Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2015:1607tulabc [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== PM-kilpailut Vaggeryd 16.-19.7.2015 Tulokset koe A+B+C ======
  
 +CAI2*-P1
 +^Clt^Name^Ctry^Hästnamn^A^A Clt^E^B^B Clt^E1^C^C Clt^E2^Final^
 +|1|Susanne Ankermark |SWE |Sagaia |51,84|2|  |85,78|5|  |2,25|1|  |139,87|
 +|2|Emma Gustavsson  |SWE |Windy Boy Rocket |52,03|3|  |85,06|2|  |3|2|  |140,09|
 +|3|Karin Söderqvist |SWE |Why Me |53,89|4|  |84,98|1|  |5,06|5|  |143,93|
 +|4|Hannu Kalalahti |FIN |HESSIN VIHTORI |61,82|7|  |85,38|4|  |3,76|3|  |150,96|
 +|5|Raisa Takkinen |FIN |MARTTILAN MAYBACH |61,95|8|  |85,23|3|  |3,79|4|  |150,97|
 +|6|Anna Racking |SWE |Landlyst's Monette |59,14|6|  |88,63|6|  |14,32|6|  |162,09|
 +|7|Anne Friis |FIN |FRIISIN PALETTI |56,45|5|  |93,64|7|  |15,28|7|  |165,37|
 +|8|Leena Vähä-Erkkilä |FIN |S.W. SUMMER'S DREAM PRINCE |48,38|1|  |113,94|9|  |21,65|8|  |183,97|
 +|9|Merete Louise Sandem |NOR |Tord |67,97|9|  |100,34|8|  |33,11|9|  |201,42|
 +
 +CAI2*-P2
 +^Clt^Name^Ctry^Hästnamn^A^A Clt^E^B^B Clt^E1^C^C Clt^E2^Final^
 +|1|Ewa Nowén |SWE |Slåttergubben Rufus, Bryggaren, Lojsta Safir |51,58|1|  |88,89|1|  |5,46|1|  |145,93|
 +|2|Maria Johansson |SWE |Dinkel, Hults Pikatcho, Cimbus |63,3|4|  |95,4|2|  |7,02|2|  |165,72|
 +|3|Carina Sandberg |SWE |Rabalder, Kompis-Mac Flip, RABALDER |59,52|3|  |100,22|4|  |9,26|3|  |169|
 +|4|Ia Johansson |SWE |Joel JSA, Fax 554 |58,3|2|  |97,3|3|  |14,39|4|  |169,99|
 +|5|Anja Utsigt |NOR |Mr. Touchy, Mr. Darky |68,86|5|  |  |  |E |  |  |W |68,86|
 +
 +CAIJ2*-P1
 +^Clt^Name^Ctry^Hästnamn^A^A Clt^E^B^B Clt^E1^C^C Clt^E2^Final^
 +|1|Magnus Qvist |DEN |COCO STAR |57,34|3|  |66,82|3|  |1,71|1|  |125,87|
 +|2|Annika Tamminen |FIN |GNOMAS |63,67|5|  |66,01|2|  |5,27|4|  |134,95|
 +|3|Luna Suhonen |FIN |AI.KA. CHEELIA |66,11|7|  |67,49|4|  |3,04|3|  |136,64|
 +|4|Markus Clasén |SWE |Brio |59,43|4|  |56,63|1|  |20,78|5|  |136,84|
 +|5|Oskar Mortensen |SWE |Hot Lips |56,02|2|  |86,18|7|  |3|2|  |145,2|
 +|6|Maria Buchwald |DEN |NEBIOLO |50,24|1|  |82,31|6|  |22,22|6|  |154,77|
 +|7|Lisen Keränen |SWE |Aladin IV |65,69|6|  |72,46|5|  |31,18|7|  |169,33|
 +
 +CAI2*-H1
 +^Clt^Name^Ctry^Hästnamn^A^A Clt^E^B^B Clt^E1^C^C Clt^E2^Final^
 +|1|Jouni Heikinheimo |FIN |El Carillo |48,01|1|  |79,4|2|  |6|7|  |133,41|
 +|2|Johan Herner |SWE |Barslunds Kanton |60,97|10|  |77,68|1|  |0|1|  |138,65|
 +|3|Wenche Johannesen |NOR |ENGKILDEGAARDS SATURN |48,27|2|  |85,14|5|  |9,26|13|  |142,67|
 +|4|Johan Herner |SWE |O'man |52,01|4|  |92,99|12|  |0|2|  |145|
 +|5|Eivind Davik |NOR |AMIGO WALEUR |54,03|6|  |86,56|7|  |6,78|11|  |147,37|
 +|6|Tina Nielsen |DEN |LOEVSKOVS GO BOY |48,59|3|  |92,12|10|  |6,72|10|  |147,43|
 +|7|Magnus Kronberg |SWE |HEBRON |61,02|11|  |85,11|4|  |4,03|5|  |150,16|
 +|8|Karin Söderqvist |SWE |Lukas |56,11|8|  |95,25|15|  |3|4|  |154,36|
