Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2005:harjukansallinenaikataulua [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +|**Valjakkoajokilpailut Harju 2005**||||| 
 +|Startingorder Dressage - Kouluajat||||| 
 +||COMPETITOR|NAME|CATEGORY|STARTING HOUR| 
 +||312|Laura Ahlfors SkaRa|ALUE HEVOSET JA I PO|10:00| 
 +||384|Hanna Uosukainen UrHu|ALUE HEVOSET JA I PO|10:08| 
 +||393|Taru Lahti TR|ALUE HEVOSET JA I PO|10:16| 
 +||390|Tove- Maria Holmasto KrK|ALUE HEVOSET JA I PO|10:24| 
 +||355|Marita Johansson|ALUE HEVOSET JA I PO|10:32| 
 +||103|Paula Karhu UrHu|PONIT VAIKEA KANSALL|11:02| 
 +||104|Charlotta Turku V-NR|PONIT VAIKEA KANSALL|11:12| 
 +||101|Raisa Takkinen ValRa|PONIT VAIKEA KANSALL|11:22| 
 +||160|Tove-Maria Holmasto KrR|HEVOSET VAIKEA KANS|11:37| 
 +||157|Sanna Tirkkonen HusR|HEVOSET VAIKEA KANS|11:47| 
 +||155|Jarmo Murola SS-Riders|HEVOSET VAIKEA KANS|11:57| 
 +||159|Michaela van Assendelf|HEVOSET VAIKEA KANS|12:07| 
 +||205|Jaana Ora AnRa|PONIPARIT VAIKEA KA|12:47| 
 +||201|Mia Puhakka|PONIPARIT VAIKEA KA|12:57| 
 +||202|Camilla Simonsén|PONIPARIT VAIKEA KA|13:07| 
 +||254|Jari Ihanamäki KrR|HEVOSPARIT VAIKEA K|13:22| 
 +||251|Fredrik von Schantz|HEVOSPARIT VAIKEA K|13:32| 
 +||253|Ben Simonsén|HEVOSPARIT VAIKEA K|13:42| 
 +|Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium) - philippe@lienart.com||||| 
 +|DATE:||With the co-operation from VAN DER WIEL HARNESS BELGIUM ||| 
  
2005/harjukansallinenaikataulua.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)