Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2010:tulokset1303 [2016/07/25 16:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== 13.3. Urjala Alue Valjakkoajokilpailut Tulokset ======
  
 +**Luokka 1 Seura Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt**\\
 +**64 1. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 96 p -64 vp\\
 +54 2. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR 94 p -66 vp**\\ ​
 +60 3. Minna Raf - Feenix& Love UrHu 88 p -72 vp\\
 +63 4. Kaija Heinijoki/​Kaisa Helpiö - Hessin Lordi TRS 85 p -75 vp\\
 +61 4. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan 85 p -75 vp\\
 +65 6. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR 73 p -87 vp\\
 +38 7. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 65 p -95 vp\\
 +
 +
 +\\
 +**Luokka 2 Alue helppo Kouluohjelma nro 4**\\
 +**471 1. Kikka Visakoivu /Eva Sandback-Pajunoja - Vahto UrHu 84p -76vp\\
 +488 2. Ritva Mansikkamäki/​Merja Rautiainen - Hessin Jeviiri TRS 83p -77vp\\
 +353 2. Soila Lehmusvaara/​Janika Lehtinen - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu 83p -77vp**\\
 +487 4. Karoliina Lund/Patrik Andersin - Pläsi CR 79p -81vp\\
 +485 4. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR 79p -81vp\\
 +486 6. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS 74p -86vp\\
 +
 +
 +\\
 +**Luokka 3 Alue vaativa Kouluohjelma no 7**\\
 +**425 1. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR 100p -60vp\\
 +359 2. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR 82 p -78 vp **\\
 +460 3. Leena Paija/Pirjo Reunanen - Illuusia UrHu 81p -79vp\\
 +363 4. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler UrHu 76p -84vp\\
 +
 +
 +\\
 +**Luokka 4 Seura Tarkkuus (+ 40 cm), avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt**\\
 +
 +**64 1. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR  0-0 vp 39,50 s\\
 +38 2. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 3 vp 1.44,4 s**\\
 +60 3. Minna Raf - Feenix& Love UrHu 3 vp 1.44,6 s\\
 +54 4. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR  8,25 vp 2.19,39s \\ 
 +63 5. Kaija Heinijoki/​Kaija Heinijoki - Hessin Lordi TRS 9 vp 1.45 s\\ 
 +61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan 15,5 vp 3.29,00 \\
 +65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR 20 vp 2.12,7s \\
 +\\
 +**Luokka 5 Seura Tarkkuus (+ 35 cm), avoin aluekilpailuissa starttaamatomille valjakoille**\\
 +
 + 66 1. Susanna Lepola - Hessi Iida VesRa (110 cm) 0vp 37,30s\\
 + 48 2. Ritva Mansikkamäki - Hessin Jeviiri TRS (125 cm)0vp 50,27s\\
 + 62 3. Kaija Hyvönen - Stella Elona TRS (125 cm)3vp 1,​46,​42s\\ ​
 +\\
 +**Luokka 6 Alue Tarkkuus (+ 30 cm)**\\
 +n. 14.10\\
 +**487 1. Lund Karoliina - Pläsi CR(125 cm)0vp 45,39s\\
 +363 2. Sinda Heidi - Geist Tyler UrHu (125 cm)0vp 1,34,20s /kesk.**\\
 +472 3. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)3vp 1,37,15s\\
 +446 4. Jarmo Murola - Derüs SS-RIDERS-92 (125 cm)6vp 1,39,53\\
 +486 5. Sinkkonen Jaana - Annastiina TRS(140 cm)6vp 1,57,78s\\
 +471 6. Visakoivu Kikka - Vahto UrHu (140 cm)9vp 1,47,65s\\
 +485 7. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR(125 cm)9vp 1,​55,​05s\\ ​
 +
 +\\
 +**Luokka 7  Alue Tarkkuus ​ (+20 cm)**\\
 +
 +**425 1. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR  0 vp 37,17s \\
 +340 2. Heidi Sinda - Stella Elona UrHu 0 vp 37,83 s **\\
 +460 3. Leena Paija - Illuusia UrHu 6vp 1,41,12s\\
 +359 4. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR 6 vp 1.48,98 s\\
 +353 5. Soila Lehmusvaara -  Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu 6vp 1,49,50\\
 +472 6. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS 9vp 1,41,72s\\
 +\
 +\\
 +
 +
 +
 +**Tarkkuusharjoitus** (165 cm)\\
 +1. Antzu Rantanen Bimi 1.17,91s\\
 +2. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö-Myytti 1.32,76s\\
 +3. Emmi Lepola/ Mira Hiltunen - Poju 1.34,52\\
 +4. Heidi Sinda/Mira Hiltunen- Soma 1.37,38s\\
 +5. Ella Numminen- Myrsky 1.38,06s\\
 +6. Patrik Andersin/ -Sicco 1.39,06s\\
 +7. Heidi Sinda/ Soila Lehmusvaara - Walde  1.42,43s \\
 +8. Patrik Andersin/ Jaana Sinkkonen- Kåre 2.01,28s\\
 +9. Heidi Sinda/ Jaana Sinkkonen -Julia 2.04,13s\\
 +10. Ritva Mansikkamäki/​Leena Vähä-Erkkilä -Nyytti 2.07,52s\\
 +11. Heidi Sinda/ Mira Hiltunen- Simo 2.18,70s \\
 +12. Pate Andersin/​Karoliina Lund - Armas 2.27,13 s\\
 +13. Ella Numminen/​Soila Lehmusvaara- Nitro 2.38,13s\\
 +14. Leena Rantamäki-Lahtinen - Muusa 2.54, \\
 +15. Heidi Sinda/Leena Vähä-Erkkilä -Musse 3.19 s\\
 +16. Leena Vähä-Erkkilä/​Ritva Mansikkamäki -Vihtori 3.29s\\
 +17. Kaija Heinijoki - Nero 3.38s\\
 +
 +
 +{{tag>:​2010:​1303 :​2010:​tulokset}}
2010/tulokset1303.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)