Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2007:kuvaleiriaikataulut [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== Valjakkoajon aluevalmennus la 13.1.2007 Alustava aikataulu ======
 +
 +//v. 9.1. klo 22//
 +
 +===== la 13.1.2007 =====
 +
 +|9-9.45 |Kokoontuminen Auditorio|
 +|**Kari Haimi  luento klo 10 tai  14   Auditorio**||
 +|11-11.30 |Sinda Heidi - Revolt Reveille (FWB)|
 +|11.30 -12 |Mäkelä Juulia - Ai.Ka Hermann (russponi)|
 +|||
 +|12-13 RUOKAILU||
 +|||
 +|13-13.30|Kemppainen Ulla - Sinan Kopio (suomenhevonen)|
 +|13.30-14|Andersson Tony  - Kuvastus (suomenhevonen)|
 +|14-14.30|Vilenius Sari - Pläsi (suomenhevonen)|
 +|14.30-15|Henriksson Barbro - Auke (friisiläinen)|
 +|15-15.30|Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda (shetlanninponi)|
 +|15.30-16|Korhonen Janita - Frodo (shetlanninponi)|
 +|16-16.30|Nyman-Olkkonen Merja - Sneprincess (vuonohevonen)|
 +|16.30-17|Hakala Saana - Pätkä-Jätkä (suomenhevonen)|
 +|17-17.30|Rinne Heidi - Väinö (vuonohevonen)|
 +|17.30-18|Sinda Heidi - Solsikkes Sigurd (vuonohevonen)|
 +|18-18.30|Lahti Taru - Actros (hannover)|
 +|18.30-19|Rekola Marko - Tarantini (SWB)?|
 +|||
 +|**Sääntökoulutus klo 19 Härkätallissa (pääasiassa esteratsastajille)**||
 +|21.30|Illanvietto + karaoke + pienimuotoinen tietokilpailu|
 +
 +
 +===== Su 14.1. Alustava aikataulu =====
 + 
 +
 +//v.7.1. klo 22//
 +
 +**Sunnuntain aikataulusta keskustellaan launataina!**
 +
 +|8-8.30|Sinda Heidi - Revolt Reveille (FWB)|8-8.40|
 +|8.30-9|Rekola Marko - Tarantini (SWB)|8.-8.40|
 +|9-9.30|Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda (shetlanninponi)|8.40-9.20|
 +|9.30-10|Andersson Tony - Kuvastus (suomenhevonen)|9.20-10|
 +|10-10.30|Kemppainen Ulla - Sinan Kopio (suomenhevonen)|10-10.40|
 +|10.30-11|Vilenius Sari - Pläsi (suomenhevonen)|10-10.40|
 +|11-11.30|Henriksson Barbro - Auke (friisiläinen)|10.40-11.20|
 +|12.30-13|Mäkelä Juulia - Ai.Ka Hermann (russponi)|10.40-11.20|
 +|13-13.30|Korhonen Janita - Frodo (shetlanninponi)|8.40-9.20|
 +|13.30-14|Nyman-Olkkonen Merja - Sneprincess (vuonohevonen)|11.20-12|
 +|14-14.30|Sinda Heidi - Solsikkes Sigurd (vuonohevonen)|11.20-12|
 +|14.30-15|Hakala Saana - Pätkä-Jätkä (suomenhevonen)|12- 12.40|
 +|15-15.30|Rinne Heidi - Väinö (friisiläinen)|9.20-10|
 +|15.30-16|Lahti Taru - Actros (hannover)|12- 12.40|
 +
 +**Sunnuntain aikana ( ryhmät jaetaan la kokoontumisesssa ) Kuntotesti 5 -tallin päällä**
 +
 +Mikäli kysyttävää ota yhteyttä
 +
 +  * Heidi Sinda 040-5861 937
 +  * Ben Simonsen  0400-506484
  
2007/kuvaleiriaikataulut.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)