Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
2007:kuvaleiriaikataulut [2016/07/25 19:42] |
2007:kuvaleiriaikataulut [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Valjakkoajon aluevalmennus la 13.1.2007 Alustava aikataulu ====== | ||
+ | |||
+ | //v. 9.1. klo 22// | ||
+ | |||
+ | ===== la 13.1.2007 ===== | ||
+ | |||
+ | |9-9.45 |Kokoontuminen Auditorio| | ||
+ | |**Kari Haimi luento klo 10 tai 14 | ||
+ | |11-11.30 |Sinda Heidi - Revolt Reveille (FWB)| | ||
+ | |11.30 -12 |Mäkelä Juulia - Ai.Ka Hermann (russponi)| | ||
+ | ||| | ||
+ | |12-13 RUOKAILU|| | ||
+ | ||| | ||
+ | |13-13.30|Kemppainen Ulla - Sinan Kopio (suomenhevonen)| | ||
+ | |13.30-14|Andersson Tony - Kuvastus (suomenhevonen)| | ||
+ | |14-14.30|Vilenius Sari - Pläsi (suomenhevonen)| | ||
+ | |14.30-15|Henriksson Barbro - Auke (friisiläinen)| | ||
+ | |15-15.30|Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda (shetlanninponi)| | ||
+ | |15.30-16|Korhonen Janita - Frodo (shetlanninponi)| | ||
+ | |16-16.30|Nyman-Olkkonen Merja - Sneprincess (vuonohevonen)| | ||
+ | |16.30-17|Hakala Saana - Pätkä-Jätkä (suomenhevonen)| | ||
+ | |17-17.30|Rinne Heidi - Väinö (vuonohevonen)| | ||
+ | |17.30-18|Sinda Heidi - Solsikkes Sigurd (vuonohevonen)| | ||
+ | |18-18.30|Lahti Taru - Actros (hannover)| | ||
+ | |18.30-19|Rekola Marko - Tarantini (SWB)?| | ||
+ | ||| | ||
+ | |**Sääntökoulutus klo 19 Härkätallissa (pääasiassa esteratsastajille)**|| | ||
+ | |21.30|Illanvietto + karaoke + pienimuotoinen tietokilpailu| | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Su 14.1. Alustava aikataulu ===== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | //v.7.1. klo 22// | ||
+ | |||
+ | **Sunnuntain aikataulusta keskustellaan launataina!** | ||
+ | |||
+ | |8-8.30|Sinda Heidi - Revolt Reveille (FWB)|8-8.40| | ||
+ | |8.30-9|Rekola Marko - Tarantini (SWB)|8.-8.40| | ||
+ | |9-9.30|Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda (shetlanninponi)|8.40-9.20| | ||
+ | |9.30-10|Andersson Tony - Kuvastus (suomenhevonen)|9.20-10| | ||
+ | |10-10.30|Kemppainen Ulla - Sinan Kopio (suomenhevonen)|10-10.40| | ||
+ | |10.30-11|Vilenius Sari - Pläsi (suomenhevonen)|10-10.40| | ||
+ | |11-11.30|Henriksson Barbro - Auke (friisiläinen)|10.40-11.20| | ||
+ | |12.30-13|Mäkelä Juulia - Ai.Ka Hermann (russponi)|10.40-11.20| | ||
+ | |13-13.30|Korhonen Janita - Frodo (shetlanninponi)|8.40-9.20| | ||
+ | |13.30-14|Nyman-Olkkonen Merja - Sneprincess (vuonohevonen)|11.20-12| | ||
+ | |14-14.30|Sinda Heidi - Solsikkes Sigurd (vuonohevonen)|11.20-12| | ||
+ | |14.30-15|Hakala Saana - Pätkä-Jätkä (suomenhevonen)|12- 12.40| | ||
+ | |15-15.30|Rinne Heidi - Väinö (friisiläinen)|9.20-10| | ||
+ | |15.30-16|Lahti Taru - Actros (hannover)|12- 12.40| | ||
+ | |||
+ | **Sunnuntain aikana ( ryhmät jaetaan la kokoontumisesssa ) Kuntotesti 5 -tallin päällä** | ||
+ | |||
+ | Mikäli kysyttävää ota yhteyttä | ||
+ | |||
+ | * Heidi Sinda 040-5861 937 | ||
+ | * Ben Simonsen | ||