Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2016:1606lla [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== CAI 3* Drebkau/Raakow (GER) Lähtölista koe A ======
 +
 +
 +^Start^T-No^Horses^Nat^
 +|08:00|Lauterbach, Claudia\\ GER / Germany|(30A) FST Velten - W / STSW / B / 10 / Veritas / Lord I|GER|
 +|08:10|Rabenstein, Dieter\\ GER / Germany|(40A) Dreamboy 48 - W / Bay / B / 09 / Damsey / Riccione|GER|
 +|08:20|Järvinen, Talvikki\\ FIN / Finland|(19A) Danser T - W / KWPN / B / 08 / Plain's Liberator / Fabricius|FIN|
 +|08:30|Schiltz, Franz\\ LUX / Luxembourg|(35A) Frodo 110 - H / Old / R / 08 / Florestan I / Donnerhall|LUX|
 +|08:40|Dieker, Christoph\\ GER / Germany|(6A) Bobby 489 - W / AESRpf / Db / 08 / Tideman W / Eendracht|GER|
 +|08:50|Johannesen, Wenche\\ NOR / Norway|(5A) AMIGO WALEUR - W / NWB / F / 11 / Åtoftens Walit / Falleur|NOR|
 +|09:00|Andersen, Monika Koier\\ DEN / Denmark|(1A) Regiment - H / n.b. / Db / 14 / Nomen|DEN|
 +|09:10|Helmuth, Vernon\\ USA / United States|(15A) Randeck Carino - H / Wel.D / B / 08 / Millstone Caerleon / Randeck Tristan|USA|
 +|09:30|Kwiatek, Weronika\\ POL / Poland|(109A) Bartnik - W / / DB / 12|POL|
 +|09:40|Chladek, Jens\\ GER / Germany|(13A) Cheyenn 4 - S / Hess / B / 14 / Corelli / Marlo|GER|
 +|09:50|Hoeper, Henrik\\ DEN / Denmark|(17A) Bendrinus - H / KWPN / F / 10 / Unieko / Larix|DEN|
 +|10:00|Faißt, Philipp\\ GER / Germany|(11A) Ann in Time G.W. - S / KWPN / B / 11 / Moneymaker / Renovo|GER|
 +|10:10|Eneroth, Catharina\\ SWE / Sweden|(10A) Cythia - S / n.b. / B / 09 / Urgent / Manno|SWE|
 +|10:20|Bernshausen, Julia\\ GER / Germany|(2A) Daylight K 2 - S / Hann / F / 09 / Dartagnan / Katanga AA|GER|
 +|10:30|Meinecke, Marcella\\ GER / Germany|(33A) Santino 128 - W / Hann / Schi / 09 / Santini / Lordanos|GER|
 +|10:40|Tischer, Marie\\ GER / Germany|(113A) Dreamgirl 18 - S / Westf / B / 10 / Dream On|GER|
 +|11:00|Jelinkova, Marketa\\ CZE / Czech Republic|(21A) Lin 6 - S / n.b. / B / 12 / Lopez / Cattaro|CZE|
 +|11:10|Elander, Lena\\ SWE / Sweden|(8A) Zatijn 4 - W / KWPN / F / 12 / Patijn / Waterman|SWE|
 +|11:20|Swiecicka, Monika\\ POL / Poland|(110A) Bassareus - W / n.b. / R / 10 / Nomen (sl) / Historyk (m)|POL|
 +|11:30|Unzeitig, Adrian\\ AUT / Austria|(38A) Charmeur 434 - W / KWPN / F / 09 / Sander / Manno|AUT|
 +|11:40|Heikinheimo, Jouni\\ FIN / Finland|(14A) El Carillo - W / FWB / B / 20 / Electro|FIN|
 +|11:50|Fallak, Marlen\\ GER / Germany|(12A) Tessa FST - S / STSW / B / 11 / Valerius / Centimo|GER|
 +|12:00|Kongsted, Sofie Amalie\\ DEN / Denmark|(27A) Alex 671 - W / KWPN / F / 11 / Patijn / Wouter|DEN|
 +|12:10|Bondeson, Karin\\ SWE / Sweden|(4A) Amorant 2 - H / Meckl. / Db / 09 / Amorado / Rubinstern Noir|SWE|
 +|13:00|Jespersen, Helle\\ DEN / Denmark|(22A) Vojumgaards Duka - S / DWB / B / 14 / Uffe Korshoejgaard / Lucky Light|DEN|
 +|13:10|Johannsen, Jürgen\\ GER / Germany|(24A) Frieda 197 - S / Old / Db / 09 / Fidertanz / Renoir I|GER|
 +|13:20|Herner, Johan\\ SWE / Sweden|(16A) O'MAN - W / SWB / Bay / 11 / Cathageno / Billion xx|SWE|
 +|13:30|Krüger, Lars\\ GER / Germany|(28A) Adonis 320 - W / KWPN / B / 11 / Lorton / Droomwals|GER|
 +|13:40|Kwiatek, Bartlomiej\\ POL / Poland|(29A) Sonet 12 - H / n.b. / B / 08 / Dastin (xx) / Bojkot (sl)|POL|
 +|13:50|Elfeld, Katrin\\ GER / Germany|(9A) Di Versace 3 - W / Hann / R / 15 / De Niro / Watussi|GER|
 +|14:00|Blomberg, Anneli\\ SWE / Sweden|(3A) Hertiginnan II - S / n.b. / B / 16|SWE|
 +|14:10|Wächter, Jessica\\ GER / Germany|(39A) Lady Sunshine 69 - S / KWPN / B / 10 / Plain's Liberator / Droomwals|GER|
 +|14:20|Sjöberg, Thomas\\ SWE / Sweden|(37A) Solo Tu 3 - H / Hann / F / 11 / San Remo / Wolkenstein II|SWE|
 +|14:40|Scheiter, Judith\\ GER / Germany|(34A) Le Grand Bleu - W / Z.Rpf / Db / 08 / Lawito / Chacco-Blue|GER|
 +|14:50|Kilanczyk, Marcin\\ POL / Poland|(26A) Prymus - H / n.b. / B / 08 / Tycjan (sl) / Ryko (sl)|POL|
 +|15:00|Lauterbach, Dieter\\ GER / Germany|(31A) Dirigent 47 - W / Hess / F / 11 / Dartagnan / Carol|GER|
 +|15:10|Rabenstein, Dieter\\ GER / Germany|(114A) Lucky Lutz - W / Bay / B / 08 / Locksley III|GER|
 +|15:20|Järvinen, Talvikki\\ FIN / Finland|(20A) Roy Jones - H / Rhld / B / 09 / Riccio / Fidermark|FIN|
 +|15:30|Schiltz, Franz\\ LUX / Luxembourg|(36A) Gilberto Gold TSF - W / Trak. / R / 12 / Latimer / Anduc|LUX|
 +|15:40|Dieker, Christoph\\ GER / Germany|(7A) Endro 17 - W / STSW / B / 11 / Erlwein / Varus|GER|
 +|15:50|Johannesen, Wenche\\ NOR / Norway|(23A) Engkildegaards Saturn - W / n.b. / F / 11 / Thor Bregnebjerg|NOR|
 +
 +{{tag>:2016:1606 :2016:ll}}
  
2016/1606lla.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)