 +|9|Jenny Steen |SWE |Axel |72,91|21|  |80,24|3|  |5,55|6|  |158,7|
 +|10|Heidi Sinda |FIN |INSTRUKTOR |57,39|9|  |101,67|18|  |6,4|9|  |165,46|
 +|11|Linn Støkken Nielsen |NOR |Quinta |62,73|12|  |87,78|8|  |16,18|17|  |166,69|
 +|12|Liselotte Watson |DEN |LOGAN |74,59|22|  |92,44|11|  |0,19|3|  |167,22|
 +|13|Helle Jespersen |DEN |VOJUMGAARD'S DUKA |65,23|16|  |93,89|13|  |8,4|12|  |167,52|
 +|14|Catharina Eneroth |SWE |Cythia |69,29|20|  |91,16|9|  |9,26|14|  |169,71|
 +|15|Talvikki Järvinen |FIN |DANSER T |53,82|5|  |98,3|16|  |20,49|20|  |172,61|
 +|16|Lena Elander |SWE |Zatijn |66,89|18|  |86,18|6|  |19,8|19|  |172,87|
 +|17|Merete Lie Nikolaisen |NOR |Csinos |63,42|13|  |94,2|14|  |20,83|21|  |178,45|
 +|18|Camilla Johnsrud |NOR |CARTOON HEDEGAARD |66,94|19|  |99,32|17|  |16,66|18|  |182,92|
 +|19|Marie Kahrle |SWE |Fabe |65,02|15|  |105,8|21|  |12,36|16|  |183,18|
 +|20|Karin Bondeson |SWE |Amorant |65,45|17|  |104,28|19|  |23,13|22|  |192,86|
 +|21|Ane Wieder |DEN |Egelund Mathis |79,69|23|  |105,22|20|  |  |  |W |184,91|
 +|22|Øivind Mikkelsen |NOR |Tiger Hedegaard  |54,09|7|  |  |  |E |6|8|  |60,09|
 +|23|Marko Särmänharju |FIN |Coen D, Awandro |64,49|14|  |  |21|E |11,19|15|  |75,68|
 +
 +CAI2*-H2
 +^Clt^Name^Ctry^Hästnamn^A^A Clt^E^B^B Clt^E1^C^C Clt^E2^Final^
 +|1|Jarmo Tauriainen |FIN |DARK ULKJE, YK DARK HENK, YK DARK PIERRO |46,96|1|  |91,77|2|  |7,89|4|  |146,62|
 +|2|Tove-Maria Holmasto |FIN |SIGLAVY CICERO, PLUTO HIRES, NEAPOLITANO THAIS XL |49,43|2|  |89,6|1|  |15,89|8|  |154,92|
 +|3|Eva Ottosson |SWE |Winetta, Remmevads Pingo, Bielinek, Siglavy Capriola XXII-3L, Avon, Adrian |51,68|3|  |105,04|7|  |7,62|3|  |164,34|
 +|4|Henrik Hansen |DEN |Kalle, Uno Mølgaard, DRISDAL'S CHARMANN |60,53|6|  |101,92|5|  |5,02|2|  |167,47|
 +|5|Hans-Henrik Nielsen |DEN |Herzzauber, NIELS, FRATELLO |63,36|9|  |92,44|3|  |15|7|  |170,8|
 +|6|Yngve Käll |SWE |Galleway, Libell, Liberty |63,34|8|  |99,24|4|  |13,7|6|  |176,28|
 +|7|Ole Buch Jensen |DEN |ADAM, WESLEY 140, WINSOR 65 |55,1|4|  |117,9|10|  |4,26|1|  |177,26|
 +|8|Camilla Ahlberg |SWE |Fleury, Carat, Troja (SWB), WEISS |64,89|10|  |103,03|6|  |11,33|5|  |179,25|
 +|9|Jana Thorén |SWE |Simon af Riddarhagen, Marrit fan ´e Bûtenskar, Brucht fan de Greidpleats |57,99|5|  |109,86|9|  |16,19|9|  |184,04|
 +|10|Lars Heibing |DEN |NEAPOLITANO XXXV 21, MAESTOSO XXXII 11 |80,53|14|  |107,38|8|  |27,13|11|  |215,04|
 +|11|Finn Qvist |DEN |Nero, Øster Tveds Admiral, OESTER TVEDS BARON |76,4|13|  |119,55|11|  |23,56|10|  |219,51|
 +|12|Jens Tang Sørensen |DEN |HERCULES ATTRUP, MERICUR HEDEGAARD |70,67|12|  |122,37|12|  |29,15|12|  |222,19|
 +|13|Lars Heibing |DEN |FAVORY XXVIII 22, TULIPAN VI 37 |62,71|7|  |130,33|13|  |35,33|13|  |228,37|
 +|14|Gitte Petersen |DEN |FALKON HEDEGAARD, VENUS HEDEGAARD |66,6|11|  |  |  |E |37,2|14|  |103,8|
 +
 +{{tag>:2015:1607 :2015:tulokset}}
2015/1607tulabc.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)