Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
— |
2010:tulokset1303 [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== 13.3. Urjala Alue Valjakkoajokilpailut Tulokset ====== | ||
+ | **Luokka 1 Seura Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt**\\ | ||
+ | **64 1. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 96 p -64 vp\\ | ||
+ | 54 2. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR 94 p -66 vp**\\ | ||
+ | 60 3. Minna Raf - Feenix& Love UrHu 88 p -72 vp\\ | ||
+ | 63 4. Kaija Heinijoki/ | ||
+ | 61 4. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan 85 p -75 vp\\ | ||
+ | 65 6. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR 73 p -87 vp\\ | ||
+ | 38 7. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 65 p -95 vp\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Alue helppo Kouluohjelma nro 4**\\ | ||
+ | **471 1. Kikka Visakoivu /Eva Sandback-Pajunoja - Vahto UrHu 84p -76vp\\ | ||
+ | 488 2. Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | 353 2. Soila Lehmusvaara/ | ||
+ | 487 4. Karoliina Lund/Patrik Andersin - Pläsi CR 79p -81vp\\ | ||
+ | 485 4. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR 79p -81vp\\ | ||
+ | 486 6. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS 74p -86vp\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Alue vaativa Kouluohjelma no 7**\\ | ||
+ | **425 1. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR 100p -60vp\\ | ||
+ | 359 2. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR 82 p -78 vp **\\ | ||
+ | 460 3. Leena Paija/Pirjo Reunanen - Illuusia UrHu 81p -79vp\\ | ||
+ | 363 4. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler UrHu 76p -84vp\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Seura Tarkkuus (+ 40 cm), avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt**\\ | ||
+ | |||
+ | **64 1. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR 0-0 vp 39,50 s\\ | ||
+ | 38 2. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 3 vp 1.44,4 s**\\ | ||
+ | 60 3. Minna Raf - Feenix& Love UrHu 3 vp 1.44,6 s\\ | ||
+ | 54 4. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR 8,25 vp 2.19,39s \\ | ||
+ | 63 5. Kaija Heinijoki/ | ||
+ | 61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan 15,5 vp 3.29,00 \\ | ||
+ | 65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR 20 vp 2.12,7s \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 Seura Tarkkuus (+ 35 cm), avoin aluekilpailuissa starttaamatomille valjakoille**\\ | ||
+ | |||
+ | 66 1. Susanna Lepola - Hessi Iida VesRa (110 cm) 0vp 37,30s\\ | ||
+ | 48 2. Ritva Mansikkamäki - Hessin Jeviiri TRS (125 cm)0vp 50,27s\\ | ||
+ | 62 3. Kaija Hyvönen - Stella Elona TRS (125 cm)3vp 1, | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 Alue Tarkkuus (+ 30 cm)**\\ | ||
+ | n. 14.10\\ | ||
+ | **487 1. Lund Karoliina - Pläsi CR(125 cm)0vp 45,39s\\ | ||
+ | 363 2. Sinda Heidi - Geist Tyler UrHu (125 cm)0vp 1,34,20s /kesk.**\\ | ||
+ | 472 3. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)3vp 1,37,15s\\ | ||
+ | 446 4. Jarmo Murola - Derüs SS-RIDERS-92 (125 cm)6vp 1,39,53\\ | ||
+ | 486 5. Sinkkonen Jaana - Annastiina TRS(140 cm)6vp 1,57,78s\\ | ||
+ | 471 6. Visakoivu Kikka - Vahto UrHu (140 cm)9vp 1,47,65s\\ | ||
+ | 485 7. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR(125 cm)9vp 1, | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Alue Tarkkuus | ||
+ | |||
+ | **425 1. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR 0 vp 37,17s \\ | ||
+ | 340 2. Heidi Sinda - Stella Elona UrHu 0 vp 37,83 s **\\ | ||
+ | 460 3. Leena Paija - Illuusia UrHu 6vp 1,41,12s\\ | ||
+ | 359 4. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR 6 vp 1.48,98 s\\ | ||
+ | 353 5. Soila Lehmusvaara - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu 6vp 1,49,50\\ | ||
+ | 472 6. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS 9vp 1,41,72s\\ | ||
+ | \ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | **Tarkkuusharjoitus** (165 cm)\\ | ||
+ | 1. Antzu Rantanen Bimi 1.17,91s\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö-Myytti 1.32,76s\\ | ||
+ | 3. Emmi Lepola/ Mira Hiltunen - Poju 1.34,52\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda/Mira Hiltunen- Soma 1.37,38s\\ | ||
+ | 5. Ella Numminen- Myrsky 1.38,06s\\ | ||
+ | 6. Patrik Andersin/ -Sicco 1.39,06s\\ | ||
+ | 7. Heidi Sinda/ Soila Lehmusvaara - Walde 1.42,43s \\ | ||
+ | 8. Patrik Andersin/ Jaana Sinkkonen- Kåre 2.01,28s\\ | ||
+ | 9. Heidi Sinda/ Jaana Sinkkonen -Julia 2.04,13s\\ | ||
+ | 10. Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | 11. Heidi Sinda/ Mira Hiltunen- Simo 2.18,70s \\ | ||
+ | 12. Pate Andersin/ | ||
+ | 13. Ella Numminen/ | ||
+ | 14. Leena Rantamäki-Lahtinen - Muusa 2.54, \\ | ||
+ | 15. Heidi Sinda/Leena Vähä-Erkkilä -Musse 3.19 s\\ | ||
+ | 16. Leena Vähä-Erkkilä/ | ||
+ | 17. Kaija Heinijoki - Nero 3.38s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {{tag>: |