Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2005:wiuhukansallinenaikataulua [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +||HALIKKO 21.5.05 KOULUKOKEEN AIKATAULU|||||| 
 +||**lk 1  Alue ponit** |Prix de Laxell||aika|tauko|maraton| 
 +|341|Korhonen Janita |Frodo|NaR|9:00|  |  | 
 +|307|Järvelä Sanna / Simo Rounamaa |Aaker|SRS|9:10|  |vain koulu ja tarkkuus| 
 +|304|Sinda Heidi / Sampsa Guignet|Ukkosen Poika|UrHu|9:20|  |  | 
 +|326|Salonen Saila /  |Reinilän Johannes|HusRa|9:30|  |  | 
 +||Korhonen Janita |Justus Fia|NaR|9:40|  |  | 
 +||**lk 2Alue hevoset**|Prix de Horse House Finland Oy|||tauko| 
 +|386|Saarinen Minna / Kaisa Anttolainen|Unzi|YR|10:00|  |vain koulu ja tarkkuus| 
 +|369|Susse Ring / Klas-Erik Ring|West-Side Story|V-NR|10:10|  |  | 
 +|393|Taru Lahti / Marjo Hämäläinen |Actros|TR|10:20|  |  | 
 +|371|Parpala Marko/ Annamari Rajoo|Hessin vaahdotar|UrHu|10:30|  |  | 
 +|399|Heidi Vahtera / Perttu Hommanen|Elvud|PaRa|10:40|tauko| 
 +|319|Järvelä Sanna / Simo Rounamaa |Jatkon Tytteli|SRS|11:00|  |  | 
 +|351|Otto Vainio / Patrik Andersin|Vahto|HusR|11:10|  |  | 
 +||Irina Mannonen / Sanna Mäki-Tuuri|Sinan Kopio|TaRa|11:20|  |  | 
 +|395|Suihkonen Nina  /Suihkonen Jarmo|Mikron Varjo|KrR|11:30|  |sama vaunu minna saarinen XX| 
 +||**lk 3 Kansallinen ponivaljakot**|Prix de Hagelstam Huutokaupat|||tauko| 
 +|101|Takkinen Raisa / Maria Lindqvist|Vinsker|ValRa|12:00|  |  | 
 +|107|Järvelä Sanna/ Noora Nurmi|Jallun Heili|SRS|12:10|  |  | 
 +|104|Turku Charlotta / Sofia Bussman|ItŽs Casper|V-NR|12:20|  |  | 
 +|103|Karhu Paula / Annamari Rajoo|Lapin Viri|UrHu|12:30|  |  | 
 +|108|Kalalahti Hannu/  Hakala Leena|Hilske|YR|12:40|  |  | 
 +||**lk 4  Kansallinen hevosvaljakot**|Prix de Metro-Auto|||tauko| 
 +|167|Sinda Heidi / Anja Tuurna |Lars|UrHu|13:00|  |  | 
 +|166|Johansson Marita / Nora Helenius|Elvari|MänRa|13:10|  |  | 
 +|170|Ström Hanna / Ynnäke|Ynnäke|SuoRa|13:20|  |  | 
 +|169|Uosukainen Hanna / Markus Andersson|Rokki-Poju|SuoRa|13:30|  |  | 
 +|160|Holmasto Tove-Maria/|Silvester II|KrR|13:40|  |  | 
 +||**lk 5 Kansallinen poniparivaljakko**|Prix de Sampo|||tauko| 
 +|201|Puhakka Miia  /Jonna Lonka|H.B Yankee / Ajoksen Julia||14:00|  |  | 
 +|205|Ora Jaana / Jonna Lonka |Sharlotte Moon / Yläharjun Paulette||14:10|  |  | 
 +|202|Camilla Simosen|Annabella/ Polly|HusR|14:20|  |  | 
 +||**lk 6 hevosparivaljakot**|Prix de Rikala|||  |  |
 +|254|Ihnanamäki Jari /|Cojac/Mingo/Pavarotti|KrR|14:30|  |  | 
 +|251|Fredrik von Schantz / Liina Heinonen|Cevin / Lebrecht / Rikhard|V-NR|14:40|  |  | 
 +|253|Simonsen Ben /|Kidi / SG Xerie|HusR|14:50|  |  | 
  
2005/wiuhukansallinenaikataulua.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)