Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
— |
2016:1404tulc [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== 14.-17.4. Horst (NED) Tulokset koe C ====== | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^TIME^PNTS TIME^PNTS PENAL^TOTAL^CLT^ | ||
+ | |1|PESTMAN Rudolf|NED| | ||
+ | |2|MOONEN Jan|NED| | ||
+ | |3|SIEBERS Saskia|NED| | ||
+ | |4|KWIATEK Bartlomiej|POL| | ||
+ | |5|FALLAK Marlen|GER| | ||
+ | |6|KWIATEK Weronika|POL| | ||
+ | |7|DE GROOT-APON Jacqueline|NED| | ||
+ | |8|WARMENHOVEN Wim|NED| | ||
+ | |9|LAUTERBACH Dieter|GER| | ||
+ | |10|GOMMERS Joop|NED| | ||
+ | |11|SCHUILING Anniek|NED| | ||
+ | |12|VAN DEN BROEK Wilbrord|NED| | ||
+ | |13|DE KONING Bas|NED| | ||
+ | |14|VAN DER DOELEN Frank|NED| | ||
+ | |15|WÄCHTER Jessica|GER| | ||
+ | |16|RISCH Leonhard|SUI| | ||
+ | |17|PIMBBLET Nicola|GBR| | ||
+ | |18|NIELSEN Tina|DEN| | ||
+ | |19|HOUTERMAN Eline|NED| | ||
+ | |20|BRISOU Anne Violaine|FRA| | ||
+ | |21|VIGNAUD Marion|FRA| | ||
+ | |22|VAN DE HORST Jaap|NED| | ||
+ | |23|VAN HEESCH Saskia|NED| | ||
+ | |24|VAN DER VEGT Frank|NED| | ||
+ | |25|HERNER Johan|SWE| | ||
+ | |26|RENAUD Eric|SUI| | ||
+ | |27|KÜNSTLER Heinz|GER| | ||
+ | |28|JOHANNESEN Wenche|NOR| | ||
+ | |29|CHLADEK Jens|GER| | ||
+ | |30|BUCHWALD Udo|DEN| | ||
+ | |31|JOHANNSEN Jürgen|GER| | ||
+ | |32|BLOMBERG Anneli|SWE| | ||
+ | |33|AESCHBACHER Daniel|SUI| | ||
+ | |34|JÄRVINEN Talvikki|FIN| | ||
+ | |35|BIERI Andrea|SUI| | ||
+ | |36|LAUTERBACH Claudia|GER| | ||
+ | |37|BARBEY Michael|SUI| | ||
+ | |38|VAN DE VELDEN Ans|NED| | ||
+ | |39|THIBAUT-MCCAW Maureen|LUX| | ||
+ | |40|RONDE DE Piet|NED| | ||
+ | |41|COLLETTE Guy|BEL| | ||
+ | |42|DAVIK Eivind|NOR| | ||
+ | |43|ELANDER Lena|SWE| | ||
+ | |44|HUISMAN Milou|NED| | ||
+ | |45|LEMMER Jean-Jacques|LUX| | ||
+ | |46|BRASSEUR Pierre-Manuel|BEL| | ||
+ | |47|PROVOOST Christiaan|NED| | ||
+ | |48|VAN GESTEL Leonne|NED| | ||
+ | |49|HENRIKSSON Maria|SWE| | ||
+ | |50|CLAEYS Pieter|BEL| | ||
+ | |51|WYNANTS André|BEL| | ||
+ | |52|ENEROTH Catharina|SWE| | ||
+ | |53|MIKKELSEN Oivind|NOR| | ||
+ | |54|NIELSEN Linn Stoekken|NOR| | ||
+ | |55|UNZEITIG Adrian Johannes|AUT| | ||
+ | |56|MARICOURT Maxime|FRA| | ||
+ | |57|WENTEIN Mark|BEL| | ||
+ | |58|MCGILL Lucy|GBR| | ||
+ | |||
+ | {{tag>: |