Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revision Edellinen revisio Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
2019:ponimmtula [2019/09/25 10:37] oiv |
2019:ponimmtula [2019/09/27 21:50] (nykyinen) oiv |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
====== FEI World Pony Championships Kisbér-Ászár (HUN) 25.-29.9.2019 Tulokset koe A ====== | ====== FEI World Pony Championships Kisbér-Ászár (HUN) 25.-29.9.2019 Tulokset koe A ====== | ||
- | [[https:// | + | {{ :2019: |
+ | ^PONY SINGLE^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^C: | ||
+ | ^ ^^^^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^^+^-^CLT^ | ||
+ | |1|*PIJL Tamara|NED| | ||
+ | |2|*BERLAGE Katja|GER| | ||
+ | |3|*GÄNSHIRT Fabian|GER| | ||
+ | |4|*PIROTTE Gilles|BEL| | ||
+ | |4|*LEFORT Claire|FRA| | ||
+ | |6|*BUCK Robert|GBR| | ||
+ | |7|GÖSWEINER Viktoria|AUT| | ||
+ | |8|BÜTIKOFER Vera|SUI| | ||
+ | |9|SCHUILING Marissa|NED| | ||
+ | |10|*SCHERRER Cédric|SUI| | ||
+ | |11|ZAAYER Annegreet|NED| | ||
+ | |12|*SCHÖFTNER Michaela|AUT| | ||
+ | |13|*SCHMID Doris|SUI| | ||
+ | |14|*BUCHWALD Maria|DEN| | ||
+ | |15|*TINLOT Sven|BEL| | ||
+ | |16|SCHÄFER Sandra|GER| | ||
+ | |17|PILI Andrea|ITA| | ||
+ | |18|TAKKINEN Raisa|FIN| | ||
+ | |19|*JANSSEN Brent|NED| | ||
+ | |20|*BALDAUF Bernhard|AUT| | ||
+ | |21|GUSTAVSSON Emma|SWE| | ||
+ | |22|HALKJAER Lise|DEN| | ||
+ | |23|*WALTERS-SYMONS Rosanna|GBR| | ||
+ | |24|HOWE Phillipa|GBR| | ||
+ | |25|PÜRSTINGER Erich|AUT| | ||
+ | |26|*CHRISTMANN Anna|FRA| | ||
+ | |27|BUCHWALD Udo|DEN| | ||
+ | |28|GRUNDMANN Niels|GER| | ||
+ | |29|*GENZWEIN Marina|HUN| | ||
+ | |30|AINSCOUGH Chris|GBR| | ||
+ | |31|BERNDL Leslie|USA| | ||
+ | |32|PALLEN Sebastien|BEL| | ||
+ | |33|*BLAABJERG Karina|DEN| | ||
+ | |34|GÁSPÁR Szilvia|HUN| | ||
+ | |35|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|FIN| | ||
+ | |35|*KARSAY Sándor|HUN| | ||
+ | |37|CURINIER Gilles|FRA| | ||
+ | ^PONY PAIR^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^C: | ||
+ | ^ ^^^^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^^+^-^CLT^ | ||
+ | |1|WEIHE Christof|GER| | ||
+ | |2|*PFEFFER Jan-Felix|GER| | ||
+ | |3|*RUTJENS Rodinde|NED| | ||
+ | |4|ROOSILEHT Pille-Riin|EST| | ||
+ | |5|*SCHMIDLIN Lea|SUI| | ||
+ | |6|*VAN DE BUNT Melanie|NED| | ||
+ | |7|*SELLE Jean Frederic|FRA| | ||
+ | |8|*BAACKMANN Dieter|GER| | ||
+ | |9|VERHAEGE Johan|BEL| | ||
+ | |10|*VAN PRAET Nico|BEL| | ||
+ | |11|HENDRIKS Cas|NED| | ||
+ | |12|*POENTIS Carine|FRA| | ||
+ | |13|FILLON Louise|FRA| | ||
+ | |14|*ELEND Roman|AUT| | ||
+ | |15|CVÖRNJEK Karl|AUT| | ||
+ | |16|VAN DER ENDE Nathalie|NED| | ||
+ | |17|ZEBISCH Lothar|AUT| | ||
+ | |18|*KÖNIG Christof|SUI| | ||
+ | |19|KOVÁCS Zsófia|HUN| | ||
+ | |20|*SNOW Averina|GBR| | ||
+ | |21|STRÖMBERG Marika|SWE| | ||
+ | |22|*BALLA Evelin|HUN| | ||
+ | |23|CRAWFORD Carina|CAN| | ||
+ | |24|FROST Gunlög|SWE| | ||
+ | |25|*LEHOCZ Dávid|HUN| | ||
+ | |26|*HOLZINGER Simone|AUT| | ||
+ | |27|*PETERSEN Niels S.|DEN| | ||
+ | |28|NIJS Johan|BEL| | ||
+ | |29|PHELPS Mary|USA| | ||
+ | |30|KOHLWEISS Birgit|GER| | ||
+ | |31|*IRMING Anette Holst|DEN| | ||
+ | |32|CRESSENT Robin|FRA| | ||
+ | |33|*VAN DEN BROECK Pieter|BEL| | ||
+ | |34|KORINEK Michal|CZE| | ||
+ | |35|*ADAMS Joseph|GBR| | ||
+ | |36|SARU Zsolt|HUN| | ||
+ | |37|JUHÁSZ Péter|HUN| | ||
+ | |38|CALZAVARA Alessandro|ITA| | ||
+ | ^PONY FOUR-IN-HAND^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^C: | ||
+ | ^ ^^^^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^^+^-^CLT^ | ||
+ | |1|*BRAUCHLE Steffen|GER| | ||
+ | |2|*CHARDON Edith|NED| | ||
+ | |3|*SCHERRER Yannik|SUI| | ||
+ | |4|*HAMMINK Marijke|NED| | ||
+ | |5|*BAX Tinne|BEL| | ||
+ | |6|*DAU Lars|DEN| | ||
+ | |7|*CAMPBELL Roger|GBR| | ||
+ | |7|HÖFS Dieter|GER| | ||
+ | |7|*KNEIFEL Sven|GER| | ||
+ | |10|*JÁMBOR Vilmos|HUN| | ||
+ | |11|BÜGENER Michael|GER| | ||
+ | |12|KINDS Jannes|NED| | ||
+ | |13|*VAN DEN BOSCH Bert|BEL| | ||
+ | |14|*FALK Dominic|SUI| | ||
+ | |15|*PARIAT Caroline|FRA| | ||
+ | |16|VAN DE KAMP Aart Jr.|NED| | ||
+ | |17|*ROHR Máté|HUN| | ||
+ | |18|GUTHMANN Rolf|FRA| | ||
+ | |19|*HOWE Sara|GBR| | ||
+ | |20|VAN DYCK Thomas|BEL| | ||
+ | |21|*ARRIAT Gilles|FRA| | ||
+ | |22|DEBOVE Amandine|FRA| | ||
+ | |23|MOYSE Rowena|GBR| | ||
+ | |24|*KOLLROS Julia|AUT| | ||
+ | |Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)|||||||||||||||||| | ||
- | {{url> | ||
{{tag>: | {{tag>: |