Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
— |
2007:ll1803 [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== VALJAKKOAJOKILPAILUT SU 18.3.2007 ====== | ||
+ | klo 9.30 alk Urjalan Hevosurheilijat / | ||
+ | |||
+ | :!: **Kouluosuudet ajetaan isolla valjakkokentällä. Tarkkuuskoe välittömäsi koulukokeen jälkeen ohjeelisen aikataulun mukaisesti joko maneesissa tai vanhalla ulkokentällä. | ||
+ | ** | ||
+ | ===== Luokka 1 Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2001 ja myöh. synt ===== | ||
+ | |||
+ | | | |koulu| | ||
+ | |1|Heidi Sinda/ Anne Friis - Korven Siluetti UrHu|9.30| | ||
+ | |2|Lauri Lehtiö -Suvi Aatos SuoRa|9.38| | ||
+ | |3|Taija Viitanen - Ajoksen Elviira UrHu|9.46| | ||
+ | |4|Heidi Sinda /Maija Tavia- Hessin Tahvo UrHu|9.55| | ||
+ | |5|Anna Mäki-Moijala/ | ||
+ | |6|Juha Vilenius /Sari Vilenius - Kirkastus| | ||
+ | |7|Heidi Sinda /Elina Roivainen - Cartmann| | ||
+ | |||
+ | ===== Luokka 2 Hessi-tallin noviisikouluohjelma|ajetaan 30 * 60 m radalla! ===== | ||
+ | |||
+ | | | |koulu| | ||
+ | |1|Juha Vilenius/ | ||
+ | |2|Ulla Koskenranta -Aalto- Kaskenpää Andromeda HusR|10.20| | ||
+ | |3|Ella Numminen -Hessi Iida UrHu|10.28| | ||
+ | |4|Sanna Järvelä SRS-Paula Mikkonen KaKe -Amatzoni|10.36| | ||
+ | |5|Otto Vainio- Minteli HusR|10.44| | ||
+ | |6|Merja Olkkonen -Nyman /Sissi Nyman - Sneprincess|10.52| | ||
+ | |7|Leena Vähä-Erkkilä /Nanne Kuusela -Hessin Vivahde HusR|11.00| | ||
+ | |8|Jaana Ora -Tamorin Nestor AnRa|11.20| | ||
+ | |9|Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen K-HR -Jeanne|11.28| | ||
+ | |10|Janette Sinkkonen(TRS)/ | ||
+ | |11|Mari Sarhamaa/ | ||
+ | |12|Juulia Mäkelä -Ai.Ka Hermann UrHu|12.00| | ||
+ | |13|Tony Andersson -Kuvastus UrHu|12.08| | ||
+ | |14|Saana Hakala- Pätkä-Jätkä SuoRa|12.16| | ||
+ | |15|Juhani Grönlund -Vahto UrHu|12.24| | ||
+ | |16|Sanna Järvelä /Roosa Mikkola SRS -Hopian Helmi|12.32| | ||
+ | |17|Heidi Rinne /Hanna-Mari Palmu -Wäinö|12.40| | ||
+ | |18|Heidi Sinda /Merita Haggren -Nyyti-Neiti UrHu| | |12.40| | ||
+ | |19|Janette Sinkkonen - Hessin Vahdotar| | ||
+ | |||
+ | ===== Luokka 3 Hessi-tallin vaativa kouluohjelma|ajetaan 30 * 60 m radalla! ===== | ||
+ | |||
+ | | | |koulu| | ||
+ | |1|Heidi Sinda /Merita Haggren -Nyyti-Neiti UrHu| | |13.10| | ||
+ | |2|Janita Korhonen -Justus Fia|13.00| | ||
+ | |3|Sari Vilenius/ | ||
+ | |4|Leena Hakala-Kihin Jussi SuoRa|13.16| | ||
+ | |5|Raisa Takkinen -Vinsker|13.24| | ||
+ | |6|Janette Sinkkonen(TRS)/ | ||
+ | |7|Hanne-Leena Tuominen - Pikku-Peto UrHu|13.48| | ||
+ | |8|Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen K-HR -Karpalo|13.56| | ||
+ | |9|Janita Korhonen -Frodo|14.04| | ||
+ | |||
+ | {{tag> |