Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2005:avalmsaviksellaaikataulu [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== A-VALMENNUS, Tomas Eriksson ======
 +
 +
 +===== AIKATAULU 28.-29.5.2005 =====
 +
 +
 +
 +==== Lauantai ====
 +
 +
 +7.45 Lotta \\ 
 +8.15 Fredrik \\ 
 +8.45 Sanna \\ 
 +9.15 Ben \\ 
 +9.45 Fredrik\\ 
 +10.15 Tove \\ 
 +10.45 Mici \\ 
 +\\ 
 +11.30 **(TASAN!) LOUNAS PÄÄRAKENNUKSESSA** \\ 
 +\\ 
 +13.00 Jari \\ 
 +13.30 Fredrik \\ 
 +14.00 Lotta \\ 
 +14.30 Sanna \\ 
 +15.00 Ben \\ 
 +15.30 Fredrik \\ 
 +16.00 Tove \\ 
 +16.30 Mici \\ 
 +17.00 Jari \\ 
 + \\ 
 +n. 19.00- ILLALLINEN RAVINTOLASSA 
  
2005/avalmsaviksellaaikataulu.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)