Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2011:lla1908 [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== KOULULÄHTÖLISTA Loimihaka 19.8.2011 ======
  
 +
 +|Luokka 1|Poniohjelma 2, helppo, L-S ponien aluemestaruus, shetlanninponimestaruus|
 +|  |Tuomarit C Marita Törnroth, M Kaija Borup|
 +|klo 10.00|363 Katja Flittner - Amora v.d. Lage Stede (Itä-Uudenmaan Ratsastajat ry)|
 +|  |359 Soila Lehmusvaara - Kotimäen Fantacy (Nurmijärven Ratsastajat ry )|
 +|  |317 Anna Vilkko - L.P. Namu (Tuusulan Ratsastajat ry )|
 +|  |309 Satu Korhonen - Pretty Bettiina (Vesikansan Ratsastajat ry)|
 +|  |352 Pia Tuomela - Lempilän Riverdance (Wiurilan Hevosurheilijat ry) |
 +|klo 11.00|305 Margit Ranta - Rivona (Urjalan Hevosurheilijat ry )|
 +|  |336 Ulla Koskenranta-Aalto - Kaskenpään Andromeda/Symphatil Iceman (HusR)|
 +|  |331 Pinja Sorjonen - Ruskelan Peppi/Meadowland's Madcap (Husaariratsastajat ry)|
 +|  |325 Laura Kallioinen - Kitos (Uudenkaupungin Ratsastajat ry)|
 +|Luokka 2|Kouluohjelma nro 4, helppo, Lounais-Suomen hevosten aluemestaruus|
 +|  |Tuomarit C Marita Törnroth, M Kaija Borup|
 +|klo 11.50|464 Tove-Maria Holmasto - Lady Donna II (Kirkkonummen Ratsastajat ry )|
 +|  |463 Taru Lahti - Caramante (Turun Ratsastajat ry )|
 +|  |453 Suvi Haapala - Pikku-Uno (Loimaan Urheiluratsastajat ry)|
 +|  |440 Taru Suominen - Usvan Ronja (Meri-Teijon Ratsastajat ry)|
 +|  |460 Barbro Henriksson - Sarancha (Porvoon Mustang ry )|
 +|  |451 Moona Nikkola - Hippu-Liina (Loimaan Urheiluratsastajat ry)|
 +|klo 13.00|445 Sanna Järvelä - Suvi-Hilppa (Salon Ratsastusseura ry)|
 +|  |404 Sirpa Huttunen - Veluto (Mäntsälän Ratsastajat ry )|
 +|  |448 Sonja Manninen - Tiran Sirpukka (Loimaan Urheiluratsastajat ry)|
 +|  |462 Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (Team Fincheval ry)|
 +|  |424 Saana Hakala - Loimihaan Aune (Loimaan Urheiluratsastajat ry)|
 +|  |455 Tove Maria Holmasto - Lavaletto (Kirkkonummen Ratsastajat ry )|
 +|Luokka 5|Kouluohjelma Vaativa 7|
 +|  |Tuomarit C Marita törnroth, M Kaija Borup|
 +|klo 14.30|102 Anne Friis - Friisin Paletti (Urjalan Hevosurheilijat ry)|
 +|  |182 Leena Paija - Illuusia (Urjalan Hevosurheilijat ry)|
 +|  |106 Raisa Takkinen - Hipon Rolle (Valkealan Ratsastajat ry )|
 +|  |155 Talvikki Järvinen - Uniek (Kanta-Hämeen Ratsastajat ry)|
 +|  |157 Sari Vilenius - Kirkastus (Urjalan Hevosurheilijat ry)|
 +|  |167 Leena Kalalahti - Izer (Loimaan Urheiluratsastajat ry)|
 +
 +
 +{{tag>:2011:1908 :2011:ll}}
2011/lla1908.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)