péter|HUN| | ||
+ | |30|KORINEK Michal|CZE| | ||
+ | |31|FROST Gunlög|SWE| | ||
+ | |32|CRAWFORD Carina|CAN| | ||
+ | |33|SARU Zsolt|HUN| | ||
+ | |EL|KOVÁCS Zsófia|HUN| | ||
+ | |RE|*LEHOCZ Dávid|HUN| | ||
+ | |RE|*PETERSEN Niels S.|DEN| | ||
+ | |RE|*POENTIS Carine|FRA| | ||
+ | ^PONY FOUR-IN-HAND^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^A - E^1^^2^^3^^4^^5^^6^^7^^8^^1-8^^MARAT^^ | ||
+ | ^ ^^^^PNTS^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^PNTS^CLT^ | ||
+ | |1|*BRAUCHLE Steffen|GER| | ||
+ | |2|*ROHR Máté|HUN| | ||
+ | |3|*CAMPBELL Roger|GBR| | ||
+ | |4|*HAMMINK Marijke|NED| | ||
+ | |5|*CHARDON Edith|NED| | ||
+ | |6|VAN DE KAMP Aart Jr.|NED| | ||
+ | |7|BÜGENER Michael|GER| | ||
+ | |8|*BAX Tinne|BEL| | ||
+ | |9|KINDS Jannes|NED| | ||
+ | |10|*FALK Dominic|SUI| | ||
+ | |11|*SCHERRER Yannik|SUI| | ||
+ | |12|*VAN DEN BOSCH Bert|BEL| | ||
+ | |13|VAN DYCK Thomas|BEL| | ||
+ | |14|*KNEIFEL Sven|GER| | ||
+ | |15|*DAU Lars|DEN| | ||
+ | |16|*ARRIAT Gilles|FRA| | ||
+ | |17|DEBOVE Amandine|FRA| | ||
+ | |18|*PARIAT Caroline|FRA| | ||
+ | |19|MOYSE Rowena|GBR| | ||
+ | |20|*HOWE Sara|GBR| | ||
+ | |21|*KOLLROS Julia|AUT| | ||
+ | |22|GUTHMANN Rolf|FRA| | ||
+ | |RE|HÖFS Dieter|GER| | ||
+ | |Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)||||||||||||||||||||||||| | ||
- | {{url> | ||
{{tag>: | {{tag>: |