Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
2011:lla1908 [2016/07/25 19:42] |
2011:lla1908 [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== KOULULÄHTÖLISTA Loimihaka 19.8.2011 ====== | ||
+ | |||
+ | |Luokka 1|Poniohjelma 2, helppo, L-S ponien aluemestaruus, | ||
+ | | |Tuomarit C Marita Törnroth, M Kaija Borup| | ||
+ | |klo 10.00|363 Katja Flittner - Amora v.d. Lage Stede (Itä-Uudenmaan Ratsastajat ry)| | ||
+ | | |359 Soila Lehmusvaara - Kotimäen Fantacy (Nurmijärven Ratsastajat ry )| | ||
+ | | |317 Anna Vilkko - L.P. Namu (Tuusulan Ratsastajat ry )| | ||
+ | | |309 Satu Korhonen - Pretty Bettiina (Vesikansan Ratsastajat ry)| | ||
+ | | |352 Pia Tuomela - Lempilän Riverdance (Wiurilan Hevosurheilijat ry) | | ||
+ | |klo 11.00|305 Margit Ranta - Rivona (Urjalan Hevosurheilijat ry )| | ||
+ | | |336 Ulla Koskenranta-Aalto - Kaskenpään Andromeda/ | ||
+ | | |331 Pinja Sorjonen - Ruskelan Peppi/ | ||
+ | | |325 Laura Kallioinen - Kitos (Uudenkaupungin Ratsastajat ry)| | ||
+ | |Luokka 2|Kouluohjelma nro 4, helppo, Lounais-Suomen hevosten aluemestaruus| | ||
+ | | |Tuomarit C Marita Törnroth, M Kaija Borup| | ||
+ | |klo 11.50|464 Tove-Maria Holmasto - Lady Donna II (Kirkkonummen Ratsastajat ry )| | ||
+ | | |463 Taru Lahti - Caramante (Turun Ratsastajat ry )| | ||
+ | | |453 Suvi Haapala - Pikku-Uno (Loimaan Urheiluratsastajat ry)| | ||
+ | | |440 Taru Suominen - Usvan Ronja (Meri-Teijon Ratsastajat ry)| | ||
+ | | |460 Barbro Henriksson - Sarancha (Porvoon Mustang ry )| | ||
+ | | |451 Moona Nikkola - Hippu-Liina (Loimaan Urheiluratsastajat ry)| | ||
+ | |klo 13.00|445 Sanna Järvelä - Suvi-Hilppa (Salon Ratsastusseura ry)| | ||
+ | | |404 Sirpa Huttunen - Veluto (Mäntsälän Ratsastajat ry )| | ||
+ | | |448 Sonja Manninen - Tiran Sirpukka (Loimaan Urheiluratsastajat ry)| | ||
+ | | |462 Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (Team Fincheval ry)| | ||
+ | | |424 Saana Hakala - Loimihaan Aune (Loimaan Urheiluratsastajat ry)| | ||
+ | | |455 Tove Maria Holmasto - Lavaletto (Kirkkonummen Ratsastajat ry )| | ||
+ | |Luokka 5|Kouluohjelma Vaativa 7| | ||
+ | | |Tuomarit C Marita törnroth, M Kaija Borup| | ||
+ | |klo 14.30|102 Anne Friis - Friisin Paletti (Urjalan Hevosurheilijat ry)| | ||
+ | | |182 Leena Paija - Illuusia (Urjalan Hevosurheilijat ry)| | ||
+ | | |106 Raisa Takkinen - Hipon Rolle (Valkealan Ratsastajat ry )| | ||
+ | | |155 Talvikki Järvinen - Uniek (Kanta-Hämeen Ratsastajat ry)| | ||
+ | | |157 Sari Vilenius - Kirkastus (Urjalan Hevosurheilijat ry)| | ||
+ | | |167 Leena Kalalahti - Izer (Loimaan Urheiluratsastajat ry)| | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {{tag>: |